EPF
Awatar użytkownika
By Tianski
#1161702
W tym temacie jest lista na dripy z drewna stabilizowanego.
Dripy wykonane najlepiej jak potrafię, na chwilę obecną pokrywane akrylem.
Cena 90 + 5,5 pp
Do końca tygodnia wykonam próbę z polerowaniem drewna bez akrylowania - może wyjdzie ciekawiej

1. MShR
Awatar użytkownika
By Tianski
#1163309
Nie dodałem tematu do obserwowanych :palm

Osoby z listy dostały już pw.


Wykończenie będzie w akrylu, bo surowe po polerce wygląda tak (dwa ostatnie ujęcia z kroplą wody):

Awatar użytkownika
By Tianski
#1166477
japs pisze:Jakieś wymiary tych dripów? Jaka wewnętrzna średnica? Jeśli 7-8 mm to dopisuję się na listę


Wymiary do 36mm wysokości, wewnętrzna 3,25 na plusie, jak się coś zmieni dam znać :)
Awatar użytkownika
By Tianski
#1180138
MRogalski pisze:A czy bedą pasować do Kayfuna, bo niestety mam jeden od Ciebie i nie pasuje? Myślę, że są za szerokie oringi :(

Te już mają swoich właścicieli.

Masz dripa do kayfuna i nie pasuje do niego, jakiegoś innego?

EDIT:
Jak masz klona z ephro kupionego w pewnym sklepie to nie ma się czemu dziwić , że drip nie wchodzi, skoro kitajce w nich zrobiły otwór pod dripa 8,4mm - ja np tak miałem.
Awatar użytkownika
By jimibazooda
#1180946
Dripek już u mnie. Nic nowego - Tianski jak zwykle odwalił kawal dobrej roboty, dripek jest przepiękny, świetnie zrobiony i rewelacyjnie dopasowany. Jednym słowem - mistrz :)
Awatar użytkownika
By Tianski
#1181593
jimibazooda pisze:Dripek już u mnie. Nic nowego - Tianski jak zwykle odwalił kawal dobrej roboty, dripek jest przepiękny, świetnie zrobiony i rewelacyjnie dopasowany. Jednym słowem - mistrz :)

Jak nie zobaczę fotki to nie uwierzę :)
Awatar użytkownika
By jimibazooda
#1181603
Tianski pisze:
jimibazooda pisze:Dripek już u mnie. Nic nowego - Tianski jak zwykle odwalił kawal dobrej roboty, dripek jest przepiękny, świetnie zrobiony i rewelacyjnie dopasowany. Jednym słowem - mistrz :)

Jak nie zobaczę fotki to nie uwierzę :)


Proszę bardzo *SMOKEKING*
Obrazek
Awatar użytkownika
By dunhill
#1210013
Piękny ten czerwony. Istnieje jakaś szansa na taki czerwony ale w kształcie tego żółtego? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać listy?
Awatar użytkownika
By Tianski
#1210059
dunhill pisze:Piękny ten czerwony. Istnieje jakaś szansa na taki czerwony ale w kształcie tego żółtego? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać listy?


Listę można otwierać teraz, zbierze się minimum 5 osób to zaczynam działać.
Awatar użytkownika
By miron52
#1210100
1. dunhill (Dodam, że to do modów Senia. Może nie ma to znaczenia ale wolę zaznaczyć, bo może ma :))
2. miron52 - czapeczka dla kajtusia "Baby".
Awatar użytkownika
By dunhill
#1210194
Dostałem wiadomość prywatna (nie mogę wstawiać znaku a z ogonkiem, bo mi wpisuje mój nick i przełacza stronę) Odpowiedziałem ale wiadomość niby wysłana, a widzę że wisi w zakładce "do wysłania".

Tianski - w razie gdyby prywatna nie doszła, wysyłam kopię tutaj:

"Dokładnie o taki chodzi. Tzn. 22 z plaskim capem.

Jeśli chodzi o materiał to mam zawrót głowy :) Ale ten z oznaczeniem W2 byłby chyba odpowiedni. Mam na myśli to, że się na niego decyduję. Ale jak dowiem się ile mnie to będzie kosztować, to kto wie? Może zamówię więcej.

Dzięki i pozdrawiam."

-- [scalono] 04 lis 2014, 12:40 --

Edytuję listę:

1. dunhill
2. miron52 - czapeczka dla kajtusia "Baby".
3. dunhill
Awatar użytkownika
By Tianski
#1232363
Trzy kolejne... i narazie ostatnie.
pierwsze dwa pod parowniki z płaskim capem 22, ostatni pod kayfuna mini.

Wstrzymuję produkcję drewniaków - jeśli ruszy poinformuję o tym w temacie






































Ostatnio zmieniony 30 lis 2014, 19:15 przez Tianski, łącznie zmieniany 1 raz.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.