EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By puyol
#1224094
Bateria świeci każdym kolorem po kolei i na końcu na zielono po podłączeniu do prądu, to normalne.
Nie działa? Może jest zablokowana przez 3-click?
By rennard_xoxo
#1224101
no wlasnie po tych trzech kolorach, włącza się 2x razy na zielono i w ogole nie chce dzialac. Zdziwilem sie, bo normalnie dzialalo az nagle w ogole sie nie chce włączyć

Przez 3x click próbuje ją włączyć i nic nawet sie nie swieci, a bateria ma max 2tyg.
By pachol.95
#1227387
u mnie to samo się stało :/ tyle że zamiast zielonego na końcu świeci się 2 razy pomarańczowy ... oddaje na gwarancje (3 raz wysyłam baterię na gwarancje w ciągu niecałych 2 miesięcy (wcześniej 2 razy z rzędu ego v v3 Mega) im nowsza elektronika tym większy syf... stary spiner 1 śmiga jak głupi a jakieś nowsze modele co chwila im coś siada :/
By puyol
#1242625
Jestem ciekaw na jak długo wystarcza wam ta bateria? Moja luba nie pali dużo, a po 4 godzinach batka świeci się już na czerwono. Informacje dodatkowe: ce5s 1,8 ohm, ustawione 3,8 V. Zamierzam reklamować.
By rennard_xoxo
#1242666
Mi starcza tak: Jeżeli palę średnio 3-5h dziennie na 5.0V to starcza na kilka długich dni. Jezeli palisz caly dzien, to od półtora do dwóch dni. Jedynie co szybko sie zuzywa to liquid :)
By puyol
#1242685
Potwierdza to moją opinię, że bateria jest wadliwa. Na 3,8V powinna trzymać dłużej niż na 5, a wychodzi na to że pada prawie dwa razy szybciej niż u ciebie. W skrajnych przypadkach trzyma od rana do wieczora.
Awatar użytkownika
By borys12
#1250123
Możliwe ,że zbyt krótko ładujesz baterię.Po zapaleniu się zielonej diody moja ładuje się jeszcze ok. 3h(przez usb laptopa).Cały cykl trwa ok.4,5-5h.
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1252822
u mnie na 4.0 po pełnym naładowaniu wytrzymuje 2/2,5 dnia intensywnego vapowania. Mylące może być to, że pomimo zaświecenia się zielonej diody, bateria wcale nie jest naładowana w 100%, co na początku zmyliło i mnie. Odłączałem ją gdy już się świeciła na zielono i byłem mocno zniesmaczony żywotnością na poziomie 1 dnia. Pamiętajcie więc, że ta batka jest naładowana w 100% dopiero gdy dioda na guziku zgaśnie całkowicie.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1253119
Mówisz o tym gnieździe USB w radiu samochodowym?
Sprawdź w instrukcji jakie może być maksymalne obciążenie tego gniazda.
Jeśli jest mniej niż 500 mA, to nie ryzykuj.
Trafiłem już na 150 mA.
Pendrive'a pociągnie, ale z e-p może być problem.

--
Tapa tapa z jotki :D
By skajter
#1253288
amisiek1969 pisze:Mówisz o tym gnieździe USB w radiu samochodowym?
Sprawdź w instrukcji jakie może być maksymalne obciążenie tego gniazda.
Jeśli jest mniej niż 500 mA, to nie ryzykuj.
Trafiłem już na 150 mA.
Pendrive'a pociągnie, ale z e-p może być problem.

--
Tapa tapa z jotki :D

OK, dzięki sprawdzę
By skajter
#1257807
Witam,

postanowiłem się dołączyć do wątku,

wapuję cały dzień ale bez szału, parę buchów i tyle średno co no powiedzmy 40 min., wczoraj ładowałem przez złącze w kompie i dzisiaj już się świeci na pomarańczowo...napięcie: 3,8 grzałka 1,8 - przeglądałem wpisy i widzę,że różnie z baterią bywa...tak powinno być czy jednak reklamować?

pozdrawiam
Jarek
By minut
#1257861
BHBmacieg pisze:u mnie na 4.0 po pełnym naładowaniu wytrzymuje 2/2,5 dnia intensywnego vapowania. Mylące może być to, że pomimo zaświecenia się zielonej diody, bateria wcale nie jest naładowana w 100%, co na początku zmyliło i mnie. Odłączałem ją gdy już się świeciła na zielono i byłem mocno zniesmaczony żywotnością na poziomie 1 dnia. Pamiętajcie więc, że ta batka jest naładowana w 100% dopiero gdy dioda na guziku zgaśnie całkowicie.

Mnie przy zalaniu hangsenem wystarczyła by na pół roku. :roll:
By Pawka78
#1259268
witam,
jak jest z pierwszym ładowaniem? można ją używać prosto z pudełka czy raczej doładować nowiutką najpierw do pełna, ile powinno trwać pierwsze ładowanie?
pozdro
Awatar użytkownika
By marcinstp
#1282997
Xempre pisze:Nowość moi drodzy;)
https://www.youtube.com/watch?v=WwjaWXox6Vk

Koniec filmu jakiś taki zamglony był - znaczy "zachmurzony" :zakrecony

A tak na poważnie, to używam dwóch baterii CLK1280 czarnej i srebrnej. Obydwie działają u mnie z Nautilusami w wersji Mini. Jestem bardzo zadowolony z tych baterii. Może nie trzymają mi dwa i pół dnia, ale spokojnie dają radę. A poza tym wyglądają świetnie z Nautilusem. Batki potrafią "wyparować" około 5-6 ml liquidu do załączenia się czerwonej diody. Wapuję na napięciu 3,8V lub 4,0V. Baterie do ładowania podłączam zawsze na noc (ładują się mniej więcej od północy do 5 rano).
Każdemu mogę polecić CLK 1280.
By Xempre
#1283003
Tylko to jest nowa wersja, potencjometrem zmieniamy moc(waty), nie jak do tej pory wolty;)
Oprócz oczywistych zmian wizualnych mamy możliwość zmiany mocy w przedziale 7,5W - 12W.
Awatar użytkownika
By marcinstp
#1283023
Xempre pisze:Tylko to jest nowa wersja, potencjometrem zmieniamy moc(waty), nie jak do tej pory wolty;)


No wiesz, ja nie wiedziałem, że jest jakaś nowa lepsza wersja. Z tego co ja się orientuję to clk1280 ma ustawiane napięcia w zakresie 3,5V - 5V poprzez przekręcenie pierścienia znajdującego się w dolnej części baterii. A z tego co pamiętam z fizyki to w elektryce moc jest równa napięciu pomnożonemu przez prąd. Więc zwiększając napięcie jednocześnie zwiększamy moc. Czyli w zasadzie masz rację, że potencjometrem zwiększamy moc, ale niestety jest to wynik zwiększania napięcia (czyli "woltów"). To tak na marginesie, bo nie o tym piszemy w tym temacie ;)
Awatar użytkownika
By marcinstp
#1283049
Xempre pisze:Zależność jest to oczywiste, ale a nie o tym.
Chciałem poprostu przedstawić nowy produkt, tyle;)

A to się nie zrozumieliśmy - najpewniej z mojej winy. Przepraszam, nie doczytałem :D
No i gdzie kolego mam szukać tego produktu? Ciekaw jestem i chciałbym go obejrzeć.
By Xempre
#1283059
Spoko:p
Póki co raczej nigdzie, jeszcze nie jest dostępny. Jak tylko znajde to wrzuce tutaj, bo siostrze chce taki sprawić. Może różowy;)
Awatar użytkownika
By erbis
#1283093
Innokin iTaste CLK Sport

Obrazek

Obrazek

Parameters
Length* Diameter: 114mm*18mm
Variable Voltage: 3.5V-5.0V
Standby current: 50uA max
Maximum output current: 3.5A
Maximum output wattage: 15W
Clearomizer Resistance: 1.2 ohm (minimum), recommendation 2.5ohm
Battery: Built-in 1280 mAh polymer Li-Ion rechargeable battery.
Charging: Micro USB DC 5V/500mA
Short Circuit Protection: 0.6 +/-0.2 ohm
4 colors available: Black, Pink, Steel and White

http://www.smokersexit.com/innokin-itas ... xpress-kit
By carrion
#1343419
Czołem!
Od dzisiaj lecę na nowym sprzęcie, tj. bateria z tematu i Nautilus Mini (swoją drogą takie zestawienie prezentuje się obłędnie!). Czy mogę tę baterię ładować adapterem do ładowania telefonu? W tym przypadku Galaxy S4. Mam też standardowy adapter Joytech. Waszym zdaniem, który byłby poprawniejszy?
Sama bateria mocno mi przypasowała. Jest masywna, a bardzo to lubię w dobie minimalizacji dosłownie wszystkiego. Świetnie leży w dłoni.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1343935
Diablica pisze:Witam, jakie clearomizer polecacie do CLK 1280 oprócz Nautiliusa (za drogi) ? Pozdrawiam

Peakomizer II :mrgreen:

carrion pisze:Czołem!
Czy mogę tę baterię ładować adapterem do ładowania telefonu? W tym przypadku Galaxy S4. Mam też standardowy adapter Joytech. Waszym zdaniem, który byłby poprawniejszy?

Możesz i jednym i drugi, elektronika w ładowarce i tak poda 420mA.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.