EPF
By majra55
#1160146
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem czytelnikiem tego forum i tylko czytelnikiem.Nie piszę postów,bo uważam że do tematu e-p nie wniosę nic nowego ani odkrywczego.
Lecz dzisiaj chciałbym zrobić wyjątek.Powód. 1-go grudnia 2011 roku zamieniłem jeden nałóg na drugi (przeszedłem na ep po 40 latach palenia analogów)
i 26-go sierpnia minął TYSIĘCZNY dzień od tej zmiany.
I jest mi z tym dobrze,czego i Wam życzę.

PS
Do usłyszenia(napisania) przy następnym milenium,rocznicy,jubileuszu.
Awatar użytkownika
By UnitrA1979
#1164918
Tysiąc dni z epapierosami za mną :mrgreen:

E-palisz od 2011-12-12, czyli 1000 dni.
Łącznie wypaliłeś 3887ml liquidu, czyli 3.89ml dziennie.
Codziennie wchłaniasz 11.67mg nikotyny.

Na liquidy wydałeś 1399.96zł, a na sprzęt 2244.87zł.
Twoje koszty wynoszą więc 3644.83zł
Na papierosy wydałbyś 12000zł, więc zyskałeś 8355.17zł.

Dziennie wydajesz 3.64zł na e-palenie.


Było miło, ale czas najwyższy zerwać i z tym nałogiem. Do końca roku mam zamiar zejść na beznikotynowe liquidy, a później... kto wie.

Gratulacje dla wytrwałych :beer:
By grzegorz_d
#1185962
Ja kilka dni temu również dołączyłem do 4 cyfrowego grona. Nie wypaliłem w tym czasie ani jednego analoga i mam zamiar to utrzymać. A że wcześniej przez ponad 20 lat kopciłem jak smok, więc uznaję to za swój sukces jednak :)
Awatar użytkownika
By azbee
#1187708
No i ja kilka dni temu przekroczyłem tysiaka.....
ajjjjj:)))
Przez ten czas może z 10 analogowych, pojedynczych, śmierdzących chmurek.
By zeroo13
#1188137
No i ja trochę tych dni "uzbierałem". Miałem okres 4 miesięcy bez e-papierosa i bez analoga oczywiście, ale nadal było niepalone :D
Awatar użytkownika
By daRk
#1198479
Mam i ja *TANIEC* *TANIEC* *TANIEC*
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1198645
Szacunek i moje głębokie ukłony dla długodystansowców!!! *winko*

Zważywszy na toczącą się dyskusję (WHO itp.) - czy z perspektywy 3 lat chmurzenia, obserwujecie jakieś negatywne lub niepokojące efekty zdrowotne? Zarówno własne obserwacje, jak i potwierdzone przez lekarzy dolegliwości lub zmiany będą niezwykle cenną wiedzą, choć oczywiście nie spełniają kryteriów badań naukowych.
Awatar użytkownika
By slavo22
#1198665
Smokey, mi się ostatnio dziura w zębie zrobiła ale zwaliłem to na darmową próbkę lq ;)
Żarty żartami ale fakty są takie że np w tym roku nie byłem przeziębiony, w robocie młodsi ode mnie wymiękają przy długich dystansach (na dole kopalni często można kilka kilometrów zrobić pieszo) i ogólnie jest in plus.
Awatar użytkownika
By daRk
#1198980
Smokey69 pisze:Zważywszy na toczącą się dyskusję (WHO itp.) - czy z perspektywy 3 lat chmurzenia, obserwujecie jakieś negatywne lub niepokojące efekty zdrowotne? Zarówno własne obserwacje, jak i potwierdzone przez lekarzy dolegliwości lub zmiany będą niezwykle cenną wiedzą, choć oczywiście nie spełniają kryteriów badań naukowych.


Choć wątek tego tematu nie dotyczy Twego zapytania, ale to napisze :
Nie zauważyłem żadnych negatywnych, jak i niepokojących efektów zdrowotnych związanych z wapowaniem *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bofh
#1204785
No i się doczekałem *SUPER* Tysiączek strzelił mi przy mocy 1-2mg i średnio 6-8ml dziennie *SMOKEKING*
Dzięki co poniektórym za miłe towarzyszenie w stadnym wapowaniu tu i ówdzie, a co poniektórym dzięki jeszcze bardziej 8)
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1223297
nie wiedzieć kiedy, przegapiłem i przeszedłem na 4 cyfrowy licznik :)
By RobertM
#1226929
Melduję się i ja *SZEFO* ANI JEDNEGO ANALOGA.
Awatar użytkownika
By agregat76
#1228700
matatiti pisze:Miło mi zameldować się w szanownym gronie Tysięczników *CZAJNICZEK* *KAWA*
Szmat czasu już się tu ze mną męczycie :lol:

Gratulacje :beer: I jeszcze 30000 analogów nie wypalone :mrgreen:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1239594
Dziś również się zapisuję do tego klubu. Jak zaczynałem, ktoś z doświadczeniem przynajmniej 500 dni z e - papierosem na forum był dla mnie "Guru" :D Jak ten czas szybko leci. P.S. myślałem, że po tysiącu już rzucę :lol:
Awatar użytkownika
By jarek1560
#1241157
Ja też dziś wpisuję się do waszego zacnego grona. Miało być na chwilę a stało się drugim nałogiem. Ale mimo wszystko wolę ten *SMOKEKING*
By gourmet
#1250945
u mnie również stuknęło, najlepiej czuję się patrząc na niewypalone
Awatar użytkownika
By e_sat
#1288762
berto pisze:Melduję się w klubie. :mrgreen:


Gratuluję berto, tysiąc dni, to kawał czasu :)
Awatar użytkownika
By woocash
#1309958
Jestem i ja... z taką małą refleksją - gdzie jest ponad 20.000 PLN :shock: , które zaoszczędziłem? :wink:
Awatar użytkownika
By kotoj
#1310688
No to trochę się zagapiłem. Wczoraj trzasnęło mi 1000 dni e-palenia.
Świetna okazja do wypicia odrobiny wody ognistej :)
Awatar użytkownika
By Wąski
#1310885
woocash pisze:Jestem i ja... z taką małą refleksją - gdzie jest ponad 20.000 PLN :shock: , które zaoszczędziłem? :wink:
Trza było jakiś czas przed rzuceniem wypalać po trzy paczki dziennie, miałbyś dzisiaj dwa razy więcej kasy... :lol: :lol: :lol:
Gratuluję jubileuszu! *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By rafik87
#1311384
No to i ja się dopiszę do Elity :lol: nawet nie zwróciłem uwagi że już przekroczyłem tysiaka ostatnio jak na licznik spoglądałem to było coś ponad 800
By Krasnal45
#1322149
kotoj pisze:No to trochę się zagapiłem. Wczoraj trzasnęło mi 1000 dni e-palenia.
Świetna okazja do wypicia odrobiny wody ognistej :)

Też się zagapiłem, no ale.......... Od kociarza dla kociarza :beer: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By xtigerx
#1322156
Gratki za wytrwałość :D :beer: :beer:
By ZjadaczGłów
#1341056
Również przyłączam się do Gratulacji i życzę kolejnych dni z ep :drinkb
By mushaszi
#1341066
No to ja też dołączę do gratulacji dla wszystkich e-palących już 1000 dni. :)
Awatar użytkownika
By domekrap
#1341539
Wiem co to znaczy pierwsze tysiąc dni :lol: więc szerze gra :beer: *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* tuluje i życzę powodzenia w drugim tysiącleciu
Awatar użytkownika
By sawas
#1358095
Wpisuję się do klubu. Zleciało sam nie wiem, kiedy.

puknięto w szybkę
Awatar użytkownika
By Peter72
#1358113
Sawas moje gratulację i też się dopisuję do tego klubu ;) bo nie zauważyłem, że mi również stuknął tysiączek :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 39
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.