EPF
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1224133
Takie tam coś sklejone jak tylko przesyłka od Goldi'ego przyszła. By działał :P

Obrazek Obrazek

Hm.... co tu powiedzieć.
-Kis
-Dual 18650 (szereg)
-Głowica od Goldiego
-Przycisk niklowany

Do zrobienia:
Jedno-obrotowy potencjometr wystający z obudowy by nie było pierdzielacji z śrubokręcikami do regulacji
Voltomierz
Spray matowym czarnym podkładem i Logo "Milky"

Nie spodziwam się owacji :)
Nawet nie daje zdjęcia ze środka bo sklajony na szybko i jest tam taki bałagan że wyskoczą wam oczy xD
Jak go udoskonale to zrobie "update" :)

PS: dziękuje goldi za części i podpowiedzi. No i że wytrzymałeś spam wiadomości prywatnych odemnie :P
Awatar użytkownika
By petereks
#1224168
*SMOKEKING*

Właściwy kierunek działania, serio.
Bardzo dobrze, że zastosowałaś głowicę od Goldiego.
Czekamy na dalsze "kroki" :mrgreen:

:beer:
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1226173
Następny box'ik na kis'ie.
Tym razem przerobiony mechanik na kis-a :P
Możliwość zmiany voltomierza na mierzenie volt atomizera i/lub stanu baterii.
Wszystko wepchane do obudowy z ABS.
A jeżeli chodzi o voltomierz czemu wystaje... stwierdziłem że wyglada tak orginalniej i inaczej od tego co już widziałem :P Wiec jest tak specjalnie.
Mały bałagan w środku ale ważne że działa :P

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
By petereks
#1226300
bry .. :D

Pomiar batki fajny ficzer.
A wystający wyświetlacz średnio mi się podoba.
Chyba są takie plastikowe rameczki do tych wyświetlaczy, może warto by poszukać i dołożyć ?

Tutaj chyba nie ma głowicy Goldiego ?

Podaj wymiary boxa, bo może to kogoś interesować.

:beer:
Awatar użytkownika
By ElCzupakabra
#1226915
ToJaMleko pisze:A jeżeli chodzi o voltomierz czemu wystaje... stwierdziłem że wyglada tak orginalniej i inaczej od tego co już widziałem :P Wiec jest tak specjalnie.


Dobra, dobra - mów co chcesz, ale po prostu nie upchnąłbyś go głębiej :)
Awatar użytkownika
By michalodz88
#1226924
Jak dla mnie to też wygląda jak by nie chciał się zmieścić, niż jak by taki efekt miał być zamierzony ;) gdyby dać mu z zewnątrz jakąś gustowną ramkę to już zupełnie zmienia postać rzeczy ;)
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1227081
potencjometr mogłem włożyć przy gwincie i by się pięknie zmieścił :) ale wrzuciłem go tam bo wszystko było stabilne bo jak widać płytki nie mam :P

-- [scalono] 24 lis 2014, 19:31 --

Jeszcze mały update jeżeli chodzi o alu boxa.
Z pomocą kadzia został ulepszony do wersji 2 kisów :)

Bebechy mogę już wstawić bo nie są aż takie złe jak na to patrzę.

Obrazek
By francek
#1228348
Tak mi się zdaje że ten przycisk trochę tu nie pasuje, mógłby moim zdaniem być dyskretniejszy ;) ale liczy się to że działa :D Tak swoją drogą skąd wziąłeś tą piękną metalową obudowę?
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1228453
francek pisze:Tak mi się zdaje że ten przycisk trochę tu nie pasuje, mógłby moim zdaniem być dyskretniejszy ;) ale liczy się to że działa :D Tak swoją drogą skąd wziąłeś tą piękną metalową obudowę?

http://www.piekarz.pl/?item=37559
proszę ;)

A co do przycisku mi się podoba. Mógłby by być minimalnie niżej by kisy się mieściły lepiej. Musze jeszcze wymyśleć coś z potecjometrem i voltomierzem
By syhaa
#1228491
Ładne te boxy Ci wychodzą :D
Sam myślę kiedyś takiego sobie sprawić.
Co do przycisku to już kwestia gustu.
Mi się podoba
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1228499
syhaa pisze:Ładne te boxy Ci wychodzą :D
Sam myślę kiedyś takiego sobie sprawić.
Co do przycisku to już kwestia gustu.
Mi się podoba



Każdy ma inny styl. I każdy lubi coś innego.
Nie powiedziałbym że ładne wychodzą, Wiele osob z forum robi lepsze.
Ja się bawię, staram się zrobić coś co bedzie fajnego dla siebie, a potem to powielić i zadowolić pare osob :)
Mam nadzieje że mi się uda.

A co do regulacji już wymyśliłem :) Teraz testy
Awatar użytkownika
By Chines88
#1228617
No i prawidłowo, każdy rzemieślnik musi doszlifować swoje umiejętności i brać słowa krytyki jako budujące a nie dołujące.:D
Oby tak dalej a będzie coraz lepiej.:D
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1229786
Ciąg dalszy.

Voltomierz BIAŁY? :P

Obrazek
Obrazek

Do zrobienia nadal:
Malowanie
Magnesy na klapce
Klapka przeźroczysta
I ogarnięcie kabli
By ParDez
#1230386
ToJaMleko pisze:
francek pisze:Tak mi się zdaje że ten przycisk trochę tu nie pasuje, mógłby moim zdaniem być dyskretniejszy ;) ale liczy się to że działa :D Tak swoją drogą skąd wziąłeś tą piękną metalową obudowę?

http://www.piekarz.pl/?item=37559
proszę ;)

A co do przycisku mi się podoba. Mógłby by być minimalnie niżej by kisy się mieściły lepiej. Musze jeszcze wymyśleć coś z potecjometrem i voltomierzem

Co do obudowy to chyba nie jest 80mm tylko 120, bo do tej którą podałeś na pewno nie wejdzie koszyk pod 18650.
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1230458
ParDez pisze:
ToJaMleko pisze:
francek pisze:Tak mi się zdaje że ten przycisk trochę tu nie pasuje, mógłby moim zdaniem być dyskretniejszy ;) ale liczy się to że działa :D Tak swoją drogą skąd wziąłeś tą piękną metalową obudowę?

http://www.piekarz.pl/?item=37559
proszę ;)

A co do przycisku mi się podoba. Mógłby by być minimalnie niżej by kisy się mieściły lepiej. Musze jeszcze wymyśleć coś z potecjometrem i voltomierzem

Co do obudowy to chyba nie jest 80mm tylko 120, bo do tej którą podałeś na pewno nie wejdzie koszyk pod 18650.


Chyba masz racje ... to nie wiem czemu mam zapisaną tą obudowę jako tą. Sprawdzę jeszcze na e-mailu.

Dobra znalazłem: Obudowa; uniwersalna; HM1590G; aluminium; 112mm; 60mm; 27mm; naturalny; kołnierz montażowy; Hammond
Nr kat.: 23791

link: http://www.piekarz.pl/?item=43380

tak czytam, czytam. Hm. Wchodzę w zapisane linki. To samo... przykładm linijkę ponad 8cm ... i sie dziwie o co chodzi. Ale dzięki że dałeś informacje że to nie ta. ;)
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1230509
Mutango pisze:Musisz walnąć tego boxa na wzór łaciaty. Inaczej tego nie widzę :D


A ja widzę :P metodą swirl paintu. Na czarno bialo niebiesko. A potem lakierem.
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1232750
UPDATE:
Od kadzia dostałem pomysł i troszkę plexiglassu i oto co z tego wyszło :) (Teraz bede musiał ogarnąć koniecznie kabelki w środku)
Obrazek
Obrazek
By orient
#1232814
Z koszyka, pod prawym akumulatorem, sterczy ci jakiś wąs i może być zwarcie.
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1233326
Poprawione, nie zauwazyłem jakoś wcześniej.
Napewno by zwarcia nie zrobił ale w razie to już poprawiłem
:) dzięki wielkie
Awatar użytkownika
By pol
#1233328
Odnoszę nieodparte wrażenie, że użyłeś za cienkie przewody łączące koszyczek z KISem i KISa z gniazdem 510.

Może wypiłowanie dolnej części, po prawej stronie na dole, słupka z otworem na śrubę dałoby więcej miejsca i holder na ogniwa zamocowałbyś równolegle w boxie. Zyskałbyś też tym trochę więcej miejsca na dualkis.
Awatar użytkownika
By ToJaMleko
#1233330
Dobry pomysł. Zapewne tak zrobię, przed malowaniem bo narazie mi sie nie chce :P
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.