EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1221500
W całej Polsce odbywa się dużo ciekawych eventów propagujących zdrowy styl życia. Wśród nas na pewno jest wiele osób, które startują w tego typu imprezach i może warto by było przy tej okazji pokazać, że e-palenie wcale nie jest takie straszne jak to czasami kreują media.
Ja osobiście przygotowuję się do półmaratonu, który odbędzie się 14 kwietnia 2015r. w Poznaniu i chętnie wystartuje w jakiejś koszuleczce EFVI lub z hasłem typu "jestem e-palaczem", "przerzuciłem się na e-papierosy" (luźne pomysły).
Co sądzicie o tym pomyśle? Ktoś chciałby się przyłączyć?
Awatar użytkownika
By Tomba
#1221503
edeptak pisze:Ja osobiście przygotowuję się do półmaratonu, który odbędzie się 14 kwietnia 2015r. w Poznaniu

Znowu spot *BOJE SIE* O nie :zakrecony
I na dodatek już trenuje :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1221524
Na bieganie się nie piszę, ale parę rajdów/maratonów rowerowych w przyszłym roku chcę zaliczyć :)
Z koszulką pomysł nawet spoko, tylko nie aż tak prosty do wykonania. Jeśli ma to być koszulka typowo na zawody, musisz wziąć pod uwagę miejsce na numer startowy. Do tego dochodzi koszt wykonania, jeśli ma być porządnie to z 200zł musisz liczyć. Mam na myśli oczywiście typowo sportowe koszulki odprowadzające pot, a nie nadruk na bawełnie z allegro :P
Awatar użytkownika
By Tomba
#1221554
boogeyman pisze:....
Z koszulką pomysł nawet spoko, tylko nie aż tak prosty do wykonania.....Mam na myśli oczywiście typowo sportowe koszulki odprowadzające pot, a nie nadruk na bawełnie z allegro :P

Aaaa. Teraz kumam. Właśnie się dziwiłem, że jak Cię ostatnio (przedostatnio :wink: ) spotkałem, to stałeś z rowerkiem pośrodku kałuży. Ja głupi myślałem, że to deszcz padał, a to ta koszulka :lol: :lol: :lol:
Dobrze, że moje chłoną jak gąbka wodę (albo Kijanek browca :mrgreen: ), bo inaczej miałbym cały samochód zalany :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1221747
Tomba pisze:Dobrze, że moje chłoną jak gąbka wodę (albo Kijanek browca :mrgreen: ), bo inaczej miałbym cały samochód zalany :lol: :lol: :lol:


Ty się pocisz nawet jak do samochodu wsiadasz? :lol: :lol: :lol:

Dobra, nie róbmy już OT w tym temacie ;)
Można faktycznie nad czymś takim pomyśleć. Ale raczej na zasadzie open source, opracować projekty, a wykonanie każdy we własnym zakresie. Nie tylko na zawody, ale też do uprawiania sportu na codzień, z grafiką na większości koszulki.
Awatar użytkownika
By vincent
#1221777
edeptak pisze:W całej Polsce odbywa się dużo ciekawych eventów propagujących zdrowy styl życia. Wśród nas na pewno jest wiele osób, które startują w tego typu imprezach i może warto by było przy tej okazji pokazać, że e-palenie wcale nie jest takie straszne jak to czasami kreują media.
Ja osobiście przygotowuję się do półmaratonu, który odbędzie się 14 kwietnia 2015r. w Poznaniu i chętnie wystartuje w jakiejś koszuleczce EFVI lub z hasłem typu "jestem e-palaczem", "przerzuciłem się na e-papierosy" (luźne pomysły).
Co sądzicie o tym pomyśle? Ktoś chciałby się przyłączyć?

Owszem, biorę czasem udział w takich "eventach", ale myślę że reklama jakiegokolwiek palenia (chyba że ogniska itp. :D ) nie jest tutaj pożądana. E-palenie nie przeszkadza mi w bieganiu na długich dystansach pomimo palenia wcześniej analogów przez 30 lat i to jest fakt, lecz na takich imprezach osobiście był bym ostrożny z tego typu reklamą.
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1222072
vincent pisze:Owszem, biorę czasem udział w takich "eventach", ale myślę że reklama jakiegokolwiek palenia (chyba że ogniska itp. :D ) nie jest tutaj pożądana. E-palenie nie przeszkadza mi w bieganiu na długich dystansach pomimo palenia wcześniej analogów przez 30 lat i to jest fakt, lecz na takich imprezach osobiście był bym ostrożny z tego typu reklamą.

Ja osobiście nie widzę nic w tym złego. Skoro media mogą wypisywać na NASZ temat bzdury to dlaczego my nie możemy przekonać społeczeństwa do zdrowszej i tańszej alternatywy???

boogeyman pisze:Na bieganie się nie piszę, ale parę rajdów/maratonów rowerowych w przyszłym roku chcę zaliczyć :)
Z koszulką pomysł nawet spoko, tylko nie aż tak prosty do wykonania. Jeśli ma to być koszulka typowo na zawody, musisz wziąć pod uwagę miejsce na numer startowy. Do tego dochodzi koszt wykonania, jeśli ma być porządnie to z 200zł musisz liczyć. Mam na myśli oczywiście typowo sportowe koszulki odprowadzające pot, a nie nadruk na bawełnie z allegro :P

Świetny pomysł! Przygotować wzór koszulek jak i nadruk. Jak ktoś będzie chciał to zamówi. Ale dobrze by było, aby koszulki były równe. A nie że jeden nadrukuje na różowej, a drugi na czarnej. Więc fajnie by było gdyby zajęła się tym jedna osoba i po prostu u niej zamawiać koszulki.
Do zrobienia logo/wzoru typuje kolegę @Soniqs'a! :)
Awatar użytkownika
By vincent
#1222186
edeptak pisze:
vincent pisze:Owszem, biorę czasem udział w takich "eventach", ale myślę że reklama jakiegokolwiek palenia (chyba że ogniska itp. :D ) nie jest tutaj pożądana. E-palenie nie przeszkadza mi w bieganiu na długich dystansach pomimo palenia wcześniej analogów przez 30 lat i to jest fakt, lecz na takich imprezach osobiście był bym ostrożny z tego typu reklamą.

Ja osobiście nie widzę nic w tym złego. Skoro media mogą wypisywać na NASZ temat bzdury to dlaczego my nie możemy przekonać społeczeństwa do zdrowszej i tańszej alternatywy???

A czy ktokolwiek tu napisał że nie możemy?
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1222267
@vincent, widocznie źle zrozumiałem Twoje słowa.
Ogólnie chyba pomysł nie przypadł do gustu Forumowiczów, lub nie chcę im się ruszyć tyłka i zrobić czegoś dla samego siebie jak i całej społeczności Waperskiej :(
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1222287
Może jeszcze za wcześnie, poza tym daj trochę czasu temu tematowi, nawet 24h nie minęły od jego założenia :P
Awatar użytkownika
By Tomba
#1222288
edeptak pisze:Ogólnie chyba pomysł nie przypadł do gustu Forumowiczów, lub nie chcę im się ruszyć tyłka i zrobić czegoś dla samego siebie jak i całej społeczności Waperskiej :(

A dlaczego tak piszesz? Mi się podoba topic :-P
Wiesz, że na mnie zawsze możesz liczyć (zapikuję Ci WóDę) :mrgreen:
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1222297
boogeyman pisze:Może jeszcze za wcześnie, poza tym daj trochę czasu temu tematowi, nawet 24h nie minęły od jego założenia :P

ok, ok. Jestem w gorącej wodzie kąpany ;)

Tomba pisze:A dlaczego tak piszesz? Mi się podoba topic :-P
Wiesz, że na mnie zawsze możesz liczyć (zapikuję Ci WóDę) :mrgreen:

Zaczynam się Ciebie bać! :beer:
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1222827
Półmaraton, maraton, triathlon, zgon. Ruch, bieg, owszem tak, ale nie za...nie organizmu. Już pierwszy maratończyk, po dobiegnięciu zszedł był. Jak dla mnie to zwykły lans.
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1222904
vonkniprode pisze:Półmaraton, maraton, triathlon, zgon. Ruch, bieg, owszem tak, ale nie za...nie organizmu. Już pierwszy maratończyk, po dobiegnięciu zszedł był. Jak dla mnie to zwykły lans.

Dla Ciebie zwykły lans, a dla mnie i wielu innych sprawdzenie własnych możliwości i ogromna satysfakcja.
W pewnym momencie doprowadziłem się do takiego stanu, że chodzenie po schodach sprawiało mi duży problem. Wtedy stwierdziłem, że czas najwyższy wstać z wygodnego fotela, odejść od komputera i zrobić coś dla siebie!
Awatar użytkownika
By PucH2
#1222908
edeptak pisze:chętnie wystartuje w jakiejś koszuleczce EFVI lub z hasłem typu "jestem e-palaczem", "przerzuciłem się na e-papierosy" (luźne pomysły).
Co sądzicie o tym pomyśle? Ktoś chciałby się przyłączyć?

Udział w tego typu imprezach jest często płatny i organizator zastrzega w regulaminie by korzystać tylko z jego koszulek, które on dostarcza.
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1222914
PucH2 pisze:Udział w tego typu imprezach jest często płatny i organizator zastrzega w regulaminie by korzystać tylko z jego koszulek, które on dostarcza.

Największa impreza triathlonowa w Polsce "Enea Tri Tour" - nie ma takiego wymogu
Poznań Maraton - nie ma takiego wymogu

Panowie, nie zbaczajcie z głównego tematu. Proszę o wypowiedzi osoby, które byłyby zainteresowane tego typu przedsięwzięciem. To czy można startować w koszulkach czy nie, jest naprawdę najmniej istotne na tym etapie...
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1223203
Nie wiem jak biegowe, ale większość zawodów rowerów jest płatna. Lecz wiąże się to z wykorzystaniem urządzeń liczących czas, oznakowaniem trasy i zawodników zaopatrzeniem stref żywieniowych itp. Nie jest to tak że płacimy, jedziemy i nic z tego nie mamy ;) Czasami w pakiecie startowym są też koszulki, lecz w formie pamiątki, a nie obowiązku startu w niej. Możliwe że wymóg ubioru konkretnej koszulki jest na zawodach silnie sponsorowanych, lub maratonach w określonym celu, np. zbiórka funduszy na charytatywny cel.
No ale celem tego tematu nie jest nakłanianie nikogo do startu w zawodach, ale dotarcie do osób które biorą w nich udział i używają ep (tak mi się przynajmniej wydaje ;) ). A jak ktoś startuje to raczej ma pojęcie o tym jak to wygląda ;)

Wracając do tematu, wstępny projekt koszulki treningowej i na zawody dla biegaczy.

Obrazek

full: https://dl.dropboxusercontent.com/u/152 ... n_full.jpg

Do dopracowania, a tekst... Nie miałem pomysłu na nic innego :P
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1223369
@boogeyman, dzięki za wsparcie. Projekt spoko, ewentualnie można coś tam dopracować.
Dziś rozmawiałem z dwoma klientami, którzy startują we wszystkich tego typu imprezach i powiedzieli, że z chęcią założą koszulkę propagującą e-petki.
By Anjinsan
#1223418
Hehe. Widzę, że nie tylko mnie grafika skojarzyła się z podkutym buciorem jakiegoś żołdaka, miażdżącego ukochanego e-papierosa ;)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.