EPF
By PaweL_
#1215626
Witajcie ;) Ostatnio przeglądając ogłoszenia na olx natknąłem się na " Samogony " , zdziwiłem się , ale cóż. Ale ceny już nie wyglądają tak kolorowo , 7,50 za 10 ml liquidu 0 mg ( Cena bazy 10ml 0mg to 70 groszy , więc wnioskuję że butelka jest warta 4 zł i kilka kropel aromatu za kolejne 2,80 ) . Jeszcze na dodatek bez ostrzeżeń o higienie przy produkcji ...
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1215629
Zawsze możesz zgłosić taka sprzedaż jako potencjalne zagrożenie dla zdrowia
Awatar użytkownika
By pol
#1215631
PaweL_ pisze:Witajcie ;) Ostatnio przeglądając ogłoszenia na olx natknąłem się na " Samogony " , zdziwiłem się , ale cóż. Ale ceny już nie wyglądają tak kolorowo , 7,50 za 10 ml liquidu 0 mg ( Cena bazy 10ml 0mg to 70 groszy , więc wnioskuję że butelka jest warta 4 zł i kilka kropel aromatu za kolejne 2,80 ) . Jeszcze na dodatek bez ostrzeżeń o higienie przy produkcji ...

Ale co oprotestowujesz?
Cenę czy to, że jest na olx?
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1215632
Osobiście nic złego w tym nie widzę. Jednak tego typu akcje mogą stać się pretekstem dla rządzących do unormowania sprzedaży... Może apteka, może jakieś licencje... :/
By PaweL_
#1215633
Chodzi mi o to , że teraz przez takie akcje , naprawdę rząd może zastanowić się nad akcyzą.
Awatar użytkownika
By prymus140
#1215635
PaweL_ pisze:Chodzi mi o to , że teraz przez takie akcje , naprawdę rząd może zastanowić się nad akcyzą.

A co do tego ma akcyza.?Prędzej wprowadzą kartę charakterystyki produktu.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.