EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By jurek1610
#1203680
Witam .

Namieszałem dzisiaj z rana kilka soków i jeden z nich jest nadal mętny .
Wiem że to są tylko mikroskopijne pęcherzyki powietrza które się stracą po odpowiednim czasie leżakowania ( pewnie szybciej niż liquid będzie używany ) tylko czemu tak długo ?
Czy np. nie zachodzi tam jakaś reakcja chemiczna w wyniku której wyjdzie jakieś "świństwo" ?
Czy może aromat jakiś "felerny" ?

Chodzi mi o butelkę pierwszą od lewej , pozostałe już były klarowne po kilkunastu minutach .







Co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
By jurek1610
#1203720
TRNCzarny pisze:Jaki aromat ? Jaka baza ?


- Aromat LEMON , Flawor West
- Baza VG 36mg , Hangseen
- Gliceryna 99,5 % , Inawera
- Etylomaltol , Inawera
- Spirytus
- Pyrazyna , Perrfumers Aprenitice

Od pozostałych różni się tylko brakiem glikolu propylenowego .....
By TRNCzarny
#1203725
Mieszałem lemoniade na aromacie lemoniada od FW i było podobnie ale przeszło mu ;) mam gdzieś jeszcze dwumiesięczną mieszankę, poszukam i zobaczę jak to wygląda.
Awatar użytkownika
By azbee
#1203726
U mnie czasami się zdarza taka mętność w mieszankach. W większości przypadków są to liquidy z aromatów z owoców cytrusowych. Ostatnio zapomniałem o jednej butli z mandarynką z Atmosa, któa nigdy nie chciała zrobić się zupełnie przezroczysta. Ta leżała gdzieś na dnie pudełka, jakieś 1,5miesiąca i o dziwo zrobiła się idealnie klarowna.
Awatar użytkownika
By prymus140
#1203732
Tak się zdarza po dodaniu VG. do aromatów naturalnych.Oprócz wyglądu w niczym to nie przeszkadza w wapowaniu.Możesz śmiało wapować.
By TRNCzarny
#1207510
TRNCzarny pisze:Mieszałem lemoniade na aromacie lemoniada od FW i było podobnie ale przeszło mu ;) mam gdzieś jeszcze dwumiesięczną mieszankę, poszukam i zobaczę jak to wygląda.

Melduję, że moja lemoniada po 2 miesiącach jest klarowna ;) wybaczcie, że dopiero teraz odpisuję ale byłem wyjechany ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.