EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By apache
#1207256
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/najwieksze-glupoty-jakie-powiedziano-o-e-papierosach,2054772,4199

Ogromnym fanem tej teorii jest amerykański, dosyć sędziwy senator, Jay Rockefeller. Członek Demokratów mówił - i to całkiem serio, że nie bez powodu wypełnienia wkładów są takie smaczne i aromatyczne. To wszystko po to, aby uzależnić młodzież od nikotyny!
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1207284
apache pisze:http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/najwieksze-glupoty-jakie-powiedziano-o-e-papierosach,2054772,4199

Ogromnym fanem tej teorii jest amerykański, dosyć sędziwy senator, Jay Rockefeller. Członek Demokratów mówił - i to całkiem serio, że nie bez powodu wypełnienia wkładów są takie smaczne i aromatyczne. To wszystko po to, aby uzależnić młodzież od nikotyny!


Senator Jay Rockefeller zna się na wszystkim przecież.Oto jego skala zainteresowań,czy też i kompetencji? A kto by się tym... :wink: :-P

Komisja Handlu, Nauki i Transportu
Podkomisja Bezpieczeństwa Operacji Lotniczych, i bezpieczeństwa
Podkomisja Technologii i Internetu
Podkomisja Ochrony Konsumentów, bezpieczeństwa produktów i Ubezpieczeń
Podkomisja oceanów, atmosfera, Rybołówstwa i Coast Guard
Podkomisja Nauki i Kosmosu
Podkomisja Transportu i Infrastruktury Kupieckiej Surface Marine, bezpieczeństwo i ochrona
Podkomisja Turystyki, Konkurencyjność i Innowacja

Komisja Finansów
Przewodniczący Podkomisji Ochrony Zdrowia
Podkomisja energii, zasobów naturalnych i infrastruktury
Podkomisja Handlu Międzynarodowego, ceł i konkurencyjność na rynku światowym
Podkomisja Bezpieczeństwa społecznego, emerytur i Polityka rodzinna

Wspólny Komitet ds Podatków
Komisja Wywiadu
Komisja Spraw Weteranów
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1207679
uciama pisze:Prawdziwy człowiek średniowiecza :)


Z taką wiedzą jaką posiadł był Senator Jay w średniowieczu spłonąłby na stosie.Dla wszelkiej pewności kilkukrotnie!
Były takie okresy w dziejach ludzkości,gdzie wiedza stwarzała zagrożenie!Dziś też jest podobnie;z tą różnicą iż wiedzę zastąpiła ignorancja! :wink:
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1208253
głupotę radzę zwalczać głupotą: na wszelkie idiotyczne stwierdzenia na temat epapierosów i epalenia odpowiadam tak: tak jest to szkodliwe, epapierosy są: trujące, rakotwórcze, toksyczne i radioaktywne, trzeba być twardzielem, aby ich używać. Potem dodaję: tylko, że około siedemset razy mniej niż jeden zwykły papieros ;-)
Awatar użytkownika
By GEDIJA
#1208459
Który to już artykuł o przyciąganiu młodzieży do E-P? Zacznijmy od tego, że ten kto w młodym wieku (przed 18) nie jara/jarał analogów nie sięgnie po e-papierosy, wręcz przeciwnie każdy pogromca dzielni zastąpi paczuszkę fajek jakimś eGo'nkiem. Wiadomo od tego młodzieży nie uchronisz ... lepiej już eGo niż analogi .... "Zakazane smakuje najlepiej"

Drugą sprawą są wszechwiedzący piszący te artykuły, lecz tego to nawet komentować mi się nie chce ...
By Razo
#1209341
Sięganie przez młodzież po fajki zależy w dużej mierze od wychowania. Jak rodzic w pewnym momencie nie wytłumaczy, żeby nie tykać to się sięgnie.
Mój ojciec jest wieloletnim palaczem i za młodu, jak miałem z 10 lat od razu mi powiedział, że on pali, ale ja żebym nigdy tego świństwa w życiu nie tykał no i nie tykam.

I tak jak jakiś gimnazjalista ma sięgnąć po nikotynę to sięgnie w dowolnej postaci - czy to analogi czy e-p. Jak zakażą e-p to będą sięgać po analogi i tyle.
Awatar użytkownika
By Landy
#1209344
Jak kapsel byłem i nie miałem dostępu do fajek (czyt. nie mogłem podkraść rodzicom) to dym z ogniska wciągałem.
Teraz jak pomyślę do mi się włosy na łydkach jeżą. Zawsze jakiś sposób można znaleść ...
Awatar użytkownika
By Cornflake
#1209345
Tytoniowo-akcyzowa mafia... Mocniejsze słowa cisną się na usta. Przed uzyskaniem pełnoletności nie było mowy o zapaleniu szluga; jakoś tak mamusia (palaczka z wieloletnim stażem) chyba skutecznie mnie zniechęcała tym smrodem (oczywiście werbalnie konsekwencjami również). Potem niestety ciekawość wzięła górę...



~~~~~
Caravela, AW IMR 18650 klon, Nautilus BVC;
Sigelei Legend V2, eFest IMR 18350, Kayfun klonT;

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bullet
#1209370
GEDIJA pisze:Który to już artykuł o przyciąganiu młodzieży do E-P? Zacznijmy od tego, że ten kto w młodym wieku (przed 18) nie jara/jarał analogów nie sięgnie po e-papierosy, wręcz przeciwnie każdy pogromca dzielni zastąpi paczuszkę fajek jakimś eGo'nkiem. Wiadomo od tego młodzieży nie uchronisz ... lepiej już eGo niż analogi .... "Zakazane smakuje najlepiej"

Drugą sprawą są wszechwiedzący piszący te artykuły, lecz tego to nawet komentować mi się nie chce ...


Hmm. No niestety masz rację ale w malym stopniu. Teraz wszystko leży po stronie otoczenia w którym mlodzi sie ponoszą. Jeden ma , trzeba mieć. Jeden robi , trzeba robić, przeciez to jest świetne spróbuj ...
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.