EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#120493
kajan5 pisze:I to mnie martwi, jest taka obawa niestety :( Z drugiej strony dziwię się, nasi skośnoocy przyjaciele nic nie robią w tym kierunku. A sądzę, mają możliwości i wystarczające finanse...

A po co mają robić? Nikt ich (jeszcze) nie zmusza. Będą przepisy, będą badania.
Zauważ, że nie ma też żadnych badań liquidów - bo nikt nie zmusza do ich wykonania.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#120494
dajana_42 pisze:kajan czy według Ciebie zachodnie preparaty sa lepszej jakości ? coś z doświadzceń ?

Ale o jakich preparatach piszesz? Liquidy?
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#120500
*OFFTOPIC* to już nie w tym wątku, bo się temat rozmydli. Niewiele jest 'zachodnich' liquidów, ale o tym poczytaj w stosownych wątkach.
By kajan5
#120501
dajana_42 pisze:kajan czy według Ciebie zachodnie preparaty sa lepszej jakości ? coś z doświadzceń ?

Nie mam pojęcia, zauważ jam jest przeca nowicjusz, sądze jednak, tak naprawdę to wszystko mieszają nasi Żółci Bracia. A naklejki? Zero problemu, Ty też możesz stosowną nakleić :D
By kajan5
#120505
StaryChemik pisze:
kajan5 pisze:I to mnie martwi, jest taka obawa niestety :( Z drugiej strony dziwię się, nasi skośnoocy przyjaciele nic nie robią w tym kierunku. A sądzę, mają możliwości i wystarczające finanse...

A po co mają robić? Nikt ich (jeszcze) nie zmusza. Będą przepisy, będą badania.
Zauważ, że nie ma też żadnych badań liquidów - bo nikt nie zmusza do ich wykonania.

Masz rację, za mało myślę biznesowo, cóż jestem zbytnim humanistą cokolwiek to znaczy hi hi :D
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.