EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By marcin_kama
#120176
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !! Mam pytanie ponieważ zakupiłem roztwór bazowy 24mg od twójliquid i zastanawiam się czy można go rozrobić jedynie z gliceryną apteczną i dodaniem jakiegoś aromatu?? w tym roztworze jest napisane, że w składzie zawiera już GP. Siedzę już parę dni na forum i szukam szuukam i nie mogę się doszkuać :) może ślepy jestem albo coś... :/ Jako że to mój pierwszy wpis pragnę się pochwalić że nie zapaliłem analoga od 12 dni i uważam to za mój ogromny sukces :) :) WYNALAZCA E-PAPIEROSA ZASŁUGUJE NA NOBLA :) POZDRAWIAM !!
Awatar użytkownika
By VVADER
#120205
Ja także mam tą bazę, mieszam ją w proporcji 75% bazy, 25% gliceryny. W ten sposób otrzymujesz właśnie 18mg - prosty rachunek :wink:. Moim zdaniem jest mocniejsza niż 8nastki w gotowcach. Dymi zacnie :D
Awatar użytkownika
By marcin_kama
#120211
dobre wieści mi dajesz VVADER :) u mnie leży ta baza od trzech dni i szperam bo właśnie miałem dylemat jak to rozrobić.. wiesz jak to jest być początkującym :) teraz już wiem dzięki WAM :) i od jutra będę eksperymentował, hehe nie chciałem się zatruć. Powiedz mi VVADER a dodajesz do tego jakiś aromat czy palisz sam rozrobiony roztwór z glicerynką??
Awatar użytkownika
By VVADER
#120234
Kupiłem 6 aromatów z Inawera: dwa jabłka,wisienka,tobacco, virginia, espresso i malina.Smaki owocowe są wyśmienite - moja ulubiona kompozycja 2 kropelki wiśni + 1 kropelka jabłka na 1ml bazy. Smak tymbark jabłko-wiśnia jak dla mnie wyśmienite :D Malinę na razie dodawałem do liquidu Marlboro od Nicore, gdyż nie za bardzo mi podszedł. 1 kropla/ml liquidu całkowicie zmieniła jego smak - teraz vapuje go z przyjemnością. Tytoniowe (Tobacco,Virginia) ciężko mi ocenić, jakoś nie za bardzo wyczuwam w nich smak tytoniu, może nie potrafię dobrać proporcji aromatu do bazy. Espresso - chyba jak kazdy, kto wypowiadał się na ten temat - totalna kicha. Niedawno używałem iquidu Poltiko Kawa 18mg. Był to najsmaczniejszy liquid, jaki do tej pory vapowałem. Po zużyciu 30 ml byłem tak napalony na smak kawy, że od razu wymieszałem 20 ml bazy z glicerynką i aromatem espresso - wszystko poszło do kibla, a atomek z pena przez dwa dni śmierdział :x . Resztę aromatów polecam jak najbardziej. Wielki szacunek dla Inawery za zaangażowanie w temat e-palenia.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.