EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Stw
#1200169
Jakiś czas temu miałem bardzo dziwny sen... A dokładnie mały boxik z mosiądzu :zakrecony . Wiec wziąłem się do roboty i spłodziłem takie o to coś:
Obrazek Obrazek
Obecnie jeszcze w fazie budowy, zostało jeszcze wykonać wszystkie niezbędne otwory, zamontować elektronike DNA30 z FT :zakrecony (lubię klony, poza tym obecnie budżet nie pozwala na orginał).
Teraz mały opis:
-obudowa wykonana od zera z blachy mosiężnej grubości 1mm (przy użyciu zawansowanych narzędzi typu: pilnik brzeszczot bez ramki bo gdzieś zaginęła, nożyce do metalu, palnik do lutowania, wiertarka, płótno ścierne)
-konektor 510 z pływającym pinem zakupiony u Goldiego
-zasilanie 1x 18650 w połączeniu z DNA30 z FT
-wymiary wysokość- 72mm głębokość 42mm szerokość 23mm

A teraz mam małe pytanie jakie powinien mieć wymiary otwór pod wyświetlacz bo niestety jeszcze nie
mam elektroniki a wziął bym się za jego wykonanie?
Awatar użytkownika
By se55ba
#1200187
Ciekawe. Ładnie wykonane jak na "wypociny" ale jak dla mnie prosi się o wstawkę drewnianą na głównej ściance ;)

Tąpniętne z centrum dowodzenia wszechświatem
Awatar użytkownika
By Stw
#1200198
Wielkie dzięki Goldi. Czyli 20x5 powinien być dobry??
Ogólnie to moja pierwsza robótka tego typu i traktuje go jako ćwiczebny. W planach mam grawer na bocznych ściankach trawiony chemiczne ale jeszcze muszę tą kwestie dopracować bo jeszcze nigdy nie robiłem maski metodą termo transferu i muszę najpierw poćwiczyć.
Awatar użytkownika
By xacax
#1200391
Ładnie się zapowiada. Lubie mosiądz, nie zkrzacz tego :mrgreen: :beer:

O ile dobrze kojarzę, to dna z ft nie zbierało pozytywnych opinii wśród użytkowników, zawyżało moc na wyświetlaczu.
Awatar użytkownika
By Stw
#1200573
Wiem że DNA z FT zawyża ale mi to nie przeszkadza bo i tak wszystko ustawiam według precyzyjnego miernika paszczowego.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1200578
Jak już się uparłeś na klona to trudno chociaż szkoda, że na sobie oszczędzasz ;)
Czy to może będzie box w stylu steampunk?
Awatar użytkownika
By Stw
#1200842
Kolejny dzień prac niestety boxik prawie wylądował na złomie (ach ta przemysłowa duża wiertarka). Na szczęście udało mi się wyklepać, wyprostować, zlutować i w miarę zakamuflować zniszczenia :beer: .
A tak wygląda obecnie po wstępnej polerce (wgniecenia i zarysowania mam nadzieje że uda mi się jeszcze w miarę możliwości usunąć ale to i tak cud ze tylko takie pozostały bo obudowa owinęła się wokół wiertła *BOJE SIE* )
Obrazek Obrazek
A tak to wygląda w środku
Obrazek
Niestety już nie miałem sił by wyczyścić od środka.
krawatos- nie nie będzie w tym stylu bo nie mam odpowiednich materiałów do stylizacji.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.