EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By ubs
#119629
Mam takie i nie nadaja sie, za cieniutka igla, a i sama zawartosc to 0,2ml - chyba ze do napelniania kartridza od 401 :)
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#119633
iowa: chłopie... nowa strzykawka kosztuje 30 groszy. Sam sobie odpowiedz czy warto myć. Więcej kasy będzie kosztować woda do mycia.
By Anda
#119663
...tylko, że ta jest fajna, bo ma krótką igłę i fajny kapturek na igłę - można nosić nawet w torebce :roll:
łatwo się napełnia wkłady, w porównaniu z zakraplaniem (mam DSE901 i niestety często się to robi :| )
By user
#119870
Też takich używam. Zerwałem naklejkę i wypłukałem w spirytusie. Wprawdzie bardzo powoli się nią zaciąga liquid, ale bardzo fajnie nabija wkłady mini.
Strzykaweczka jest o tyle fajna, że korpus jest szklany, a tylko tłoczek plastikowy. Do tego tłoczek posiada końcówkę gumową które lepiej pracuje niż goły plastik.
Skoro ktoś chce używać takiego wynalazku, to dlaczego od razu naskakiwac na takie osoby?
Nie rozumiem takiego podejścia.

PS:
0,2ml to w niej jest lekarstwa. Pełna strzykaweczka wystarcza do 2 krotnego napełnienia wkładu 901
By maniak
#119969
reed pisze:Skoro ktoś chce używać takiego wynalazku, to dlaczego od razu naskakiwac na takie osoby?

Dlatego, że takie produkty są z definicji jednorazowe. Moim zdaniem nie ma problemu jak używam jednorazowej strzykawki wielokrotnie ale dotyczy to strzykawki nowej a nie takiej w której znajdowała się wcześniej substancja o innym przeznaczeniu.

Po prostu miejcie na uwadze swoje zdrowie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.