EPF
Awatar użytkownika
By _Monter_
#1195086
Witajcie.
Poprawiłem błąd pierwszej wersji i wyeliminowałem słaby punkt jakim był mikro-włącznik i zastąpiłem go włącznikiem sensorycznym.
Poza tym poprawiłem mu wydolność prądową zdublowanym kisem :cygaro: .
Jak zwykle w moich boxach panuje porządek i nie uraczy się termogluta, papierków, taśmy izolacyjnej itp. :wink:
Poczytać sobie o pierwszej wersji można tutaj:
topic28941.html

Do rzeczy:
6 boxów MiniMo
-3 z czerwonym wyświetlaczem
-3 z niebieskim wyświetlaczem
Zasilane bateriami 2x18350
Pomiar stanu baterii.
Pomiar obciążenia baterii.
Gwarancja na elektronikę 3 miesiące (poznam grzebalców :mrgreen: )
Przedmiotem sprzedaży jest box bez baterii i bez ładowarki
W GRATISIE wkrętak brelok do każdego boxa.
Cena 200 zł plus przesyłka PP 10 zł
Z racji tego, ze mieszkam za granicą wysyłam paczkę zbiorczą po sprzedaniu wszystkich boxów więc proszę o odrobinę cierpliwości.
Dla niecierpliwych koszt wysyłki z DE 7 euro rejestrowaną przesyłką.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj fotka pokazująca wielkość..albo raczej maleńkość (na focie V1 ale gabarytami się nie różnią) :D
Obrazek
Awatar użytkownika
By _Monter_
#1197106
Nie jestem uparty i biorę pod uwagę prawa rynku.
Od dzisiaj MiniMo V2 po 190 zł z wysyłką i gratisowym wkrętakiem, brelokiem. (nie dotyczy wysyłki z DE pojedynczego egzemplarza)
Awatar użytkownika
By _Monter_
#1198353
Ebe pisze:A kiedy seria bez duala?

Napisz jaki kolor wyświetlacza (czerwony czy niebieski) a złożę. W tym tygodniu będzie kolejnych 6 sztuk i w sumie planowałem wszystkie na dualu ale żaden problem zmienić plany.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1268726
Do mnie kolejny maluch dotarł pod choinkę więc najwyższy czas coś skrobnąć.
To już mój trzeci.
Pierwszemu zgotowałam śmierć przez usmażenie, drugiego kupiłam z drugiej ręki i używam tylko stacjonarnie żeby nie podzielił losu poprzednika.
Nowy, z dotykowym włącznikiem musiałam oswoić bo na początku nie mogłam się z nim dogadać.
Palce mam wiecznie pokancerowane niczym kotlet siekany więc trzeba było kombinować jak toto złapać żeby za każdym razem zadziałało. :-P

O wykonaniu nie ma co gadać bo wszyscy wiedzą że się nie ma do czego przyczepić.
Powiem tylko że u mnie MiniMo rządzi i jak się któremuś przydarzy nieszczęście to zamówię kolejnego. :mrgreen:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.