EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By psn
#1193549
Witam serdecznie. :)
Miałem przyjemność nabyć od kolegi z trawnika GbB-22, no i przyszedł czas na przymiarki które lekko rozczarowały. :cry:
Parownik nie wkręca się do końca, przypuszczam, że jest to problem gwintu w Magneticu ponieważ wkręciłem jeszcze w SturmMod v2 oraz w eVic'a v1 - nie było z tym żadnych problemów.
Z drugiej strony na Magneticu do tej pory także nie miałem kłopotu z parownikami, a głównie wkręcona była AGA-T oraz awaryjnie AGA-S - bez najmniejszych problemów.
Problem z pinem plusowym wykluczam bo został obniżony jak się da i nie stykał z pinem parownika.

http://vape.poison.pl/gbb22/gbb1.jpg
http://vape.poison.pl/gbb22/gbb2.jpg

Jak widać szpara całkiem fajnie komponuje się ze szparą w głowicy Magnetica :lol:
No i tutaj pozostaje pytanie czy da się jakoś poprawić gwint w głowicy?
Szukam ewentualnie kogoś, najchętniej z Warszawy kto mógłby się podjąć takiego zadania. :)
Rzecz jasna wszelkie alternatywne sugestie również są przeze mnie mile widziane.

Pozdrawiam. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1193562
Aha, no to zatem pokuszę się o stwierdzenie, że musisz albo poprosić Jacka ( MrJacek ) oto, aby Ci przeleciał gwintownikiem głowicę Windrose, albo narzynką gwint w GBB, bo coś, gdzieś blokuje. Najprościej to wyciąg izolator pinu "+" z głowicy Windrose i sprawdź, czy Ci się wkręca do końca, bo jeśli tak to oznacza, że gwint parownika jest za długi i trzeba go splanować, albo szlifnąć delikatnie izolator od czoła, czyli części górnej, gdzie łączy się z pinem parownika.
Awatar użytkownika
By psn
#1193565
Thaniell pisze:Aha, no to zatem pokuszę się o stwierdzenie, że musisz albo poprosić Jacka ( MrJacek ) oto, aby Ci przeleciał gwintownikiem głowicę Windrose, albo narzynką gwint w GBB, bo coś, gdzieś blokuje. Najprościej to wyciąg izolator pinu "+" z głowicy Windrose i sprawdź, czy Ci się wkręca do końca, bo jeśli tak to oznacza, że gwint parownika jest za długi i trzeba go splanować, albo szlifnąć delikatnie izolator od czoła, czyli części górnej, gdzie łączy się z pinem parownika.


Niewątpliwie blokuje, czuć opór, nie chciałem przesadzać z siłowaniem z wiadomych względów. :)
Izolator wyciągne jeszcze dziś, nie mniej jednak już wczoraj obniżając pin+ (a nawet go wykręcając całkowicie) wiedziałem, że mam spokojnie zapas miejsca na gwincie Windrose tak żeby weszło głębiej.
W GbB-22 gwintowanie faktycznie wydaje się być dość długie, myślę, że częściowe zeszlifowanie załatwiło by sprawę. Patrząc na AGA-T to gwint się kończy wyraźnie szybciej. Z drugiej strony dziwna sprawa, że skoro mam zapas miejsca do wkręcania w Magnetica to nie chce się wkręcić do końca.
Właśnie wczoraj wieczorem oglądałem Twoją fotkę z GbB-22 + Windrose i widziałem, że wszystko w jak najlepszym porządku.
Dziękuję Ci serdecnzie Thaniell za sugestię u kogo to mogę zrobić
Awatar użytkownika
By aszer
#1193625
psn pisze:Hej Thaniell, myślę, że mogę, żadna tajemnica - od aszera, a on chyba od reeda o ile mnie pamięć nie myli. :)

Pewnie że nie tajemnica u mnie np z PUB22 skręcał się bez kłopotu a na codzień był wkręcony w podstawkę.Skontaktuj sie z kolegą Bassmasterem na pewno pomoże.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.