EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By rastuch
#27425
Witam,

Kupiłem e-papierosa, dzis caly dzien nie palilem analogow:) Smak efajka inny całkiem mimo zapwenien sprzedawcy ze liquid ma smak marlboro nie ma smaku:) No nic walcze sproboje nie palic analogów.



Pozdr


Rastuch
Awatar użytkownika
By daro
#27434
Jakiś czas potrzebny jest na "aklimatyzację" :D Mnie przez 3-4 dni brakowało "trampka" w gębie, i smak EP też nie przypominał normalnego papierosa. Ale po tych kilku dniach zaczynałem się łapać na tym że jak ktoś palił analoga to śmierdziało mi jakbym nigdy nie palił :D A i liquidy zaczęły smakować wyjątkowo :)
Zobaczysz za parę dni :) Powodzenia.
Awatar użytkownika
By rastuch
#27447
Tusia pisze:Pierwszy tydzień najgorszy, grunt to dobra motywacja :wink: . A i smaki zaczniesz wyczuwać jak odzyskasz czucie...
Jakiego masz papieroska ?


motywuje sie DSE901 :) 3majcie kciuki


rastuch
Awatar użytkownika
By Dziadek Mróz
#27450
Grunt to dobra motywacja i przyjemność z...z braku odczuwania przyjemności przy zapaleniu analoga po tygodniu :E
By adse
#27752
Dwa tygodnie, góra miesiąc, i będzie ciągnęło do analogów najwyżej symbolicznie. Miesiąc paliłem jedne i drugie, zacząłem od kupowania jednej paczki zamiast 2 lub więcej jak wcześniej. Po miesiącu paczka analogów wystarczała mi na jakieś 3 dni, więc następnej już nie kupiłem. Praktycznie bezstresowe rzucenie analogów, bo można palić nadal;)
Awatar użytkownika
By KociaLapka
#41253
a ja pale epapierosa juz 5 dzien i odkad wzialem go do ust nie zapalilem ani jednego analoga. I wiecie co ? wczoraj niespodzianka - klade sie wieczorem spac i czuje ze poduszka smierdzi fajkami- zmienilem posciel ale dupa nadal smierdzi fajkami. Wczesniej tego nie czulem trzeba chyba caly dom zdezynfekowac - a dzis jak rano jechalem do pracy w korku za jakas nubira dymiaca na niebiesko poczulem smród spalin i oleju silnikowego - myslalem ze zejde. - wraca węch widac :D ja juz do analogów nie wróce
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#41296
e-papierosa używam już ponad 20 dni, w tym czasie wypaliłem z 5-6 analogów głównie dlatego że została mi napoczęta paczka czarnych Marllboro (nadal jest w niej jeszcze kilka papierosów), które do tej pory bardzo lubiłem, jednak moje wrażenia były okropne, fatalny smak i zapach, jak ja to mogłem palić hehehe i to 30 lat, dlatego jestem pewny że powrót do analogów w moim przypadku jest niemożliwy ;)
By yene
#41450
a ja zaczęłam rozumieć dlaczego ci co nigdy nie palili są przeciwko paleniu analogów w ich towarzystwie. śmierdzi to to niemiłosiernie...aż się nie dobrze robi. i pomyśleć że ja też kopciłam
By Izabell
#41541
Przygodę z e-papierosami zaczęłam 13 sierpnia 2009, to tylko.. lub już... 42 dni bez analogów. Przez ten okres czasu nie zapaliłam ani jednego analoga. Nie zapalę już nigdy :)
Zaczynałam od liquidów 18 mg - smaki typowo przypominające tradycyjne. Obecnie już 6 mg lub 0 mg nikotyny o przyjemnych smakach owocowych, czekoladowych, itp. Po 42 dniach bardziej mi odpowiadają. Teraz delektuję się czekoladką o 0 zawartości nikotyny. Mam nadzieję, iż niedługo będę tylko na samych beznikotynowych smakach.
Cieplutko pozdrawiam e-wapowaczy
*CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By rastuch
#42808
...witam po przerwie ,

wiec: nie paliłem analogów 10 dni paliłem e-papierosa. jakos sie poskladalo i znów zacząłem jarać analogi:( trwalo to 2 i pół miesiąca. W koncu tydzien temu sie wkurzyłem sam na siebie i poszedłem na BICOM :) terapia elektrorezonasu + e-papieros i działa :)))) tydzien nie pale analogów. Wiec mam nadzieje ze juz Marlboro Light bedą fu na zawsze:)



rastuch
Awatar użytkownika
By Ament
#42928
Ja 2 tygodnie przygotowywalem sie psychicznie (imho to bardzo wazne) i od momentu zakupu ep nie wypalilem ani jednego analoga. Wczesniej 1-1,5 paczki dziennie LMow, ogolny staz - 18 lat.
Od 34 dni tylko ep.
Awatar użytkownika
By KociaLapka
#42931
a ja juz 11 dzien nie pale analogow tylko cmie e dymka i nie kaszle rano i lepiej sie czuje i mam wiecej kasy w portfeliku:D:D:D:D
Awatar użytkownika
By rastuch
#44529
Moi drodzy Parafaianie:)

juz tydzien nie wypaliłem zadnego cholernego analoga:)))) Mam nadzieję ze ta próba zakończy sie sukcesem.
Co mnie zaskakuje . nie mam jakis ssawek i pociągów do nadmiernego żarcia wszystkiego co popadnie:)
Także narazie 1:0 dla mnie

... też tak macie ze ciągniecie efajka non stop z małymi oj małymi przerwami. Ja stosuje eliquid normal , zastanawiam sie nad jakims lżejszym.


pozdrawiam

rastuch
Awatar użytkownika
By ajs
#45386
:D

Palę cały czas, ale tak "małymi porcjami" - po 2-3 buchy i odkładam na parę minut. A analoga zapaliłem w sobotę w pubie, po wieeeelu piwach, jak mi druga bateria padła. Był straszny...
By kombo-krakow-pl
#45405
Przez ostatnie 10 lat paliłem Marlb L, po 4 dniach z efajkiem wypaliłem ostatniego - syf jak diabli i postanowiłem że ML nigdy już nie kupie... I nie kupiłem. W międzyczasie popalałem mentolowe Westy Ice, które mnie ratowały przez 9 dni kiedy nie miałem liquidu (bo mi taki jeden "ekspresowo" dostarczał), stopniowo zjeżdzałem z 4-5 na 2-3 dziennie, w zeszła sobote wypaliłem 2szt, w niedzielę ostatniego z paczki.
Dziś jest 4 dzień bez analoga. Mam 2 baterie, 2 atomizery, zapas liquidu na ~10 dni - jest dobrze ;)
By jaceka
#45690
kombo-krakow-pl pisze:Przez ostatnie 10 lat paliłem Marlb L, po 4 dniach z efajkiem wypaliłem ostatniego - syf jak diabli i postanowiłem że ML nigdy już nie kupie... I nie kupiłem. W międzyczasie popalałem mentolowe Westy Ice, które mnie ratowały przez 9 dni kiedy nie miałem liquidu (bo mi taki jeden "ekspresowo" dostarczał), stopniowo zjeżdzałem z 4-5 na 2-3 dziennie, w zeszła sobote wypaliłem 2szt, w niedzielę ostatniego z paczki.
Dziś jest 4 dzień bez analoga. Mam 2 baterie, 2 atomizery, zapas liquidu na ~10 dni - jest dobrze ;)

To proszę się cieszyć, rozkoszować i broń Boże nie zaglądać do tematu o kiepskim dniu ;-) :lol:
By kombo-krakow-pl
#45704
Własnie wziąłem czynny udział w "kiepskim dniu" - jako że przyszła kryska (Kryśka?) na Matyska ;)
Ale do analogów mnie nie ciągnie, dym jest - to najważniejsze. Poza tym zrobiłem kurację: 2 szklanki wody, płukanie gardziołka, szklanka wody,umycie zębów, siku, szklanka wody, kolacyjka (pośrednio z głodu a pośrednio żeby miętę zabić), siku - i tak mija 2h bez e-palenia.
Jeszcze tylko 8 minut do pełnych 2h.... i zobacze czy to coś dało :lol:


EDIT: jest trochę lepiej, niemal za każdym razem już coś czuję, co prawda to jeszcze nie to - ale najwyraźniej wstrzemięźliwośc jest czasem wskazana :D
Jak ep nie podchodzi, nie ma mocy, trzeba na jakiś czas przestac, coś zjeść, wypić i wszystko wróci do normy ;)
Awatar użytkownika
By poverejay
#47750
Witam kurka ładnie tu wszystko opisujecie moze i ja spróbuję....tylko się dowiem o co dokładniej tu chodzi...temat jest mi znany od dzis i nie słyszałem jakos o e-paleniu..pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości...Ciao...
By ted35
#119343
:) to ja parę groszy:) tydzień na e fajkach bez analoga w gębie suchości dalej nie moge się napalić pale 24-16-11 smak niby wrócił, czuje jak ktoś jara analogi i czuje syf *ZLE2* nie tyje:)myśle o rzuceniu kompletnym:)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.