EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Aquerr
#1175817
Witam, posiadam baterię Vision Spinner I, w wersji 1300mah. Byłem z niej bardzo zadowolony, długo trzymała, porządne wykonanie. Miałem kończyć całkowicie z e-paleniem i bateria ta leżała 3-4 miesiace w pokrowcu. Dziś próbuję podłączyć ją do ładowarki, nie reaguje, czyściłem gwint, to samo. Naciskam, przytrzymuje przycisk, 0 reakcji. Co może być tego przyczyną? Ładowarka jakby nie wykrywa baterii.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1175915
noman1 pisze:Może ogniwo na skutek długiego leżenia tak się rozladowalo ze nie chce się ładować.

Dokładnie tak się dzieje jak się odkłada rozładowaną batkę na dłuższy czas. Czas ten nie jest sprecyzowany i jest zależny od stanu ogniwa. Dla batki intensywnie użytkowanej może być to tydzień a dla nowej pół roku. Jednak nie ma na to żadnej reguły.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1175990
Akurat ta rada jest dla świadomych użytkowników co wiedzą co robią. Przy tej wiedzy jaką posiadasz skorzystaj z rady @prymus140. Bezpieczeństwo to bardzo ważny czynnik i nie należy go pomijać dla 70 zł.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1175998
Aquerr pisze:Gdzie takie ogniwo mogę dostać? Jak takie coś zamontować? Nie znam się kompletnie na sprawach technicznych/elektronicznych.

Dlatego musisz kupić nową baterię, a ta niech poczeka z naprawą do czasu aż posiądziesz stosowną wiedzę i umiejętności.
By Aquerr
#1176011
Znajomy chyba mi sprzeda Blistera po znajomości, więc będzie taniej. Tak sie zastanawiam czy nie uzbierać gdzieś około 70zł i kupić coś pokroju spinnera. Jeśli byłbym na tyle zdeterminowany to jaką baterię moglibyście mi polecić? :).

-- [scalono] 23 wrz 2014, 19:18 --

Co sądzicie o takiej, która nie ma żadnego akumulatorka i czerpie energię do grzałki, prosto z portu USB? I tak najczęściej tego e-papierosa będę używał w domu, więc akumulatorek nie jest dla mnie obowiązkowy.
By amsaw
#1176022
Aquerr pisze:Co sądzicie o takiej, która nie ma żadnego akumulatorka i czerpie energię do grzałki, prosto z portu USB? I tak najczęściej tego e-papierosa będę używał w domu, więc akumulatorek nie jest dla mnie obowiązkowy.

Nie warto - już lepiej kupić taką do chmurzenia przy kompie:
http://www.poster82.pl/baterie/bateria- ... etail.html

A tu masz dwa w jednym - passtrough + VV (nie wiem jak z jakością - nowość):
https://www.e-dym.pl/Baterie/13771-Nowość!_Bateria_Eleaf_iJust_Mini_ego_VV_1300_USB.html

edit:
hilton1, normalnie Szybki Lopez :beer:
By Aquerr
#1176048
Mam pytanie, czy taka bateria po czasie się zużywa? Bo mój znajomy ma właśnie tego blistra od P1 i może odkupię od niego, zamiast zamawiać przez internet. Ile jest warta używana z pół roku taka bateria? :D Opłaca się w ogóle, czy lepiej dozbierać do czegoś lepszego?

-- [scalono] 23 wrz 2014, 20:08 --

Dziwne pytania zadaję, większość zaawansowanych pewnie się na mnie patrzy jak na debila xD
Awatar użytkownika
By hilton1
#1176063
Bateria blistra od P1 nie posiada funkcji regulacji napięcia , a to bardzo poprawia komfort palenia.
Każda bateria po jakimś czasie się zużywa , traci swoją pojemność , jak każdy akumulator.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 20:13 przez hilton1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By breyger
#1176335
A tego spinnerka nie chceta się pozbyć? ;p
Awatar użytkownika
By Fruu
#1176383
Aquerr pisze:@breyger. Chcesz go odkupić? Dziękuje wszysktkim za pomoc, przepraszam z góry za durne pytania, no ale laikiem jestem :p. Pozdrawiam i miłego dnia :)

Niebtylko on ;) tez z checia odkupie za przyzwoita cene.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By breyger
#1176416
Albo ja rezygnuję. Fruu bierz :)
Awatar użytkownika
By Fruu
#1176446
reed pisze:Czy to aby na pewno temat w dziale Bazar, żeby tu jakieś pokątne handelki uskuteczniać?

Wlasnie troche sie zagalopowalismy. Przepraszamy, oczywiscie wszystko zostanie przelozone do dzialu bazar lub z darowizna w dziale oddam. ;)

Wydziargane za pomocą fona.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.