EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1169718
Smokey69, Witamy na pokładzie i mamy nadzieję, że będziesz tu do nas często zaglądał, czerpiąc pełnymi garściami wiedzę o walce z nałogiem ;) Miło się czyta powitania ludzi, napisane takim ładnym językiem i na poziomie.

Donayo, miło Cię znowu widzieć :) Mam nadzieję, że nie porwały Cię szpony dawnego, śmierdzącego nałogu?



Tapatalk
Awatar użytkownika
By Donayo
#1169748
matatiti pisze:Donayo, miło Cię znowu widzieć :) Mam nadzieję, że nie porwały Cię szpony dawnego, śmierdzącego nałogu?



Tapatalk


Nie nie :)
Porwał mnie zepsuty PC oraz brak czasu i chęci.
Z moim e-p się nie rozstaję :)
By dickson1
#1169799
Witam serdecznie,
mimo, że nie palę już normalnych papierosów blisko 1,5 roku, to dopiero teraz z obserwatora postanowiłem stać się normalnym uczestnikiem forum =) Analogi paliłem przez 8 lat, średnio paczkę dziennie. Pierwsze kroki z e-papierosem postawiłem dzięki mojemu kumplowi z pracy, który jarał jak smok i jest moim mentorem w kwestii chmurzenia liquidów ;) Zacząłem standardowo od egonków i liquidów 18 (pierwszy jaki spróbowałem to "cherry cigar" blue mista, do tej pory mam do niego sentyment). Późniejszym sprzętem był spinner i evod, a teraz działam na modzie. To chyba tyle ode mnie ;)
By Bready
#1171657
Witam wszystkich :)
Nie znalazlem powitalni na forum wiec napisze tutaj.
Na imie mam Waldek ,mieszkam po drugiej stronie tej kaluzy co sie ze zachodnim koncem europy zaczyna.
Z pewnych wzgledow nie moge uzywac poskich literek ,ale chyba mi wybaczycie.
Do e-palenia sklania mnie mozliwosc palenia w mieszkaniu i w pracy bez koniecznosci wychodzenia na zewnatrz ,a robi sie coraz chlodniej na dworze ,czyli zwykle wygodnictwo.
Mam 52 lata ,pale od jakichs 35 ,ponad paczke ,do 30 szt dziennie mocnych papierosow.
Wlasnie troche poczytalem forum ,i mam wielki metlik jak to zwykle na poczatku nowej dziedziny ktora sie dopiero poznaje.
Na razie zamowilem dzisiaj zestaw startowy ,czyli 2 baterie Vision Spinner 1300mAh ,ladowarke USB + zasilacz 1A ,Cartomizer Innokin iClear16D ,Cartomizer Kanger T3'D ,eLiquid - Smooth Tobacco (18mg) ,eLiquid - Smooth Tobacco (24mg) i po 2 zapasowe grzalki do obydwu cartomizerow.
Wybor cartomizerow praktycznie przypadkowy ,patrzylem jedynie aby byly z dolna podwojna grzalka.
Zamowienie z tej stronki : http://www.myvaporstore.com/default.asp
W przyszlosci mam zamiar mieszac liqidy ,ale to jeszcze nie ten etap.
Co ciekawe liqidy bazowe mamy tutaj dostepne nawet do 100 mg/ml nikotyny. http://www.nicvape.com/Unflavored-Nicot ... -one-liter
Czekam na uwagi na temat moich zakupow i przy okazji jaki drut zamowic do regeneracji grzalek ,co sie lepiej sprawuje ,kanthal czy chromonikiel ,i jakiej srednicy najlepiej bedzie sie sprawdzal w moich catomizerach.

Pozdrawiam

Edit:
@down
matatiti pisze:Przypominam o Wielkim konkursie wsparcia EFVI, w którym każdy może wziąć udział.


No ,ja chyba nie moge ,chyba ze zaliczysz podpisy zebrane w Pennsylvani ;)
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 03:25 przez Bready, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1171724
dickson1 i Bready, Witajcie na forum :) Zapraszam Was do aktywnego uczestnictwa nie tylko w życiu forum, ale także w tematyce EFVI, którą mam nadzieję co nie co już zgłębiliście.
Przypominam o Wielkim konkursie wsparcia EFVI, w którym każdy może wziąć udział.
@Bready, zapraszam do odwiedzenia działów poświęconym Twoim zagadnieniom. Tu tylko się witamy ;)


Tapatalk
By pierzi
#1171992
Witam wszystkich
Moje tytoniowe Résumé wygląda tak, że paliłem (yeah!) analogi gdzieś ze 16 lat (paczka dziennie), ale po kolejnej podwyżce akcyzy na początku tego roku stwierdziłem, że tak dalej być nie może, poleciałem do lokalnego sklepiku i po degustacji kilku liquidów o mocy 12mg nabyłem drogą kupna Mild Mastera i pożegnałem się z analogami. W międzyczasie ograniczyłem moc płynów do 6mg i jest gitara;)
Pragnę też zaznaczyć, że do tej pory byłem tylko biernym czytelnikiem, ale gro informacji zawarte na tym forum pomogło mi niejednokrotnie w sytuacjach kryzysowych - za co serdecznie dziękuję:)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1173782
Smokey69 pisze:
matatiti pisze: Miło się czyta powitania ludzi, napisane takim ładnym językiem i na poziomie.



Dzięki za powitanie i dobre słowo :) Lubię się pobawić językiem - w wolnej chwili zapraszam tu: http://swiatdogorylapami.pl/ Dawno nic nie pisałem, ale parę tekścików z zeszłego roku może Was rozbawi :)


I ja bardzo dziękuję za zaproszenie :)
Zaglądaj do nas częściej. Sprawne pióro jest zawsze mile widziane na forum ;)
Mam nadzieję, że się jakoś trzymasz i trwasz w swym postanowieniu ;)


Tapatalk
By artek552
#1175724
Witam Wszystkich,nie palę analogów już miesiąc zaś wapuję od około dwóch lat z przerwami,wielki szacun dla twórców forum (szkoda że wcześniej tu nie trafiłem)
Teraz już tylko e-papierosek :-D
Awatar użytkownika
By spider2you
#1175787
Witam wszystkich.
Chcąc rzucić analogi, zakupiłem dziś e-papierosa i trafiłem na Wasze Forum.
Poczytałem trochę i mam straszny mętlik w głowie, ale mam nadzieję, że moje głupie (ewentualne) pytania Was nie rozśmieszą :)
Na razie czekam na dostawę EGO-W i kilku liqidów.
Pozdrawiam z podkarpacia.
By bdzwmx
#1176157
Pora na mnie :)

Wapuję od równo roku, forum śledzę od dawna, przyszedł czas na dołączenie :D

Dzięki za tonę informacji na tym forum, bez niego pewnie dalej kupowałbym grzałki i jechał na badziewnych sprzętach :D

A teraz, do działu mody!
By shazuth
#1177335
Witam, od 15dni wapuję, analogi paliłem 9lat xD
E papieros dla mnie wybawieniem, płuca zaczęły wysiadać, forum obserwuje od jakiegoś czasu, dzięki za wiedzę tutaj zawartą!
By axelxan
#1177860
Cześć! Jestem Wojciech i od dwóch dni jestem posiadaczem e-papierosa. Wcześniej paliłem dwie paczki dziennie, ale od dwóch dni tylko e-smoke'uje. Nawet sobie nie zdawałem sprawy jak śmierdziałem, aż dzisiaj nie obudził mnie okropny zapach :). Co ciekawe w e-p brakuje mi efektu kurczącego się papierosa.


PS Analog, not anymore.
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1177968
axelxan pisze:Cześć! Jestem Wojciech i od dwóch dni jestem posiadaczem e-papierosa. Wcześniej paliłem dwie paczki dziennie, ale od dwóch dni tylko e-smoke'uje. Nawet sobie nie zdawałem sprawy jak śmierdziałem, aż dzisiaj nie obudził mnie okropny zapach :). Co ciekawe w e-p brakuje mi efektu kurczącego się papierosa.


PS Analog, not anymore.


Wojtek, powodzenia!!!! Ja zacząłem dziś 5 dzień bez analoga (wcześniej 2.5-3 paczki dziennie, przez długie lata), więc przesyłam Ci tonę wsparcia *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Mutango
#1178014
matatiti pisze:Dotychczas wspierani, wspierają potrzebująch wsparcia. Piękny widok :)

Się śmiejesz, ale wspieranie innych, wielokrotnie wzmacnia wsparcie samego siebie. Taki rodzaj karmy, która wraca i nagradza. Stąd w ogóle idea grup wsparcia, przy wychodzeniu z różnych nałogów..
Awatar użytkownika
By matatiti
#1178019
Mutango pisze:
matatiti pisze:Dotychczas wspierani, wspierają potrzebująch wsparcia. Piękny widok :)

Się śmiejesz, ale wspieranie innych, wielokrotnie wzmacnia wsparcie samego siebie. Taki rodzaj karmy, która wraca i nagradza. Stąd w ogóle idea grup wsparcia, przy wychodzeniu z różnych nałogów..


Oj Mutango :( , nie zrozumiałeś moich słów, które dosłownie wyrażać miały mój zachwyt nad postawą osób nawzajem wspierających się. Jestem daleki od ironizowania sobie w tak ważnych sprawach. Być może moja emotka " :) " była niezdarnie tam umiejscowiona, przez co mogłem, co poniektorych wprowadzić w błąd, za co przepraszam i już zedytowałem.
Pozdrawiam.


Tapatalk
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1178173
matatiti pisze:
Mutango pisze:
matatiti pisze:Dotychczas wspierani, wspierają potrzebująch wsparcia. Piękny widok :)

Się śmiejesz, ale wspieranie innych, wielokrotnie wzmacnia wsparcie samego siebie. Taki rodzaj karmy, która wraca i nagradza. Stąd w ogóle idea grup wsparcia, przy wychodzeniu z różnych nałogów..


Oj Mutango :( , nie zrozumiałeś moich słów, które dosłownie wyrażać miały mój zachwyt nad postawą osób nawzajem wspierających się. Jestem daleki od ironizowania sobie w tak ważnych sprawach. Być może moja emotka " :) " była niezdarnie tam umiejscowiona, przez co mogłem, co poniektorych wprowadzić w błąd, za co przepraszam i już zedytowałem.
Pozdrawiam.


Tapatalk


Luuuuuzik :lol: Sam się uśmiecham do siebie, kiedy widzę jaki gorliwy ze mnie neofita :) :) :)
Awatar użytkownika
By Krzycho_Lodz
#1179781
Uzupełniam zaległości ;) tak więc witam szanowne grono Koleżanek i Kolegów :bry
Analogi paliłem circa 10 lat *BOJE SIE* ale od roku palę elektroniczne. Zacząłem od egonów ale jak tylko poznałem mody ... to oszczędności z analogów szybko poszły z parą *SMOKEKING* ale za to jaka radocha.
By kilhan
#1180010
Witam wszystkich forumowiczów!

Właśnie udało mi się rzucić palenie dzięki e-papierosom, po 40 latach trucia się analogami. Wprawdzie dopiero miesiąc bez tytoniu, ale już mnie do niego nie ciągnie. Próbnie zaciągnąłem się analogiem żony - co za świństwo! Jak ja to mogłem palić? I szybko sięgnąłem po moją pyszną e-wiśnię w czekoladzie z Rm1, którą odkryłem parę dni temu.

Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko naokoło zaczęło intensywnie pachnąć (lub śmierdzieć), minął kaszel i rzężenie w płucach, niesamowita poprawa kondycji fizycznej – jakby mi ubyło ze 20 lat. I to już po miesiącu.

Pozdrawiam wszystkich e-palaczy
*SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By marko11166
#1180083
Witam wszystkich po długiej przerwie :D
Ja już nie palę prawie e papierosa 3 latka ale wpadłem do was zobaczyć z jakimi problemami się tu borykacie :D
Łał :shock: 1586 dni nie palę papierosów
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1180135
kilhan pisze:po 40 latach trucia się analogami


Ożesz....dobry wynik, przy nim moje 32 lata niewolnictwa bledną jak dziewica na wieczorze kawalerskim ;)

Powodzenia, twardziel z Ciebie, dasz radę! *SMOKEKING*
By kilhan
#1180257
Jak tak się licytujemy, to te 40 lat i tak zaokrągliłem do najbliższej dziesiatki. Jak teraz policzyłem to wychodzi 44!

Zastanawiam się, w jakim stopniu płuca są jescze w stanie sie zregenrowac w moim wieku po tak długim paleniu. To, że w ogóle mogą, to juz widzę po miesiącu. Gram w tenisa w lidze amatorskiej i musiałem prosić o chwilę odpoczynku po każdym gemie, a czasem nawet po dłuższej wymianie. Teraz spokojnie wystarczy mi regulaminowe 60 sekund co dwa gemy :)

-- [scalono] 29 wrz 2014, 10:46 --

matatiti pisze:Mam nadzieję, że EFVI podpisane ;)


Oczywiście, że podpisałem. Ale jak przejrzałem tę dyrektywę UE bodaj z kwietnia, to wcale nie jest taka znowy restrykcyjna. Bardziej wymierzona jest w analogi. Boje się raczej nadgorliwości naszych rodzimych prawodawców.
By Krasnal45
#1180442
kilhan pisze:...Zastanawiam się, w jakim stopniu płuca są jescze w stanie sie zregenrowac...

Podobno ok. siedmiu lat potrzeba aby płuca powróciły do stanu takiego jak u niepalacza.
Tak czy siak...... szacun od gówniarza :lol:
Awatar użytkownika
By adi38
#1180649
Kilhan dasz radę staruszku :-) 3mam mocno kciuki, ja smrodzilem 23 lata, a w listopadzie będzie 2 bez ;-)

Wydziergane z Sony Xperia Z
By kilhan
#1180827
To, że dzięki e-papierosom dam radę, to już jestem przekonany po pierwszym miesiącu. Mimo dwóch bardzo stresujacyh sytuacji, gdzie normalnie zaraz poleciałbym po papierosy, nawet nie pomyśłałem o analogach, tylko zafundowałem sobie Joyetecha eVica supreme'a. Chyba najdroższy e-papieros na rynku, ale to raptem tyle ile wydawałem miesięcznie na analogi.

Mam nadzieję, że dożyję oczyszczenia płuc i uda mi sie umrzeć na zawał serca (bardzo przyjemna smierć - przeżyłem demo demo 15 lat temu), a nie na raka płuc.

BTW, przypomniało mi sie moje ulubione hasło antypapierosowe z przeszłości: NIE PAL! UMRZESZ ZDROWSZY!
By Hympf
#1181050
Witam wszystkich ;)

Po 7 latach palenia śmierdzieli i kilku nieudanych próbach rzucenia postanowiłam spróbować z epapierosem.
Przyszedł do mnie w piątek i od tamtej pory tylko elektroniczny, raz zapaliłam zwykłego i po 3 zaciągnięciach go wyrzuciłam - to chyba dobry znak? ;)
Póki co chyba nie trafiłam z mocą, chociaż na szczęście (dzięki temu forum! :) ) zamówiłam 2 różne moce i potem dokupię 'zerówkę' i rozrobię jakoś te za mocne.
Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać a czytając Wasze historie moja nadzieja rośnie ;)
By kilhan
#1181325
Witamy i życzymy powodzenia!
Z e-papierosem faktycznie dużo łatwiej rzucić analogi niż bez. Poza tym nie ma żdnych negtywnych objawów odstawienia. Ja własnie obchodzę miesiąc od rzucenia...
By Matson
#1182409
Witam, jestem Mateusz mam 20 lat i niestety borykam się z analogami od 3 lat. Aktualnie pracuję na Elektrowni Atomowej. Mam zamiar zakupić swojego 2 e-papierosa a moim pierwszym ostatecznie sprzedanym ze złości Volish long bateria + te wszystkie Volishowskie górne ustrojstwa które mi się psuły z niewiadomych przyczyn. Liczę na wsparcie ze strony doświadczonych w miarę możliwości uprzejme wsparcie i jak najmniej hejtów. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i udanego wieczorku życzę ! :) :piwo
By kilhan
#1182749
Wprawdzie e-palę dopiero od miesiąca, ale dużo i już parę urządzen przetestowałem. Z kilku clearomizerów najbardziej jestem zadowlony z dolnogrzałkowego Joyetecha Ego-CC (69 zł). Nie wiem na ile będzie niezawodny, ale jest przyjazny w obsłudze i, co najważniejsze, najlepszy w smaku. Wszytko smakuje tak jak powinno przy danym aromacie, bez dodatku smaku spalenizny lub sznurka, jak w dwóch testowanych Volishach. Używam go na zmianę z baterią Joyetech eGo-C Upgrade (99zł) oraz modem eVic Supreme, również Joyetecha, swietnym, ale cholernie drogim (499zł).

Biorac jednak pod uwagę, że oszczędzam ok 600 zł miesięcznie wydawanych wczesniej na analogi, nie żałuje wydatków. Z moich krotkich doświadzceń wynika, że jakość sprzętu jest proporcjonalna do ceny, więc nie ma co oszczędzać kupująć tani szajs, bo grozi powrót do tytoniu.
By bodzio1981
#1183308
Witam wszystkich serdecznie :) leci trzeci tydzień bez analoga, na razie zbieram informacje i co chwila kupuje jakiś sprzęt, mam nadzieje, że za niedługo się to odbije na plus i w zdrowiu i finansach czego sobie i wszystkim epalaczom życze :)
Awatar użytkownika
By Jaro80
#1184799
Witam wszystkich forumowiczów i każdego z osobna :D Dzień dobry
Awatar użytkownika
By Landy
#1185429
Witajcie,

Jestem Tomek z Wawy.
Moja przygoda z ep dość krótko trwa. Na początku więcej było analogów później przerwa w ep,
powrót i coraz mniej zwykłych papierosów. Od kilkunastu dni nie wypaliłem ani jednego "śmierdziucha" :)
Najpierw był blister z "biedronki" za 40 zł, potem mild 601 teraz Atom+Black ale wrócę chyba do milda - lepiej w ręku leży :)
Ot i cała moja historia :D

pozdrawiam serdecznie,
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 205
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.