EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By erbis
#1171204
"Resort zdrowia przygotowuje zmianę przepisów dotyczących e-papierosów. Chodzi o wprowadzenie zakazu używania ich w miejscach publicznych oraz sprzedaży nieletnim. Jak mówił wiceminister zdrowia Sławomir Neumann, elektroniczne papierosy nie są obecnie uregulowane przepisami - "Dzieci i młodzież sięgaja po e-papierosy, nie mając dostępu do tych tradycyjnych." Artur Ziółkowski ze "Stowarzyszenia na rzecz E-Palenia" przypominał, że ten produkt jest przeznaczony do osób dorosłych, a jego organizacja oddolnie wprowadziła zakaz sprzedaży nieletnim na poziomie sklepów. "

http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/parag ... 68792.html
Awatar użytkownika
By prymus140
#1171224
Od kiedy to nieletni nie mają dostępu do tradycyjnych papierosów czy alkoholu? To skąd tylu ćmiących fajki i nietrzeźwych małolatów.? Panie Ministrze obudź się Pan i spójrz wokół siebie.Może warto przejść się po ulicy a nie wozić :dupa służbowym samochodem. :beer:
Awatar użytkownika
By jjarik
#1171305
prymus140 pisze:Od kiedy to nieletni nie mają dostępu do tradycyjnych papierosów czy alkoholu? To skąd tylu ćmiących fajki i nietrzeźwych małolatów.? Panie Ministrze obudź się Pan i spójrz wokół siebie.Może warto przejść się po ulicy a nie wozić :dupa służbowym samochodem. :beer:

ależ to jest ok bo na to jest akcyza i kasa się zgadza a na epetki nie i jest problem z substancja i młodzieżą i chu... go wie jeszcze z czym dla nich , oni są oderwani od rzeczywistości co tu dużo mówić jedyne co mnie wchodzi do głowy ze te czopki wprowadza akcyzę na liquidy z nikotyna a te bez będą sprzedawane w aptece wiec ceny beda w pierwszym przypadku porównywalne z analogiem w drogim z bezsensownymi plasterkami gumami do żucia w celu rzucenia wiec kwota tez "piękna"
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1171323
Zawsze mówiłem, że trzeba wyp... 3/4 urzędasów na pysk, to reszta weźmie się do roboty i nie będzie wymyślała głupot. Tak w Polsce jak i w całej UE. Te wszystkie kretyńskie pomysły pochodzą od ludzi, którzy nie mają prawie nic do roboty.
Awatar użytkownika
By bea0505
#1171350
wczoraj cały dzień trąbili ten temat w tvn24 ,łapę położą jak nic :x to było do przewidzenia ,dzis zaprosili pana doktora kardiologa do tvn24, by ten powiedział jak bardzo szkodliwa jest dla otoczenia nikotyna z ,,chmurki e-papierosa ,, :roll:
za tanie , za smaczniaste - trzeba podnieść cene ,zlikwidować smaki i bedzie git malyna pane :evil: ,a koncerny tytoniowe bedą mogły odetchnąć z ulgą :zakrecony :monkey:
Awatar użytkownika
By ep-poznan
#1171361
Prawda jest taka, że 90% sklepów sprzedaje nieletnim. Dopiero gdy będą odpowiednie przepisy i wysokie kary za sprzedaż dzieciakom to tego procederu zaprzestaną. Z drugiej strony też byłem młody i pamiętam jak "żulom" dawało się kasę i kupowali mi fajki...
Awatar użytkownika
By jjarik
#1171436
edeptak pisze:Prawda jest taka, że 90% sklepów sprzedaje nieletnim. Dopiero gdy będą odpowiednie przepisy i wysokie kary za sprzedaż dzieciakom to tego procederu zaprzestaną. Z drugiej strony też byłem młody i pamiętam jak "żulom" dawało się kasę i kupowali mi fajki...

wątpię by tym ćwokom chodziło tylko o regulacje sprzedaży nieletnim ep , zwęszyli hajs i im chodzi o opodatkowanie ep , młodych maja gdzieś, zobacz żadna ustawa o zakazie nie jest w 100% skuteczna bez problemu młodziak kupi pety czy alko tu chodzi o opodatkowanie ep bo hajs musi być na wino bądź kubańskie cygara
By Galadorn
#1173684
edeptak pisze:Prawda jest taka, że 90% sklepów sprzedaje nieletnim. Dopiero gdy będą odpowiednie przepisy i wysokie kary za sprzedaż dzieciakom to tego procederu zaprzestaną. Z drugiej strony też byłem młody i pamiętam jak "żulom" dawało się kasę i kupowali mi fajki...


Najwięcej gimbazy ma badziewia za 30 zł z internetu bo tam nikt nikogo nie skontroluje ani nie zabroni sprzedaży
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.