EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By ramti
#1164946
reed pisze:Schrzaniłeś setup :mrgreen: bo to on odpowiada za smak i resztę.


Hehe :-P myślałem że jak pali, daje smak i sporą chmurę to jest ok ;-)
By user
#1164964
ramti pisze:
reed pisze:Schrzaniłeś setup :mrgreen: bo to on odpowiada za smak i resztę.


Hehe :-P myślałem że jak pali, daje smak i sporą chmurę to jest ok ;-)


Działać będzie i nie do końca dobry setup :)
Róznice są właśnie wyczuwalne, gorszy smak, suchość, drapanie w gardziołko.
Czasem trzeba potrenować, ale nie wiem czy warto z meszem w tym parowniku się "męczyć" Po próbach z w/w pozostałem z TAMI (niedługo japońszczyzną go poczęstuję, może będzie jeszcze lepiej? :P )
Awatar użytkownika
By ramti
#1164966
reed pisze:
ramti pisze:
reed pisze:Schrzaniłeś setup :mrgreen: bo to on odpowiada za smak i resztę.


Hehe :-P myślałem że jak pali, daje smak i sporą chmurę to jest ok ;-)


Działać będzie i nie do końca dobry setup :)
Róznice są właśnie wyczuwalne, gorszy smak, suchość, drapanie w gardziołko.
Czasem trzeba potrenować, ale nie wiem czy warto z meszem w tym parowniku się "męczyć" Po próbach z w/w pozostałem z TAMI (niedługo japońszczyzną go poczęstuję, może będzie jeszcze lepiej? :P )


No to jak reed tak radzi to lepiej na wacie zostać i zakupić jakiś parownik genesis pod mesha ;-)
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1165705
mariogd pisze:Wymiary jak dobrze pamiętam 2mm M2 14mm i druga M2 20mm

Szczęscie, podpowiada mi że :

- będzie problem ze znalezieniem tej srubki w sklepie '' żelaznym''
- wysokość może byc nie ta ( to akurat by zeszlifował)
- gwint nie ten.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1165724
Baushoku pisze:Czy jest dostanę gdzieś srubkę mocującą grzałkę?

szukam i nic...


Dołączam się do pytania gdzie nabyć ?? Bo 40zł to przesada....
Awatar użytkownika
By slavo22
#1165734
Wszelkie śrubki do parowników biorę z allegro, wprawdzie przesyłka to przebicie 10x cena zestawu śrub ale wychodzi i tak 4x taniej jak w sklepie z e-p.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1165735
slavo22 pisze:Wszelkie śrubki do parowników biorę z allegro, wprawdzie przesyłka to przebicie 10x cena zestawu śrub ale wychodzi i tak 4x taniej jak w sklepie z e-p.


Wszystko fajnie ale jakie są dokładne wymiary śrubki mocującej grzałkę ?
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1165737
blood1989 pisze:
slavo22 pisze:Wszelkie śrubki do parowników biorę z allegro, wprawdzie przesyłka to przebicie 10x cena zestawu śrub ale wychodzi i tak 4x taniej jak w sklepie z e-p.


Wszystko fajnie ale jakie są dokładne wymiary śrubki mocującej grzałkę ?

Wymiary Podał Mariogd.


Link ; http://allegro.pl/m2x20-wkret-nierdzewn ... 21474.html
Awatar użytkownika
By Stw
#1165742
Akurat tego typu nie znalazłem :zakrecony Przyciąć to chyba żaden problem
Awatar użytkownika
By olasinho8
#1168019
Hej !
Dostałem paczkę z TGT z FT i... zdumiony nie jestem. Jedyną jego zaletą w stosunku do KFL jest możliwość majstrowania przy grzałce bez przelewania/wylewania liquidu.
Airflow jest malutki, parownik jest OGROMNY ! Dużo miejsca do budowy grzałki, duża pojemność. Ogólnie dość solidny RTA, ale bez szału.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By Snaco
#1168055
Możesz wyjąć metalową tulejke z airhole (pod grzałką). Poprawia trochę cug...ale doopy nie urywa... (tylko musisz mieć setup w miarę nie cieknący)
By Robert Pila
#1168612
SzamanDM pisze:
kociarski pisze:Się zgodzę, ale jednak 535,00 zł uważam za lekkie przegięcie pałki, i nie zrozumcie mnie źle, nie mam tego za złe Jackowi, ja wiem że on ma takie ceny jakie mu narzuca cena od twórcy, ale kur...ka mać, 500 pelenów parownik? Proszę mi wierzyć, gdyby ordżinal kosztował 200 pln, biorę z zamkniętymi łokami, i podejrzewam że dziesiątki tysięcy klientów którzy zakupili klony na FT albo VB zrobiło by to samo, co od razu by się przełożyło na zysk twórcy (większa sprzedaż w niższej cenie = jednak większy zysk), takie moje zdanie. Uważam że niektórzy jednak ciutek przeginają pałkę z cenami swoich wytworów, i zdania nie zmienię, a krytykę za słowa me biorę na klatę

500zł nie wzięło się z niczego. Patrząc na inny produkt smokerstore.de The Eye Taifun, który spokojnie może powalczyć z P3 to ceny ustawione są względnie nisko. Ja też absolutnie nie mam tego za złe Jackowi. I producentowi również. Nie sądzę by tu problemem była jakaś wydumana w komin marża. Te sprzęty po prostu tyle kosztują.. i co więcej. Są warte swoich cen.
Nie wiem. Nie śledzę wszystkich losów podróbek. Ale podróbkę Taifuna śledzę. I widzę, że bagienko się robi. No, czasem ktoś się znajdzie taki, że mu pasi. Nic nie przecieka itd. Czasem...
Po co wydawać ponad 100zł na parownik, który trzeba owijać jakimiś workami i inne cuda z nim zrobić by działał w miarę poprawnie gdy można trochę dozbierać i mieć w Niemczech wyprodukowanego Taifuna. Gdyby w nim coś nie zadziała to nikt nie powie, że to dlatego, że to klon (podróbka znaczy się)... Jest europejska gwarancja producenta. Nawet do pewnego stanu wieczysta. To wszystko zbiera się na cenę 500+ zł
Bez urazy.. Polecam TGT oryginalny. Nikt napewno nie będzie niezadowolony.
Trzeba jedynie wyrzucić z głów tzw. klony 1:1 i będzie dobrze.
W przeszłości zbierałem na różne parowniki, zasilania. Nie było wtedy FT i tego drugiego pirackiego serwisu i jakoś dałem radę. Klon to klon.. Podróbka 1:1 to też lipa często się okazuje. To tak jakby ktoś uwielbiający ST od Boge, kupił nagle taniej inne ST i próbował się nimi zachwycać mimo, że tak naprawdę kupił jedną wielką lipę.
Tak do przemyślenia.

A gdy w temacie orginalnego TGT reed nazwal Cie fanboyem to zaprzeczales :lol:
Podeslij mi swoj adres na PV to wysle Ci na tydzien czy dwa na moj koszt klona TGT.
Z tego co widze to masz juz jakis czas orginal wiec chyba grzalki umiesz krecic, zobaczysz czy w klonie jest jakies bajoro. Jesli nie umiesz jeszcze to napisz jaka chcesz to Ci zrobie.
O wieczystej gwarancji juz lepiej nie wspominaj bo moge przypomniec stanowisko Jacka na ten temat, uczestniczylem w tej dyskusji. Bardziej bym to nazwal wieczysta obsluga niz wieczysta gwarancja, no ale zawsze mozna sobie skoczyc to tej wypowiedzi i samemu przeczytac, koniec czerwca 2014 roku.
Gdyby Ci czasem przyszlo do glowy napisac mi ze w d... bylem i g.... widzialem to spiesze z informacja ze sie pomylisz gdyz juz poooonad rok temu mialem orginalnego TGT :beer:
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1169022
Chętnie protestuje klona. W sumie bardzo mnie ciekawi czy są jakieś wizualne dostrzegalna różnice. Nie miałem w łapach podróbki.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1169032
Miałem w łapkach oryginał. Używam klona. Różnice wizualne zależą od konkretnej podróbki. Jeśli chodzi o Fasttechowe podróbki, to pierwszą różnicą jest użyta czcionka do grawerowania. Istnieje jeszcze różnica pomiędzy baniakami. Jednak nie jest ona widoczna. Podróbka z FT ma nierówne wnętrze wyczuwalne w dotyku. Oryginał jest idealnie równy.

--
Tapa tapa z jotki :D
Awatar użytkownika
By wit6
#1169036
No to nie dużo zauważyłeś ale skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?.
By Robert Pila
#1169092
SzamanDM pisze:Chętnie protestuje klona. W sumie bardzo mnie ciekawi czy są jakieś wizualne dostrzegalna różnice. Nie miałem w łapach podróbki.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

No prosze jaka zmiana frontu :mrgreen:
Podrzuc adres na PV i w poniedzialek wysle.
Gwarantuje ze nie bedziesz musial owijac go workami, tak wiec spokojnie nie musisz zaczynac ich zbierac. Wszystkie tego typu doniesienia pochodza od ludzi ktorzy jeszcze nie nauczyli sie obslugiwac takich parownikow i tu akurat nie ma znaczenia czy to orginal czy klon.
Awatar użytkownika
By kurok
#1169157
Nie wiem czy takie porównanie ma sens, bo klony są różne. Sam kiedyś w trzydniowych odstępach kupiłem dwie różne sztuki z VB. Nie wiem, która była lepsza, ale trochę różniły się. Nawiasem chyba mam tą "workową" wersję T-GT z VB (kupioną na początku roku).
Folii nie dawałem, bo miałem dorabiać izolatory z teflonu, ale jakoś tak wyszło, że po dokręceniu śrub nie cieknie, więc nic nie robiłem. To tylko parownik i nie ma co przesadzać.
By Robert Pila
#1169745
Czyli potwierdzasz moja opinie kurok bo tak to juz jest jak dostajesz nowy sprzet i musisz sie nauczyc jego obslugi tez podokrecac to co ma byc dokrecone i porozkrecac to co ma byc rozkrecone. Moim pierwszym parownikiem z wyzszej polki byl kay lite i... ze to byly moje poczatki robilem cos nie tak jak powinno byc a co za tym idzie przecieka airholeml, siorbalo w nim, zalewalo albo bobrzyl na maxa.Minimalnie przeciekala srubka do tankowania itd. Drugim byl orginalny TGT i tez byly podobne klopoty ale do czasu oczywiscie. Nigdy nie powiedzialem czy napisalem ze parownik jest do bani bo to bylaby nieprawda, prawda byla taka ze to moja wiedza i obsuga tych parownikow byla do bani.
Oczywiscie bywa tak ze jakis otwor jest nie przewiercony tak jak powinien albo gwint za plytko nagwintowany albo cos totalnie nie spasowane tak jak trzeba albo brakuje jakiegos oringu tu czy tam ale to sa incydentalne przypadki i na pewno w tych okolicznosciach producent (czy orginalu czy klona) wymieni na nowy. I tu nawiazuje do tego ze klony sa rozne, zgadza sie. Jednak sprzedawcy patrza na to jaki produkt do nich trafia, po to zeby miec jak najmniej zwrotow, aczkolwiek wiadomo ze wyeliminowac ich nie mozna, bo sie po prostu nie da.
Awatar użytkownika
By aszer
#1169834
Zwrotu oraz wad nigdy sie nie ustrzeże żaden producent czy to klon czy oryginał.
Mam oryginał i dwa klony i tak jak napisał kolega post wyżej na początku wszystko ciekło bo operator dupa a teraz i na oryginale i na klonach wszystko śmiga jak ta lala.
Awatar użytkownika
By miaziol
#1170447
A do mnie dotarł klon z ft i niestety ma zwarcie na bazie po wykręceniu pinów, sprawdzana miernikiem sama baza zwarcie nadal występuje. Oczywiście został wygotowany itd. Wygląda na uszkodzenie izolatora wewnątrz bazy. Oczywiście ticket na ft zrobiony czekam na jakąś odpowiedź no chyba że ktoś ma jakiś pomysł i można coś z tym chałupniczo zrobić i doprowadzić go do stanu używalności.
Awatar użytkownika
By Stw
#1170506
Jak ty tym miernikiem sprawdziłeś czy niema zwarcia z wykręconymi pinami???
By ampereek
#1171214
Witam.
W końcu i ja otrzymałem swojego clona Taifuna GT :). Mam pytanie odnośnie jego wygotowania jak go wygotować w całości czy rozłożyć na części ?? jak rozłożyć to do którego momentu i co gotować wszystko czy nie? uszczelek domyślam się, że nie trzeba gotować ??
Awatar użytkownika
By miaziol
#1171216
Stw pisze:Jak ty tym miernikiem sprawdziłeś czy niema zwarcia z wykręconymi pinami???


Normalnie i bardzo prosto :) wystarczy końcówkę miernika wprowadzić do środka nie jest to za bardzo skomplikowane :D. Poradziłem sobie z tym w sumie rozbierając bazę na części pierwsze poprawiłem izolację wewnątrz bazy i hula. Aktualnie walczę z wyciekami ale i to da się jakoś ogarnąć.
Awatar użytkownika
By mariogd
#1171221
Możesz napisać jak rozebrałeś bazę,kiedyś próbowałem i się poddałem.
Awatar użytkownika
By miaziol
#1171234
Bardzo prosto, trzeba wykręcić pin plusowy, wyjąć sprężynkę i tulejkę teflonową. Potem opieramy go odwrotnie najlepiej na na 2 kawałkach drewienka tak żeby nie pokancerować powierzchni a wewnętrzna część bazy była luzem. Bierzemy np śrubkę m5 i delikatnie wypukujemy środek młoteczkiem. Potem trzeba wszystko złożyć do kupy czyli ładnie składamy wsio razem ja zrobiłem to tak że w pin plusowy wkręciłem śrubkę od pina minusowego razem z tulejkami pozwala nam to wycentrować talerzyk w bazie. Tak samo postąpiłem z pinem do baterii, należy zwrócić uwagę na położenie otworu powietrznego względem siebie. Pod gwint parownika trzeba coś podłożyć ja dałem nasadkę 10 wkładamy to wszystko do imadełka zwracając uwagę żeby nic się nie przekosiło, następnie robimy z imadełka praskę i ściskamy wszystko wuala gotowe :D
Awatar użytkownika
By Landor
#1171251
miaziol bardzo fajny opis. Przydałby się jeszcze dla ogółu jakiś foto poradnik ;-)

N9005 + TapaTalk 4.8.3
By ampereek
#1171286
Nikt nie podpowie jak wygotować Taifuna ?? mam dylemat jeszcze ze śrubka co jest na dole co styka się z baterią ją mam wykręcić czy gotować tak jak jest bo tam jest uszczelka?
Awatar użytkownika
By Landor
#1171290
ampereek pisze:Nikt nie podpowie jak wygotować Taifuna ?? mam dylemat jeszcze ze śrubka co jest na dole co styka się z baterią ją mam wykręcić czy gotować tak jak jest bo tam jest uszczelka?

Ja swojego rozebrałem na części pierwsze (bez rozbierania bazy) z wyjeciem wszystkich rurek i wykręceniem wszystkich śrubek. Wrzuciłem ten cały majdan do garnuszka z gotują się wodą i gotowałem jakieś 10 - 15 minut. Części plastikowe umyłem pod gorącą, bieżącą wodą płynem do naczyń. W zalewie miałem sitko, żeby drobne części nie pożegnały się że mną w odpływie :-)
Po gotowaniu odcedziłem wszystko przez rzeczone sitko i wywaliłem na ręczniki papierowe. Gdy ostyglo na tyle, że dało się metalowe części trzymać w łapach, wytarłem wszystko ręcznikami papierowymi, przedmuchalem ah i zostawiłem jeszcze na godzinę do całkowitego wyschnięcia.
To wszystko.

N9005 + TapaTalk 4.8.3
By ampereek
#1171292
Landor pisze:
ampereek pisze:Nikt nie podpowie jak wygotować Taifuna ?? mam dylemat jeszcze ze śrubka co jest na dole co styka się z baterią ją mam wykręcić czy gotować tak jak jest bo tam jest uszczelka?

Ja swojego rozebrałem na części pierwsze (bez rozbierania bazy) z wyjeciem wszystkich rurek i wykręceniem wszystkich śrubek. Wrzuciłem ten cały majdan do garnuszka z gotują się wodą i gotowałem jakieś 10 - 15 minut. Części plastikowe umyłem pod gorącą, bieżącą wodą płynem do naczyń. W zalewie miałem sitko, żeby drobne części nie pożegnały się że mną w odpływie :-)
Po gotowaniu odcedziłem wszystko przez rzeczone sitko i wywaliłem na ręczniki papierowe. Gdy ostyglo na tyle, że dało się metalowe części trzymać w łapach, wytarłem wszystko ręcznikami papierowymi, przedmuchalem ah i zostawiłem jeszcze na godzinę do całkowitego wyschnięcia.
To wszystko.

N9005 + TapaTalk 4.8.3



Rozumiem, że wszystkie oringi (uszczelki) pozdejmowałeś? a co z plastikowym zbiorniczkiem tylko umyłeś czy też gotowałeś? A 2 śrubki co trzymają grzałkę też wykleciłeś bo czytałem gdzieś na forum, że ciężko je później wkręcić z powrotem?
Awatar użytkownika
By Landor
#1171298
Wszystko wykręcilem, śrubki też. Baniak jako, że ma część z plastiku umyłem płynem tak samo jak resztę rzeczy z tworzywa. W TGT oringi myłem płynem, ale w innym parowniku oringi gotowałem bez szkody dla nich. Więc obojętnie. Jak tam chcesz.

N9005 + TapaTalk 4.8.3
By Robert Pila
#1171301
No przeciez napisal:
1."czesci plastikowe umylem pod goraca bierzaca woda"
2."Ja swojego rozebralem...z wyjeciem wszystkich rurek i wykrecenem wszystkich srubek".
Oringi sciagnij i tez mozesz je wygotowac, nic im sie nie stanie, a jak masz pietra to tylko umyj pod bierzaca woda z plynem do naczyn.
By ampereek
#1171393
Ok rozkręcone i wygotowane. Przed gotowaniem nie mogłem wyciągnąć tych rurek w które wkręca się śrubki grzałki. Ale po gotowaniu tak jakby się obluzowały wyszły bez problemu są owinięte jakąś gumą czy to normalne? Nic się nie popsuło?? Jeszcze go nie zalewałem bo czekam aż przeschnie dobrze.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1171590
ampereek pisze:Przed gotowaniem nie mogłem wyciągnąć tych rurek w które wkręca się śrubki grzałki. Ale po gotowaniu tak jakby się obluzowały wyszły bez problemu są owinięte jakąś gumą czy to normalne?

Zepsułeś Taifuna!!!

A tak poważnie. U mnie po gotowaniu, te izolatory również lekko się wyjmują, chociaż nie zauważyłem na nich żadnej "gumy".
Zmontuj wszystko i używaj.

--
Tapa tapa z jotki :D
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1172441
miaziol pisze:Bardzo prosto, trzeba wykręcić pin plusowy, wyjąć sprężynkę i tulejkę teflonową. Potem opieramy go odwrotnie najlepiej na na 2 kawałkach drewienka tak żeby nie pokancerować powierzchni a wewnętrzna część bazy była luzem. Bierzemy np śrubkę m5 i delikatnie wypukujemy środek młoteczkiem. Potem trzeba wszystko złożyć do kupy czyli ładnie składamy wsio razem ja zrobiłem to tak że w pin plusowy wkręciłem śrubkę od pina minusowego razem z tulejkami pozwala nam to wycentrować talerzyk w bazie. Tak samo postąpiłem z pinem do baterii, należy zwrócić uwagę na położenie otworu powietrznego względem siebie. Pod gwint parownika trzeba coś podłożyć ja dałem nasadkę 10 wkładamy to wszystko do imadełka zwracając uwagę żeby nic się nie przekosiło, następnie robimy z imadełka praskę i ściskamy wszystko wuala gotowe :D

Daj film na YouTube. Padam na pysk dzisiaj i moze dlatego, mimo, że czytałem to kilka razy nijak nie mogę sobie tego wyobrazic. Do teraz myślałem, ze bazy się nie da rozłożyć na części.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Awatar użytkownika
By miaziol
#1172446
To nie prom kosmiczny skoro ktoś to złożył do kupy to i w drugą stronę się da :D
By ampereek
#1173783
Witam czy koś wie jak zmniejszyć przedmuch w Taifunie ? u mnie jakoś za lekko się ciągnie. I mam wrażenie że w związku z tym jest mniejsza chmura. Zamawiałem 2 szt jedną dla kumpla drugą dla siebie atomizery niczym się nie różnią u niego ta rurka do przedmuchu trochę niżej jest ułożona może to być przyczyną mniejszego przedmuchu? Niestety u siebie nie mogę jej mocniej wcisnąć bo mocno siedzi :(
Awatar użytkownika
By mariogd
#1173791
To że lekko się ciągnie to dobrze,przynajmniej nie będziesz miał żylaków za uszami.Wina bardziej leży w grzałce.



Nie musi być sznurek może być japońska bawełna,ściereczki tami lub Bocoton.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2014, 20:58 przez mariogd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kurok
#1173795
Rurkę możesz wyciągnąć wkładając do niej kawałek dopasowanego drutu i obracając nim jak korbą.
Przeciąg możesz zmniejszyć poprzez ułożenie grzałki, sznura czy czego tam masz bliżej niej.
Nie wciskałbym głębiej tej rurki. Przeciąg to subiektywna sprawa, ale Taifun nie cierpi na jego nadmiar. Możesz przedobrzyć.
By ampereek
#1173835
mariogd pisze:To że lekko się ciągnie to dobrze,przynajmniej nie będziesz miał żylaków za uszami.Wina bardziej leży w grzałce.



Nie musi być sznurek może być japońska bawełna,ściereczki tami lub Bocoton.


Grzałki już robiłem różnego rodzaju drut 0.20 i ten co dostałem z taifunem 3, 4, 5, 6, 7 zwoi, wata, sznurek, bawełna jest tak samo mała chmura może być wina mojego zasilania bo korzystam zastępczo z EGO dosyć stara bateria czekam na przesyłkę Vamo V5.
Awatar użytkownika
By mordek
#1173839
@ampereek: :palm
I Ty się dziwisz, że chmura mała...
By user
#1173869
Powietrze wbrew pozorom jest ściśle związane z wielkością chmurki. Większości zależy raczej na jak największym nadmuchu bo pozwala generować konkretniejsze chmury. Ale "niestety" grzałka musi być zasilona solidną dawką prądu. Egonek nie zapewni tego co potrzebuje taki parownik.
Awatar użytkownika
By Drac0
#1176964
Hej, mam problem z tym parownikiem. Przyszedł do mnie 2 tygodnie temu zamówiony z VB. Wizualnie jest super, jeśli pali to pali bardzo fajnie ale nie mogę w nim za nic opanować wycieków. Przeczytałem ten temat wzdłuż i wszerz (oczywiście coś mogło mi umknąć).

- Pomimo że moje piny trzymały się bez luzu dodatkowo uszczelniłem je woreczkiem strunowym
- Próbowałem wymiany oringów
- Wyjmowałem i wsadzałem komin
- Kręciłem setupy z bardzo zróżnicowaną ilością bocoton
- Dokładanie sznurka na grzałkę

Ostatecznie co mi się udało osiągnąć to jest zupełnie niespodziewany wyciek. Na jednym zalaniu baniaka potrafię złapać 1-2 wycieków zupełnie niekontrolowanych, już wydaje się ze jest idealnie bo niema żadnego siorbania aż tu nagle plama.

Jak go zostawię samemu sobie to skubaniec kropli nie uroni czy to na płask czy na stojąco. Ale bywa tak że ściągnę kilka buchów i po jakimś czasie pojawi się plamka. Jest coś czego mógłbym jeszcze spróbować? bo szkoda mi tego parownika "wyrzucać"
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1177049
Drac0 pisze:Hej, mam problem z tym parownikiem. Przyszedł do mnie 2 tygodnie temu zamówiony z VB. Wizualnie jest super, jeśli pali to pali bardzo fajnie ale nie mogę w nim za nic opanować wycieków. Przeczytałem ten temat wzdłuż i wszerz (oczywiście coś mogło mi umknąć).

- Pomimo że moje piny trzymały się bez luzu dodatkowo uszczelniłem je woreczkiem strunowym
- Próbowałem wymiany oringów
- Wyjmowałem i wsadzałem komin
- Kręciłem setupy z bardzo zróżnicowaną ilością bocoton
- Dokładanie sznurka na grzałkę

Ostatecznie co mi się udało osiągnąć to jest zupełnie niespodziewany wyciek. Na jednym zalaniu baniaka potrafię złapać 1-2 wycieków zupełnie niekontrolowanych, już wydaje się ze jest idealnie bo niema żadnego siorbania aż tu nagle plama.

Jak go zostawię samemu sobie to skubaniec kropli nie uroni czy to na płask czy na stojąco. Ale bywa tak że ściągnę kilka buchów i po jakimś czasie pojawi się plamka. Jest coś czego mógłbym jeszcze spróbować? bo szkoda mi tego parownika "wyrzucać"



Warto pod ''wąsy'' waty, dac małe kawałeczki- kuleczki waty.
Zapobiegają one, niespodziewanym wyciekom.
Ja robię tak, dla upewnienia oraz żeby nie bylo niespodzianek w kieszeni :mrgreen:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.