EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By jestemslepy
#1164254
Witam. Kupiłem ostatnio używaną baterię Provog Venture, bez ładowarki, ponieważ stwierdziłem, że jest mi nie potrzebna bo została mi jeszcze ładowarka ze starej baterii. Już podczas pierwszej próby ładowania zauważyłem, że bateria się nie wkręca do wejścia ładowarki i próbowałem położyć ją tak, aby aby chipy się tylko stykały. Kiedy tak zrobiłem i podłączyłem ładowarkę do kontaktu, przycisk na baterii zamrugał kilka razy i zgasła, a lampka na ładowarce świeciła się na zielono. Kiedy wyciągnąłem baterie zamrugała ona ponownie ok. 5 razy.
Więc moje pytanie jest takie : czy ona się ładuje, czy raczej muszę kupić jakąś specjalną ładowarkę ?

Stara Bateria : eGo-W Exclusive
By noopek2
#1164264
Powinno się święcić na czerwono podczas ładowania ale czasem tak jest że ta dioda się psuję w ładowarce i cały czas świeci na zielona bądź czerwono więc taka rada ode mnie spróbuj rozładować baterie podłączyć na godzinę do ładowania i zobacz po prostu czy się ładuje jak nie to idź do jakiegoś punktu sprzedaży np esmokingworld i kup najtańszą P1 ładowarkę za 15 zl.
By jestemslepy
#1164266
A czy przycisk w baterii nie powinien świecić podczas ładowania ?
Pytam bo w poprzedniej baterii tak było, że świeciła na niebiesko.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1164278
noopek2 pisze:Powinno się święcić na czerwono podczas ładowania ale czasem tak jest że ta dioda się psuję w ładowarce i cały czas świeci na zielona bądź czerwono więc taka rada ode mnie spróbuj rozładować baterie podłączyć na godzinę do ładowania i zobacz po prostu czy się ładuje jak nie to idź do jakiegoś punktu sprzedaży np esmokingworld i kup najtańszą P1 ładowarkę za 15 zl.

Zepsuta dioda i... nadal świeci?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.