EPF
Awatar użytkownika
By apache
#1160398
http://natemat.pl/114869,e-papierosy-jednak-szkodza-who-ostrzega-palenie-w-pomieszczeniu-powinno-byc-zabronione

Lloyd po dwóch latach przygody z płynnym papierosem postanowiła się z nim rozstać. Nie było łatwo i skończyło się na kilku próbach. Jak sama przekonuje – mając obecną wiedzę, nigdy nie zaczęłaby palić e-papierosów.
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1160412
Co do jednej kwestii mogę się zgodzić, istnieje wyjątkowo wysokie ryzyko zwiększenia dawki nikotyny w epaleniu w porównwniu do analagowego. Trzeba przyłożyć więcej uwagi do kontroli dawkowania. Natomiast śmieszy mnie to, że ktoś bawi się dwa lata w epalenie powołując się na brak świadomości co do jakiejkolwiek szkodliwości. Gratuluję po prostu, tylko czego? :)
By skaecik
#1160428
Ten artykuł jest tak obszerny, podaje tyle informacji i sprawdzonych danych, że powinien w ogóle nie powstać. Zaczyna się światowa nagonka na e-p, zapewne tak jak większość z nas to widzi dlatego, że maleje dzięki nim rynek tytoniowy. I tylko to się dla wszelkich władnych liczy, nic innego. Przykro jest słyszeć od kogoś nie mającego o tym pojęcia, że to jest bardziej szkodliwe od zwykłych fajek itd. A media bardzo skutecznie to wbijają ludziom do głów.
Awatar użytkownika
By jupiajo
#1160442
Po co taki tytuł wątku? Nie wystarczy, ze linkujemy do wyssanego z brudnego palca artykułu, przez co podnosimy jego "page rank"? Powinniśmy robić jak na forach zagranicznych:

natemat.pl/[WYTNIJ_MNIE]114869,e-papierosy-jednak-szkodza-who-ostrzega-palenie-w-pomieszczeniu-powinno-byc-zabronione
Awatar użytkownika
By ramti
#1160451
Jasne 30 funa tygodniowo na zwykłym egonie juz w to uwierzę. 10ml liquidu kosztuje 4 funa w UK a jak kupisz 3 butelki to płacisz 10 funa w każdym typowym sklepie z e-fajkami tak jest. To wychodzi na to że ona wypalała 90 ml w tygodniu. To ja na mechaniku wypalam około 50 ml w tygodniu i palę dużo i nigdy nie wydałem 30 funa na tydzień. Dodam że jak zaczynałem i paliłem na egonie to w tygodniu schodziło 30ml a to kosztuje 10funa. A jak analogi paliłem to paczke czerwonych dziennie. Więc ta historia jest wyssana z palca.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1160452
Dawno się tak nie uśmiałem :mrgreen:
(...)
Po chwili euforii lekarz uświadomił ją, że za pomocą płynnych papierosów, przyjmuję dziennie dawkę nikotyny odpowiadającą czterdziestu papierosom.
(...)
Później usłyszała od lekarza, że zawierają one nikotynę, która powoduje choroby serca i krążenia.
(...)


*LOL*
By Lecthor
#1160494
ciekawe jakie moce liquidów ta dziewczyna kupowała? To są jakieś brednie a artykuł jest nierzetelny! To tak jak laska zaskarżyła mcdonalda bo nie wiedziała, że kawa jest gorąca. Takie historie już nie przejdą.

każdy, kto pali e-papierosy wie, że zawierają one nikotynę. Gdyby jej nie było w e-fajce to raczej mało kto by po to sięgnął. To terapia zastępcza, która z czasem może eliminować nałóg poprzez zmieszanie stężenia nikotyny w liquidach, ale szczerze, ile osób zmniejsza ją do 0?

Faktem jest natomiast, że e-papierosy powinno się używać ostrożnie. Znam ludzi, którzy ciągle je wapują, to nie jest dobre dla organizmu. We wszystkim trzeba rozwagi.
Awatar użytkownika
By Arcadius
#1160527
ramti pisze:Jasne 30 funa tygodniowo na zwykłym egonie juz w to uwierzę. 10ml liquidu kosztuje 4 funa w UK a jak kupisz 3 butelki to płacisz 10 funa w każdym typowym sklepie z e-fajkami tak jest. To wychodzi na to że ona wypalała 90 ml w tygodniu. To ja na mechaniku wypalam około 50 ml w tygodniu i palę dużo i nigdy nie wydałem 30 funa na tydzień. Dodam że jak zaczynałem i paliłem na egonie to w tygodniu schodziło 30ml a to kosztuje 10funa. A jak analogi paliłem to paczke czerwonych dziennie. Więc ta historia jest wyssana z palca.

Nom, a teraz do tego weźmy średnią cenę paczki analoga w UK z legalnego źródła, jak dobrze pamiętam to w granicach 5 do 10 funa i o czym my mówimy. Artykuł pożal się. Ta Pani nie ma problemów z epaleniem, ta Pani jest ciężko uzależniona od nikotyny a to już inna bajka.
Awatar użytkownika
By miaziol
#1160529
Wy nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy :D. Tej Pani nie ma powstała na zlecenie koncernu tytoniowego. To wirtualna osoba która rzekomo opowiada swoją historyjkę. Cały ten artykuł, cała ta historia powstała w głowie tego pismaka. Ma za zadanie wystraszyć i zwykłym szarym ludziom nie grzebiącym w internecie pokazać jakie to jest zło. :D Mnie ostatnio jedna Pani powiedziała że to jest szkodliwe bardzo i żebym uważał z tym bo się woda w płucach zbiera :D. Ona jest pielęgniarką i to wie. Na moje pytanie czy mam przestać brać prysznic bo mi się woda zbierze w płucach nie potrafiła odpowiedzieć. Ludzie boją się tego co nowe i nie zbadane tak było zawsze. Hmm kiedyś na wsi chłopi też pogonili kłonicami motocyklistę w kasku bo myśleli że to kosmita :D
By user
#1161594
Tej "laski" nie ma.
To tylko majaczenie naćpanego pismaka, sponsorowanego przez kogoś z naszych wrogów.
By Gold e-cigar
#1161602
Takich ludzi jak ta Pani jest tysiące. Są jeszcze gorsi.Ten co posiedział w temacie i współpracował z ludźmi wie co oni potrafią. Taką Panią jak w artykule znajduje w dwa dni i mam mega artykuł. Oczywiście dla nas byłoby to śmieszne. Koncerny nie muszą sie bawić w znajdowanie takich ludzi,oni sami sie znajdują. "zadowolony klient nie powie nikomu,niezadowolony całemu światu ".

XZ2
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1161990
reed pisze:Tej "laski" nie ma.
To tylko majaczenie naćpanego pismaka, sponsorowanego przez kogoś z naszych wrogów.

Uwierz mi jeszcze lepsze "wynalazki" niż to dziewczę się trafiają i to takie, że jak byś usłyszał te "mądrości", to byś długo oddychał jak karp wyjęty z wody. :lol:
mesh

Pytanko do znawców. Dostane gdzieś u nas siatkę me[…]

Pyro rdta nie styka z wismec dna200

Witam, kupiłem pyro rdta do wismeca dna200 ale gdy[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Witam. Przyjrzałem się tematom na forum i wybrałem[…]