EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By DWMT
#1160102
Mieliście kiedyś podane wyżej objawy przez e-papierosa, a raczej liquid ? ;)

Mam uczulenie na koty oraz pyłki, udam się do alergologa oraz dermatologa, badania krwi wykonane i zdrowy jestem.

Oczywiście higiena jest :)
Awatar użytkownika
By miaziol
#1160104
Ja osobiście nie ale znajomemu wywalają pryszcze jak jest za dużo gliceryny w lq no a nastolatkiem to on nie jest. Zawsze można złapać alergie na jakieś składniki lq to raczej normalne choć rzadko spotykane zjawisko.
By DWMT
#1160112
Z tego co zauważyłem mam uczulenie również na truskawki.
Jakiś miesiąc temu wapowałem sobie liquid o smaku truskawki ze Smooke. Możliwe jest, aby wtedy, przez liquid się zaczęło i leciaało cały czas, nawet się pogarszało ? I żeby w ogóle było przez to ? Aromaty nie są robione chyba z naturalnych składników, prawda ?
Awatar użytkownika
By kotoj
#1160115
DWMT pisze:Z tego co zauważyłem mam uczulenie również na truskawki.
Jakiś miesiąc temu wapowałem sobie liquid o smaku truskawki ze Smooke. Możliwe jest, aby wtedy, przez liquid się zaczęło i leciaało cały czas, nawet się pogarszało ? I żeby w ogóle było przez to ? Aromaty nie są robione chyba z naturalnych składników, prawda ?

Prawda. Nawet nie leżały obok truskawek.
Awatar użytkownika
By miaziol
#1160124
Prawda jest taka że jeśli masz podejrzenie że możesz być uczulony na któryś składnik ep to trzeba to odstawić i zobaczyć czy się polepszy jeśli nie to szukać przyczyny gdzie indziej.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.