EPF
Awatar użytkownika
By Bassmaster
#1151626
Witam wszystkich w kolejnym konkursie.
Tym razem nagrodą jest !FINALNA! wersja Drip Tanka ProgS wraz z dripper kitem, wszystkimi rodzajami dysz oraz dedykowanym ustnikiem.
Udział w konkursie mogą wziąć tylko uczestnicy obiegówki, którą zorganizował i prowadził kolega Haze, czyli wszyscy, którzy mieli ProgS-a w rękach i go testowali! Także bardzo proszę aby inne osoby nie zamieszczały swoich odpowiedzi w konkursie.
Pierwsza prawidłowa odpowiedź wygrywa.

PYTANIE KONKURSOWE:

W filmie "Speed: Niebezpieczna Prędkość" z 1994r. (tyt. oryg. "Speed" reżyseria: Jan De Bont) jedną z pierwszoplanowych ról zagrał miejski autobus, którym jechali Keanu Reeves, Sandra Bullock, pasażerowie i bomba ;)
JAKI BYŁ NUMER BOCZNY TEGO AUTOBUSU? (nie mylić z numerem linii!)
Awatar użytkownika
By bezi2
#1151627
2525
Awatar użytkownika
By bezi2
#1151644
Bardzo dziękuje!
Zażyłem tzn... eeeeee oglądałem tego Speeda dzisiaj 3 razy :)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
By Bassmaster
#1151649
Gratuluję również dobrej spostrzegawczości wszystkim, którzy podali prawidłową odpowiedź. ProgS w wersji finalnej jest na razie tylko jeden i wymaga jeszcze kilku zabiegów wykańczających ale na pewno zostanie wysłany bezi2 w przyszłym tygodniu.
Mam nadzieję na obszerną recenzję i mnóstwo zdjęć z użytkowania finalnej wersji ProgS-a z jego strony (zgodnie z umową :wink: )
Awatar użytkownika
By bezi2
#1151718
Nie ma problemu, grzecznie czekam, umowa to umowa - recka będzie pogłębiona (jedna już poleciała z wersji do dripu), zdjęć też skąpić nie będę :)
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję Bassmaster'owi oraz wszystkim kolegom którzy mi pogratulowali.
Awatar użytkownika
By Bassmaster
#1191675
Oto nowy konkurs, w którym nagrodą jest ProgS tank lub dripper (można będzie wybrać). Są to wersje z drobnymi uszkodzeniami wizualnymi (rysy, wgniecenia) ale w pełni sprawne.
Warunkiem otrzymania nagrody jest prawidłowa odpowiedź na pytanie w jak najkrótszym czasie oraz uiszczenie opłaty za przesyłkę (11,50zł Poczta Polska lub 21zł kurier Siódemka).

Dzisiejsze pytanie brzmi:
W serialu "Świat według Bundych" (oryg. tytuł "Married... with Children") z przełomu lat 1987-1997, Al Bundy (Ed O'Neill) ma swój ulubiony serial w TV i zawsze śpiewa jego piosenkę tytułową. Rymuje się z "Kto przy sobie nosi gnata? ...".
No właśnie: Jaki tytuł ma ten serial?
Awatar użytkownika
By Bassmaster
#1191682
Tak jest!
Gratuluję aszer, jeśli ktoś nie wierzy, że to prawda:



-- [scalono] 12 paź 2014, 20:08 --

dawid111 pisze:Jak zwykle nic sie nie uda wygrać:((


Spokojnie, będzie jeszcze szansa, także nadziei nie traćcie :wink:
Awatar użytkownika
By aszer
#1191686
To przez matatiti bo mi kazał szukać waty w wątku :)
A tak na poważnie posiadam już Progsa i to super sprzęt a swoją wygrana przekażę w którejś aukcji charytatywnej.Osoba która wygra bedzie mogła sobie wybrać.
Oczywiscie jeżeli akceptuje to organizator konkursu.
Dzieki wielkie.
Awatar użytkownika
By Bassmaster
#1191698
aszer pisze:To przez matatiti bo mi kazał szukać waty w wątku :)
A tak na poważnie posiadam już Progsa i to super sprzęt a swoją wygrana przekażę w którejś aukcji charytatywnej.Osoba która wygra bedzie mogła sobie wybrać.
Oczywiscie jeżeli akceptuje to organizator konkursu.
Dzieki wielkie.


Ja nie mam nic przeciwko, z wygranym sprzętem robicie co chcecie :wink:
Awatar użytkownika
By matatiti
#1191723
aszer pisze:To przez matatiti bo mi kazał szukać waty w wątku :)
A tak na poważnie posiadam już Progsa i to super sprzęt a swoją wygrana przekażę w którejś aukcji charytatywnej.Osoba która wygra bedzie mogła sobie wybrać.
Oczywiscie jeżeli akceptuje to organizator konkursu.
Dzieki wielkie.


Brawo aszer ! Wspaniały gest. Miło mi, że mogłem przyłożyć do tego palec ;)
Pytanie jak zwykle wymagało nie lada refleksu i jak zwykle poległem :)
Parownik wspaniały i warto się bić o niego bez dwóch zdań. Maybe next time...
Ale to co zrobił aszer - czapki z głów panowie.


Tapatalk
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.