EPF
Awatar użytkownika
By assan18
#1151560
Jakieś parę miesięcy temu zakupiłem baterie do laptopa i dostałem na nią gwarancje 12 miesięcy i zastanawiam się co jest bardziej zaawansowane technologicznie?
Taka bateria do laptopa czy bateria do e papierosa na którą dostaje gwarancje 3 miesięcy lub parownik (gwarancia 1 miesiąc w e eymie z tego co u nich wyczytałem).
Bateria do laptopa kosztowała mnie 145 zl a taki vision spinner II kosztuje 84 zł (kosztowała coś ponad 90 z tego co się nie mylę).
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1151572
Centra daje na akumulatory 2 lata gwarancji (ceny od 130zł.).. Teraz będziesz miał dopiero zagwozdkę...
Awatar użytkownika
By emes
#1151589
Gwarancja jest formą dowolną producenta.
Baterie do laptopa są teoretycznie takie same jak do e-p, jeśli chodzi o zaawansowanie jednak jeśli chodzi o używanie to dwie różne rzeczy. Laptopa tylko podłączasz i odłączasz (pcb i układ ład. baterii robi swoje). Do baterii e-p możesz przykręcisz z nieodpowiednią rezystancją parownik i w ten sposób bardzo szybko skracasz czas życia danego ogniwa. Krótko mówiąc nie widzę przeciwwskazań żeby daną baterię do e-p "zajechać" w 3 miesiące ;)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.