EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Smykum
#1076458
Posiadam klona z edym wszystko super z kayfun litle plus T z edym na aku 18350, wręcz idealnie to wygląda. Co do spasowania tulejek na inne aku to jest się czego czepiać , ale ja i tak miałem zamiar mieć właśnie małą wersje.
By darek11
#1076479
Niestety miedziany Stingray ma przycisk nie do zaakceptowania. Po pierwsze gwinty wykonane jakby ktoś cyrklem rysował po metalu. Luz przycisku jest tak duży, że haczy w każdym położeniu. Niestety tego luzu nie da się wyeliminować. Konstrukcja przycisku jest inna niż ta w E-dymowym, po prostu skopana na całej linii :x Poza-faktycznie ładną tubą nie ma niczego co mogło by zachwycić. Złoty E-dymowy zadziałał od strzału i jest ok. Miedziany to porażka. Jest oczywiście sposób na niego, zapodałem przycisk Nemesisa i działa, ale nie tędy droga. Trudno tak bywa z przedmiotami z Fasstechu, są takie, że trudno odróżnić je od oryginałów i są też miedziane Stingray-e :D Pozdrawiam Darek.
Awatar użytkownika
By piehot
#1076584
to mnie pocieszono ;)
@darek11 - może da się jakoś wymienić magnesy ?
@Amnelka - jak to ? ma zły gwint ?
Awatar użytkownika
By Gabber
#1076636
W wersji z edyma nie ma żadnych problemów. Przycisk odpala za każdym razem, do wad można zaliczyć tylko to, że nie skręci się na zero z 18650 + kick no i to, że matowieje sam, ale polerka + bezbarwny lakier załatwiają sprawę bezproblemowo. No i najważniejsze, że sam się nie załącza... :)
By Amnelka
#1076667
piehot pisze:@Amnelka - jak to ? ma zły gwint ?

U mnie to jest tak, jakby parownik nie miał punktu zaczepienia do wkręcania (pod kątem łapie na ułamek mm, potem blokuje, a że to miedź unikam kręcenia na siłę). Przykładając prosto kręci się i po prostu nie haczy w gwint.
Nie wiem, jak inaczej to opisać. Wkręcić się nie da, i tyle:)
Awatar użytkownika
By kissu
#1076670
Mi ciągle psuje się blokada bo za słaba jest ten pierscien do blokowania, do tego magnesy się rozmagnesowują ale załatwiłem to odpowiednią śrubką i sprężyną i wszystko jest okej.

Jakiego lakieru bezbarwnego użyłeś?
By darek11
#1076707
Amnelka pisze:
piehot pisze:@Amnelka - jak to ? ma zły gwint ?

U mnie to jest tak, jakby parownik nie miał punktu zaczepienia do wkręcania (pod kątem łapie na ułamek mm, potem blokuje, a że to miedź unikam kręcenia na siłę). Przykładając prosto kręci się i po prostu nie haczy w gwint.
Nie wiem, jak inaczej to opisać. Wkręcić się nie da, i tyle:)

I to jest właśnie to o czym pisałem- gwinty rysowane cyrklem. Sposobem na to jest tylko wkręcenie, niestety siłowe śruby z "wyraźnym gwintem", czyli wtórne nagwintowanie lub jak kto woli przecięcie miedzianego gwintu. Jak zrobisz to umiejętnie to problem zniknie, ale to wszystko to taka dłubaninka lekko wkurzająca na nowych w końcu urządzeniach. Dziwi mnie fakt tak kiepskiego wykonania tego moda. Bo materiał tu nie ma nic do rzeczy. Mam Nemesisa miedzianego i tam wszystkie gwinty są co najmniej prima sort. No cóż, może produkowali Stingray-a po długim weekendzie :zakrecony ? Ale nic to- liczy się sama zabawa i satysfakcja z posiadania kolejnego moda......... :palm
Awatar użytkownika
By piehot
#1076718
no nic szykuje się dogrywka z następnym SRayem ;)
dzięki za odpowiedzi, jak dojdzie to dam znać jak tam mój jest wykonany :)
By Nataseva666
#1099635
no właśnie u mnie przycisk nie ma podłużnego nacięcia na i nie mogę tego ruszyć nawet z pomocą narzędzi. dlatego właśnie podałem link. Jakby przycisk nie chodził tak ciężko, to nawet nie brałbym się za to.
W każdym razie dzięki za szybką odpowiedź
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1099813
Wciśnij przycisk i spróbuj wykręcić pin gumowymi / lateksowymi / rękawiczkami.
Pozdrawiam
By Nataseva666
#1099832
właśnie udało mi się zdemontować część przycisku. jest to magnes montowany na wcisk. Pod spodem jest drugi magnes, prawdopodobnie skręcany z całą resztą. Może kiedyś mi się uda coś z tym zrobić. Tymczasem zostawiam tak, jak jest.
Prawdopodobnie magnesy są zbyt mocne i ciężko wcisnąć. Na tulejce 18650 problem nie występuje ze względu na to, że całość jest cięższa.
Awatar użytkownika
By piehot
#1100024
magnesy są słabe w tym przycisku. wszystko się ładnie tam rozkręca. jedyny problem zauważyłem z białym plastikiem utrzymującym jeden magnes. szczypcami w odwrotną stronę lekko dokręciłem i potem już odkręca się normalnie. skok przycisku regulujesz tym górnym magnesem.




p.s. pierwsza mała rysa na rurce, widać miedź z metra :|
By Nataseva666
#1100086
piehot pisze:magnesy są słabe w tym przycisku. wszystko się ładnie tam rozkręca. jedyny problem zauważyłem z białym plastikiem utrzymującym jeden magnes. szczypcami w odwrotną stronę lekko dokręciłem i potem już odkręca się normalnie. skok przycisku regulujesz tym górnym magnesem.





no właśnie ja mam klona z troszkę inną konstrukcją tego przycisku. górny magnes jest na wcisk, a nie odkręcany, a ten plastik wydaje się nie do ruszenia. przycisk w imadło i próbowałem kombinerkami, no ale nie puszcza. Nie ma co zaśmiecać wątku. Zostawię to tak jak jest. No trudno.
By Xalen
#1110923
piehot pisze:magnesy są słabe w tym przycisku. wszystko się ładnie tam rozkręca. jedyny problem zauważyłem z białym plastikiem utrzymującym jeden magnes. szczypcami w odwrotną stronę lekko dokręciłem i potem już odkręca się normalnie. skok przycisku regulujesz tym górnym magnesem.




p.s. pierwsza mała rysa na rurce, widać miedź z metra :|


Ktoś ma jakiś sprawdzony patent na luzy w przycisku? Chodzi dokładnie o ten malutki trzpień na zdjęciu kolegi, który wchodzi po rozkreceniu przycisku między te dwa złote elementy. U mnie robi się coraz wiekszy luz, chodzi to na boki i wkurza. Póki co wsadziłem tam między szczelinę kawałek drutu 0.3 ale to raczej rozwiązanie chwilowe.
Awatar użytkownika
By emes
#1111347
Xalen pisze:Ktoś ma jakiś sprawdzony patent na luzy w przycisku? Chodzi dokładnie o ten malutki trzpień na zdjęciu kolegi, który wchodzi po rozkreceniu przycisku między te dwa złote elementy. U mnie robi się coraz wiekszy luz, chodzi to na boki i wkurza. Póki co wsadziłem tam między szczelinę kawałek drutu 0.3 ale to raczej rozwiązanie chwilowe.


Kupić oryginał dobrze spasowany?
Trzpień o którym piszesz ma za zadanie tylko blokować przycisk podczas wkręcania i wykręcania go z moda. W żaden sposób on nie jest odpowiedzialny za luzy jakie wynikają ze złej obróbki całego łoża.
Awatar użytkownika
By Bilbo
#1111963
na "pocieszenie" dodam ze to nie jedyna przypadlosc..... znajomy, któremu udalo sie sie "wycelować" egzemplarz w promocji urodzinowej stal sie włascicielem wersji z krzywym gwintem !!!!!!!! :shock: (wersja black) - wiec nie ma jakiejkolwiek powtarzalnosci....
Awatar użytkownika
By emes
#1112012
Bilbo pisze: (wersja black) - wiec nie ma jakiejkolwiek powtarzalnosci....


Powtarzalność jest taka sama jak w klonach nemesis. Jeden jest dobry, a inny spartolony tak, że nawet na złot tego czegoś nie chcą przyjąć ;) Niestety niska cena jest przeważnie wyznacznikiem niskiej jakości.
By Speedo1544
#1142675
Mam tego klona od e-dym i jest mały problem
Mod używany na aku 18650 i problem jest z przyciskiem
Nie ważne jakie aku wsadzę to mam wrażenie że gdzieś przycisk haczy
Wielokrotnie rozbierany i czyszczony,nic to nie dało
Może macie jakiś pomysł bo zaraz wyląduje za oknem
By trammel
#1142687
"Schowany" pin plusowy w talerzyku z tworzywa - mogą nie łapać ogniwa z płaskim pinem.
Zbyt duża średnica pina minusowego w przycisku - może być problem kiedy ogniwo ma bardziej zawiniętą koszulkę.
By Speedo1544
#1142725
Pisałem ze tak mam na każdym aku obojętnie czy wypukly czy normalny
Teraz wywalilem trzpien z przycisku i dałem ciut większy
Na ta chwile jest ok,zobaczymy co będzie pózniej
By trammel
#1142747
U mnie przycisk chodzi w miarę bez zacięć, ale idealnie też nie jest . Próbowałem go parę razy rozkręcić - i nie dało rady. Nie wiem czy to jest na coś sklejone, czy co?
Psiknąłem jakiegoś gleita w spray'u w szczeliny i jakoś działa.
Modzik ładny ale nie do końca przemyślany.
By lxr
#1146620
Panowie i Panie przeleciałem cały wątek od góry do dołu i sam nie wiem która wersja będzie najlepsza, czy ta z e-dymu czy ta : http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... anical-mod
Piszecie, że przycisk się chlebocze i coś tam Wam nie pasuje, chciałbym się dowiedzieć która wersja jest lepiej wykonana i sprawia mniej problemów.
By user
#1146621
trammel pisze:U mnie przycisk chodzi w miarę bez zacięć, ale idealnie też nie jest . Próbowałem go parę razy rozkręcić - i nie dało rady. Nie wiem czy to jest na coś sklejone, czy co?
Psiknąłem jakiegoś gleita w spray'u w szczeliny i jakoś działa.
Modzik ładny ale nie do końca przemyślany.


Modzik jest do końca przemyślany.
Mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd, stawiając na równi moda i KLONa.
Zwłaszcza najtańszego klona.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1146622
reed pisze:
trammel pisze:U mnie przycisk chodzi w miarę bez zacięć, ale idealnie też nie jest . Próbowałem go parę razy rozkręcić - i nie dało rady. Nie wiem czy to jest na coś sklejone, czy co?
Psiknąłem jakiegoś gleita w spray'u w szczeliny i jakoś działa.
Modzik ładny ale nie do końca przemyślany.


Modzik jest do końca przemyślany.
Mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd, stawiając na równi moda i KLONa.
Zwłaszcza najtańszego klona.

Witam.
To dlatego , że niektórzy nie rozróżniają klonów od oryginałów.
Dla nich to po prostu Stingray , Nemesis itd.
Panowie zacznijcie zwracać na to uwagę.
Mody to nie tylko "Atak klonów"
Pozdrawiam
By lxr
#1146712
Jak wyglądają te przerwy między tulejkami, znośnie jakoś czy bardzo razi po oczach ? bo nie wiem czy mosiądz czy ss czy czarny, może ktoś się wypowiedzieć na temat czarnego ?
Awatar użytkownika
By prymus140
#1146715
lxr pisze:Jak wyglądają te przerwy między tulejkami, znośnie jakoś czy bardzo razi po oczach ? bo nie wiem czy mosiądz czy ss czy czarny, może ktoś się wypowiedzieć na temat czarnego ?

W ss na 18350 zero przerwy. *SMOKEKING*
By user
#1146725
prymus140 pisze:
lxr pisze:Jak wyglądają te przerwy między tulejkami, znośnie jakoś czy bardzo razi po oczach ? bo nie wiem czy mosiądz czy ss czy czarny, może ktoś się wypowiedzieć na temat czarnego ?

W ss na 18350 zero przerwy. *SMOKEKING*


Przerwy pojawiają się przy przynajmniej 2 tulejkach :lol:
A na 18350 to masz tylko jedną.
By lxr
#1146726
No właśnie o to mi chodzi, czy istnieje stingray bez znaczących przerw :D ? chodzi mi o to żeby był w miarę przyzwoicie wykonany.
Awatar użytkownika
By prymus140
#1146728
reed pisze:
prymus140 pisze:
lxr pisze:Jak wyglądają te przerwy między tulejkami, znośnie jakoś czy bardzo razi po oczach ? bo nie wiem czy mosiądz czy ss czy czarny, może ktoś się wypowiedzieć na temat czarnego ?

W ss na 18350 zero przerwy. *SMOKEKING*


Przerwy pojawiają się przy przynajmniej 2 tulejkach :lol:
A na 18350 to masz tylko jedną.

Jo Panie ino tylko jedna rureczka i cacyś glancyś. :lol:
By jasny321
#1146738
lxr pisze:Może to i jakaś myśl, bardziej byłbym skłonny wziąć brass z e-dymu i zobaczyć, najwyżej odeślę.

Ma być już 11.08 więc pomysł dobry. Nic nie tracisz. Też mi się podoba, zobaczę opinie i pewnie zamówie
By lxr
#1146740
Z własnego doświadczenia wiem że ze zwrotami e-dym problemu nie ma więc w razie czego odeślę, tylko nie wiem czy brass czy czornuch, w sumie czarny też bardzo ładny oczywiście jak dla mnie, ktoś ma tego czarnego z e-dymu i może się wypowiedzieć co do jakości czarnej farby ?

-- [scalono] So 09 sie 2014 19:26:45 --



Ten jest konkretny, znalazłem identyczny na ebayu ale 125 zł na nasze :zakrecony
Firma klonująca to bodajże Infinite, nie wiadomo czy e-dym ma ten sam...
Awatar użytkownika
By bubba
#1146907
mam czarnego e-dymowego od czerwca.noszony w kieszeni w pracy obijany o drewno i metal ,farba na razie nie schodzi tylko na gwincie blokady i koncowce rury przy przycisku sie przeciera delikatnie.mialem tez ss z e-dyma niestety w tamtym magnesy to byla porazka nawet na 18350 odpalal.czarny z 18650 i pelnym kaytkiem tez potrafi sam zatrybic.czarnego kupilem na promo i uzywam go jako podstawowego zasilania i jestem mega zadowolony
By trammel
#1146952
Martin Eden pisze:
reed pisze:
trammel pisze:U mnie przycisk chodzi w miarę bez zacięć, ale idealnie też nie jest . Próbowałem go parę razy rozkręcić - i nie dało rady. Nie wiem czy to jest na coś sklejone, czy co?
Psiknąłem jakiegoś gleita w spray'u w szczeliny i jakoś działa.
Modzik ładny ale nie do końca przemyślany.


Modzik jest do końca przemyślany.
Mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd, stawiając na równi moda i KLONa.
Zwłaszcza najtańszego klona.

Witam.
To dlatego , że niektórzy nie rozróżniają klonów od oryginałów.
Dla nich to po prostu Stingray , Nemesis itd.
Panowie zacznijcie zwracać na to uwagę.
Mody to nie tylko "Atak klonów"
Pozdrawiam


Przepraszam bardzo,ale wątek dotyczy klona a nie oryginału. Ja mam klon z e-dym i podtrzymuję swoje zdanie.
Powiem więcej.
Jest to spieprzona wersja nemesisa.
Tak, pływający pin plusowy - przy 99% akusów z płaskim pinem - brak dobrego styku. Pin jest "schowany" w talerzyku będącym izolatorem. Poradziłem sobie z tym nalewając kroplę cyny na ten talerzyk.Poza tym kayfuny lite bez regulacji pina plusowego - nie stykają. Pomogło zeszlifowanie tego talerzyka - pin wchodzi głębiej.
Druga sprawa - zbyt dużej średnicy pin minusowy przycisku - który nie daje dobrego styku z ogniwami z wywiniętą koszulką. Jedyny wyjątek - panasy od kolegi leeona - nie mają tego problemu. Pomogło "oszlifowanie" tego pinu i teraz bangla z innymi ogniwami.
Co dobre zostawili z nemka , to możliwość wkręcenia przycisku aż do ogniwa - ogniwa nie "latają" w tubach.
Tyle z mojej strony na ten temat.
Awatar użytkownika
By bubba
#1147057
klon klonowi nie rowny i dobrze to znamy,u mnie i w czarnym i w ss kazda bateria dziala bezproblemowo powiem wiecej pin plusowy plywajacy wedlug mnie jest extra rozwiazaniem i z kaytkiem z tobeko dziala wysmienicie,dripery i inne czajniczki wchodza i zawsze stykaja.posiadam tez nemka z tobeko od e -dyma i tam musze krecic plusem za kazdym razem jak zmieniam czajnik.jedynym minuskiem jest za duza liczba otworow w przycisku bo strasznie mi troty i pyl z drewna w niego wchodza niestety taka praca, pomaga wysokie cisnienie z kompresora lub codzienne rozkrecenie go i czyszczenie
By lxr
#1147110
Z wszystkich postów w tym temacie wnioskuję, że trafienie dobrego egzemplarza szczególnie jeśli chodzi o e-dym bo widzę że większość użytkowników w tym temacie taki posiada i o nim się wypowiada jest ciężkie, bo jak widzę jest to loteria, nigdy nie wiadomo czy trafimy na krzywy gwint czy chrupiący przycisk, może jednak warto mieć tego moda choćby ze względów wyglądu, który oczywiście jest kwestią gustu, mnie po prostu już się znudzuły nemesisy we wszystkich wariantach i kolorach i chciałbym w końcu jakiegoś fajnego, małego sprytnego i niezawodnego moda który nie wyląduje chwilę po otwarciu paczki za oknem.
Awatar użytkownika
By kudlatyEOS
#1147125
Posiadam czarną wersję z e-dym kupioną na promocji.
Obecnie jest to moje podstawowe zasilanie, nemesis od HCigar poszedł w kąt.
Przez dwa miesiące wytarła się lekko dolna tuba w dwóch miejscach ( widać tylko z bardzo bliska )
Przycisk chodzi bardzo dobrze ( wyczyszczony, spolerowany + pasta ensto )
Pływający pin nie ma problemów z Kajtkiem lite+ od ehpro, Kajtkiem lite+ V2 od Tobecco ( też promocyjny ), nimbusem v3 ( e-dym ) i davide.
Używam do niego ogniw CGR18650CH od kolegi Leeon.

Pierścień blokady chodzi lekko tak samo jak wszystkie gwinty, w porównaniu do nemesis HC nie ma problemu z zapiekaniem się.
By lxr
#1147129
No i właśnie, zdania podzielone, zależy jak się trafi, składam ręce do modlitwy żeby mój przyszły egzemplarz był dobry.
By Speedo1544
#1147457
Dzisiaj do zasilania dołączyła Aga T3 i skończył się mój problem ze złe działającym przyciskiem
Tylko teraz pojawia się pytanie
Co ma wspólnego parownik z przyciskiem w modzie hmm
By lxr
#1147571
No właśnie ja bym jednak chciał zwykłego stingraya, miedź do mnie nie gada, ale może od nemesisa będzie pasował, raz kozie śmierć, 2 dolce z groszem to nie pieniądze.
By lxr
#1147575
No najwyżej kogoś zadowolę :D ale gdzieś czytałem że pasuje do 4nine i wszystkich stingrayów.
Edit : no i zamówiłem, zobaczymy jak to pójdzie.
By lxr
#1148578
No chyba będę musiał tak zrobić, dam Ci znać jak odpiszą, a co do przycisku to w czwartek będę testował, jak by Ci tam psioczył to tawotem go :D
Awatar użytkownika
By kissu
#1154954
Gdy atomizer ma za krótki pin można wyciągnąć z moda ten plasiczek z głowicy i go trochę odchudzić, wtedy pin będzie miał możliwość dostania do atomizera :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.