EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Dymon
#1133929
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem, lecz już jakiś czas śledzę. Życzę wszystkim udanych zakupów, braku problemów ze sprzętem i wolnego e-palenia. EFVI też podpisanie rodzinnie. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1133954
Witaj Dymon na forum :) Miło mi, że zarówno Ty, jak i Twoi domownicy złożyliście już podpisy pod inicjatywą EFVI :)
Zapraszam do aktywnego udziału w dyskusjach pogłębiających wiedzę o ep i nie tylko ;)
Jeśli czujesz się mocny w zbieraniu podpisów pod EFVI, to zapraszam do spróbowania swych sił w konkursie z mega atrakcyjnymi nagrodami ;) Więcej na ten temat dowiesz się klikajàc w link mojego podpisu.


Tapatalk
By Borynaa
#1134331
Witam wszystkich Forumowiczów i miłośników e-papierosów. E-palę od dawna ponad rok i jestem zdecydowanym zwolennikiem tej używki. Często przeglądałem to forum aż wreszcie zarejestrowałem się by dołożyć swoje trzy grosze.... Pozdrawiam serdecznie
By Koliber75
#1134600
Witam.
Głupota zwana papierosami dotknęła mnie w wieku 16 lat. Trochę tego świństwa w swoim życiu wypaliłem ( rocznik 75 ). Przez ostatnich 10 lat paliłem tylko tytoń drum i golden virginia (paczka na ok. 5 dni ), papierosy mi już nie wystarczały ( musiałbym wypalić dwa jeden po drugim żeby się napalić ). Równo miesiąc temu kupiłem sobie zestaw 2 x spinner + vivi nova mini v3 wyrzucając jednocześnie do kosza cały posiadany zapas tytoniu i wszystkie akcesoria. Finał jest taki że dziś nawet nie myślę o powrocie do tytoniu/analogów. Vapuję od początku tylko bazy 6 mg ( inawera DNB, VBT, 2D, czasem 2D + aromat Dwa Jabłka ). Przez ten miesiąc odparowałem w atmosferę ok 150 ml tych płynów. Grzałki sam sobie robię ( drut srebrny + Nikrothal80 0.15mm + szmatka , pojedyńcze i duale ). W planach jakiś mechanik, "bimbrownictwo" i może całkowita rezygnacja z nikotyny ( jeśli bez niej vapowanie straci walory smakowe to nie zrezygnuję ). Nie czuję przymusu vapowania.
Vapuję bo lubię i sprawia mi to przyjemność.
By jacek7072
#1134896
Witam wszystkich, od wczoraj postanowiłem dołączyć do waszego grona i do wszystkich e-palaczy.
Palę już od niepamiętnych lat ok 30-35szt. analogów dziennie. Po wielu nieudanych próbach odzwyczajania się postanowiłem spróbować z e-papierosem. Zobaczymy jaki tym razem będzie efekt. Pozdrawiam forumowiczów.
By Busia
#1135516
Witam serdecznie.
Paliłam analogowo ponad 10 lat. Przeważnie paczkę dziennie (66 czerwone setki).
Postanowiłam spróbować e-palenia, po tym jak szwagier dzięki e-p rzucił całkowicie i od ponad pół roku jest wolny od nikotyny.
Pod koniec marca b.r zakupiłam VIVI GT Sensation oraz jakiś olejek tytoniowy 11mg. Niestety to była nieudana próba. Niby cały dzień byłam na e-p, ale gdy przychodził mąż z pracy brałam od niego fajki i tak znów zaczęłam palić analogi po ok. 3 tygodniach.
W czasie kiedy ja byłam trochę na epku trochę na analogach moja mama kupiła sobie VIVI GT Monacco, ale po kilku dniach stwierdziła ze to nie dla niej.
W ubiegły piątek ponownie sięgnęłam po elektronika. Miałam już do dyspozycji 2 sztuki (swój i ten od mamy). Dodatkowo dostałam od szwagra ale niestety bez ładowarki bo ta mu się zepsuła (kabelek przerwany).
I tak już (dopiero) 11 dzień jestem tylko na e-pku i nie zamierzam wracać do analogów. Mam nadzieję że wytrwam :)
Trochę się rozpisałam :P
Trzymam kciuki za wszystkich, a Wy trzymajcie za mnie.
By fanoflakers
#1136398
Witam wszystkich.

Paliłem analogowo 12 lat, od roku jestem epalaczem i póki co nie ciągnie mnie z powrotem do zwykłych fajek. Obecnie jestem posiadaczem moda Lambo 4, wcześniej były baterie ego. Liczę na Waszą pomoc w razie moich pytań. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By nemesisvape
#1136401
Ja też witam. "Analogi" paliłem 4 lata. Epalaczam zostałem już rok temu. Zaczęło się na ego w a obecnie jestem przy Nemesisie z Kayfunem :) ! Liczę na pomoc i będę także starał się być pomocny.
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1139104
Witam serdecznie.
Analogi paliłem 20 lat, dwa lata temu rzuciłem je na okres pół roku ;-) i przytyłem 11 kg... wróciłem do tzw. "kapcia w gębie", lecz od miesiąca postanowiłem sobie, że nie kupię już bo ... "są drogie" i tyle :-)
Lubię sobie popufać, dlatego też od miesiąca posiadam Joyetech eVic no i od wczoraj zakupionego moda mechanicznego Nemesis z Kayfunem ;-) ( podziękowania dla sprzedawcy ze sklepu na Dąbrowskiego w Poznaniu,za cierpliwość i porady-2,5h ;-) ) heh... z mechanikiem bawiłem się aż do tej pory :-( gdyż nie mogłem pozbyć się bobra... ale "więcej waty" i jest gicio :-)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2014, 13:34 przez sqrczybyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1139106
Witam i tak trzymaj. Też zacząłem tyć, ale dieta WMŻ i jest OK. Pozdrawiam i samych sukcesów :-)
By Rutus
#1139645
Siemka,

Paliłem analogi 4 lata . Od roku lece na e-faju :) Ale od analogów się uwolniłem :)
Teraz szukam czegoś normalnego do palenia bo tak to cały czas jechałem na jakiś chinolach które ciągle wymagały czyszczenia i tak dalej i nie dało się spokojnie popalić dłużej niż dzień bez ingerencji .
Aktualnie jade na aspire i monaco ale chciałbym spróbować z jakimś modem :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By makrst
#1139649
Rutus pisze:Siemka,

Aktualnie jade na aspire i monaco ale chciałbym spróbować z jakimś modem :)
Pozdrawiam :)

jakiego-moda-wybrac-by-mastertext-t70196.html

Jak poczytasz wszystkie wątki to na koniec wyjdzie jak zwykle nemesis i kayfun. W każdym razie tak było u mnie. Nie wiem czy można było lepiej ale jak do tej pory nie żałuję.

Ale dodam ze swojej strony że polecam taki zestaw użytkownikom którzy już rozumieją zasady działania e-papierosa i potrafią zadbać o własne bezpieczeństwo. Nigdy nie powinno się zaczynać przygody z e-paleniem od mechaników.
Awatar użytkownika
By inferno121
#1139744
Witam wszystkich.
Paliłem analogi od 2 lat, co zaczęło mi mocno przeszkadzać (wad analogów nie muszę chyba przedstawiać)
Pewnego dnia coś we mnie pękło i zakupiłem e-papierosa (ok miesiąc od daty pisania posta).
E-papieros nie wyeliminował całkowicie analogów aczkolwiek mocno ograniczył, od tygodnia porzuciłem totalnie analogi i jakoś mi ich nie brakuje. To ustrojstwo jest idealnym środkiem terapeutycznym dla ludzi posiadających niekoniecznie silną wolę.
Forum czytałem już od jakiegoś czasu, ale dopiero parę dni temu zdecydowałem się na rejestrację, gdyż warto wspierać ludzi zmagających się z tym samym nałogiem i być wspieranym przez ludzi z większym doświadczeniem.

Pozdro
By Prosperiusz
#1139837
Witam ponownie. Posiadam Sensation Delight Taste GT PRO. Paliłem cały kwiecień elektronika, niestety po miesiącu powróciłem do analogów. Palę dużo, więc ponownie postanowiłem przejść na epalenie, głównie ze względów finansowych, nie wyrabiam już. Trzymajcie za mnie kciuki! :)

PS. Palę od 2003 roku.
Awatar użytkownika
By Lukus
#1144052
Witam wszystkich serdecznie, postanowiłem do was dołączyć ponieważ chce zrezygnować z palenia tradycyjnego tytoniu, a o e papierosach mam niewielkie pojecie.
Palę tradycyjne od 6 lat, paczka dziennie, liczę tu na waszą wiedzę (głównie odnośnie zdrowia) na temat e papierosów oraz na to że uda mi się przesiąść z tradycyjnego na elektronicznego;)
By Kankro
#1144215
Lukus pisze:Witam wszystkich serdecznie, postanowiłem do was dołączyć ponieważ chce zrezygnować z palenia tradycyjnego tytoniu, a o e papierosach mam niewielkie pojecie.
Palę tradycyjne od 6 lat, paczka dziennie, liczę tu na waszą wiedzę (głównie odnośnie zdrowia) na temat e papierosów oraz na to że uda mi się przesiąść z tradycyjnego na elektronicznego;)


Witaj - Trzymam kciuki... Wiedza zgromadzona na forum powinna Ci pomóc w Twojej walce.

-- [scalono] 05 sie 2014, 18:43 --

zipppo_123 pisze:Cześć witam Wszystkich serdecznie na forum.

Cześć. :D
By Void
#1147136
Witam wszystkich,przeglądałem to forum już wcześniej i chcę podziękować wszystkim je tworzącym,bo informacje tu zawarte nieraz bardzo mi pomogły. Paliłem 3 lata
,paczka czerwonych marlboro na 2 dni,póki co 4 tydzień bez analoga.
By Torwald
#1147799
A co tam, też się przywitam mimo tego, ze kilka postów już naskrobałem ;)
Dzięki temu forum dowiedziałem się kilku nowych rzeczy (a jeszcze więcej nie wiem.....), od jednego forumowicza kupiłem Vamo V5 i pewnie na tym się nie skończy...

Tak czy inaczej - dzięki ! ;)
Awatar użytkownika
By Eternalz
#1148048
Sam zapomniałem się przywitać z świetną społecznością e-palaczy, także witam Was wszystkich c:

Gdyby nie Wy, byłbym w tym mocno zielony, a aktualnie planuję robić własne grzałki do ProTank'a 3, także... motywujecie ludzi! :D
Awatar użytkownika
By Teetbee
#1148088
Witam wszystkich e-palaczy, a szczególnie serdecznie tych z Krakowa! E-palę już ponad 4 lata, ale do tej pory jedynie przeglądałem forum. Niedawno wpadł mi do głowy pewien pomysł, stąd postanowiłem założyć konto. O szczegółach będę mógł napisać więcej, kiedy dostanę status dostawcy, o co niniejszym proszę :)
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1148093
Teetbee pisze:Witam wszystkich e-palaczy, a szczególnie serdecznie tych z Krakowa! E-palę już ponad 4 lata, ale do tej pory jedynie przeglądałem forum. Niedawno wpadł mi do głowy pewien pomysł, stąd postanowiłem założyć konto. O szczegółach będę mógł napisać więcej, kiedy dostanę status dostawcy, o co niniejszym proszę :)

Witam.
Przeczytaj rozdział III Regulaminu forum , dotyczy przyznawania statusu dostawcy
http://www.e-papierosy-forum.pl/post207250.html#p207250
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By matatiti
#1149964
głos z ciemności pisze:Siema. E dymam już około 2 lat... niestety zdarza się, że popalam analoga. Chcę sie zmienić :mrgreen:
Głos na EFVI oddany.

:bry


Witam na forum i zachęcam do czytania wielu ciekawych wątków, które mogą okazać się dla Ciebie pomocne w oczekiwanej zmianie. Jak by co, dobrzy forumowicze zawsze pomogą ;)
Cieszę się, że pamiętałeś o EFVI i zapraszam do udziału w wielkim konkursie, związanym z tą inicjatywą ;)
Awatar użytkownika
By kngr
#1150238
Witam wszystkich serdecznie! Ostatnio zakupiłem dzięki waszemu forum swojego pierwszego e-papierosa (Spinner II + Mini Protank 3). Paliłem analogi od 6 lat i postanowiłem to zmienić :) Mam nadzieję się uda ;)
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1150245
kngr pisze:Witam wszystkich serdecznie! Ostatnio zakupiłem dzięki waszemu forum swojego pierwszego e-papierosa (Spinner II + Mini Protank 3). Paliłem analogi od 6 lat i postanowiłem to zmienić :) Mam nadzieję się uda ;)

Witamy.
Uda się na pewno a użytkownicy forum Ci w tym pomogą.
Zapoznaj się z deklaracją EFVI i ją podpisz :wink:
http://www.efvi.eu/index.pl.html
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By koziou
#1150337
O, a tutaj mnie jeszcze nie było a przydałoby się jednak przywitać serdecznie z wszystkimi forumisiami, jestem z Wami od około tygodnia :)

Pozdrowienia ze Stołecznego Królewskiego Krakowa! :D
By Matii 777
#1150377
Przywitam sie i ja.Wapuje od roku,zaczynalem od Milda x1 i mastera. obecnie spiner 2 i aerotank mow. nie dlugo jakis modzik. Wiec witam wszystkich.Napomne ze palilem 20 lat. narka.
Awatar użytkownika
By adi38
#1152666
Dena pisze:Witam Was wszystkich :)
Ewa z Rybnika
Dopiero ruszam w długą drogę rzucania analogów, liczę że z wami będzie to łatwiejsze.

Hej Ewcia, ja wapuje w Jastrzębiu. Wiec jakby co priv message.

Wydziergane z Sony Xperia Z
By grooby
#1152792
Witam wszystkich serdecznie. Zarejestrowałem się już jakiś czas temu, ale tylko czytałem. Dzisiaj był pierwszy post więc i przywitać się trzeba.
Mam na imię Krzysiek i jestem z Wałbrzycha. Po 30 latach jarania śmierdziuchów zamieniłem na "pachnące". Po 3 miesiącach trzymam się dobrze i wszystkim zaczynającym życzę tego samego.
Kiedyś paczka "czerwonych" dziennie, teraz 3,5 ml "osiemnastki".
Poparcie podpisane już "dawno".
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 205
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.