EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Kolix
#1119181
Witam.Posiadam baterie provog ego i ta czarna powierzchnia jest cala w rysach,ubytkach itp.Chciałbym zedrzeć ta powłokę i wypolerować na lustro ta baterie.Tylko jak mam zedrzeć tą powłokę,i wypolerować tą batke?Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1119213
jak chcesz usunac sama farbe, najlepiej wrzuc sama tube do jakiegos garnuszka i wygotuj. farba sie zluszczy, a jej resztki usuniesz bez problemu palcami. tylko nie wkladaj przypadkiem calej baterii do gotowania, musisz ja najpierw rozebrac, a pozniej ponownie zlozyc, moze sie to wiazac z lutowaniem. chociaz w niektorych bateriach niekoniecznie musi byc taka potrzeba.
By Kolix
#1119268
@skrzypekq4 nie będę wrzucał samej tubki od baterii bo nawet nie mam lutownicy w domu :D ,czyli potrzebuję papieru ,100,1500,2000,2500 tak? Następnie włókniną tylko jaką lub coś zamiast włókniny i ile i jak polerować?I na koniec pasta polerska np Tempo i robić to ręcznie?Jeżeli wiertarką to jak (lepiej byłoby bez wiertarki ponieważ popsuła mi się).Przepraszam że tyle pytań ale chce żeby to dobrze wyglądało. :D
Awatar użytkownika
By h_m
#1119271
hahah :D przypomniało mi się jak kiedyś z eGOnka zdarłem tę powłokę złotówką na wykładzie... także z mojej strony, polecam nudę jako najlepsze narzędzie do tego ;)
By Kolix
#1119557
h_m pisze:hahah :D przypomniało mi się jak kiedyś z eGOnka zdarłem tę powłokę złotówką na wykładzie... także z mojej strony, polecam nudę jako najlepsze narzędzie do tego ;)

Hehe pomyślę nad tym :D
Awatar użytkownika
By bullet
#1119667
erbis pisze:Drobny papier ścierny, później włóknina i ewentualne polerka. Możesz też spróbować najpierw jakimś rozpuszczalnikie, benzyną ekstrakcyjną albo acetonowym zmywaczem do paznokci.

polerowany-ego-t-t15661.html
polerka-na-lustro-t36577.html

Dokladnie ja polecam benzynę na wacik i trzesz , mi schodzilo zawsze potem jakimś filcem przejechac by był błysk i cacy :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.