EPF
Awatar użytkownika
By Feel-free
#1131653
Szperając po internecie dotarłem do włoskiego forum:

http://www.svapo.it/

Wchodząc na nie (nie zawsze, pewnie chodzi o cookies) wyświetla się baner dotyczący EFVI.
Administracja, dałoby się coś takiego i u nas zrobić?
Awatar użytkownika
By resiak70
#1131701
Po pewnym czasie byłoby to irytujące : P
Awatar użytkownika
By Chines88
#1131722
Pomysł dobry, ale racja @resiak70, byłoby wkurzające.
Lepiej chyba dać obok loga forum logo EFVI z napisem np. "Pomóż nam, jak i SOBIE. Oddaj głos." i klikając na to przeniesienia na stronę oddania głosu.
To byłoby lepsze, ale to moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
By Feel-free
#1132318
Byłoby, ale to włącza się z tego co widzę raz dziennie. Zakładam, że wycierpienie tego przez starych użytkowników w imię 'wyższego dobra' jest możliwe. Nie wiem czy da się to włączyć np w ciągu pierwszych 5-10 wizyt na forum - nie znam się na tym. Wiem jednak, że takiego banerka ciężko jest nie zauważyć ;) więc pewnie przyniósłby efekt
Awatar użytkownika
By LogerM
#1132386
Mnie osobiście pop-up'y raczej zniechęcają do klikania we wszystko co się w nich znajduje, szczególnie gdy jestem na przeglądarce mobilnej i przycisk zamknięcia jest tak mały że trafienie w niego graniczy z cudem. Większość użytkowników zamyka takie bannery niemalże odruchowo i z doświadczenia wiem że ich skuteczność jest raczej niewielka, czasy bumu neostradowego gdy klikało się we wszystko co zamrugało na ekranie już dawno za Nami, wyrobiliśmy już sobie pewne odruchy i pomysły z lat 90-tych odchodzą raczej w zapomnienie. To co jest obecnie potrzebne (a właściwie potrzebne jest od dawna) to nasilenie działań w sieciach społecznościowych które są poważnym sojusznikiem w takich akcjach, a gdzie EFVI praktycznie nie istnieje. Oglądałem jak wygląda ekspansja odnośników związanych z EFVI i kończyliśmy zabawę w okolicach 2-3 kręgu gdzie standardem dla zorganizowanych akcji jest co najmniej 6 krąg znajomych, mówiąc prościej odnośniki do akcji związanych z EFVI praktycznie nie wychodziły poza bardzo wąskie grona użytkowników którzy i tak byli swoimi znajomymi i którzy zazwyczaj już od dawien dawna wiedzieli o EFVI. Forum wkrótce rozpocznie akcje mailingową i choć nadal pomysł mi się nie podoba, to zgodnie z zapowiedzią korzystamy z tej metody gdy wszystkie inne zawiodły, cały czas jednak będę miał nadzieję że uda Nam się uderzyć w społecznościówki tutaj już nawet nie tyle chodzi o sukces całej akcji co o zaznaczenie Naszej obecności, o pokazanie się szerszej publiczności oraz zainteresowanie tematem.
Awatar użytkownika
By Ruget
#1132410
no dokładnie wchodzisz na wp wyskakuje baner i nawet nie patrzysz i szukasz krzyżyka lub zakładasz adblocka i nawet nie wiesz że coś próbowało wyskoczyć jak już to koło logo u góry ... i częsty spam na FB leci ;) tak by czesto wywalało go na strone tym co zalajkowali dzięki temu chociaż wzrok na to padnie i już jest szansa że wzbudzimy ich zainteresowanie :)
Premiksy MaiArt

Jest nam bardzo miło poinformować, iż w maju wprow[…]

Brak chmury w Pico 75w

Witam Tak jak w temacie Wkrecilem Nowa grzałke do […]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

Problem z joyetech eGo AIO

Dobry wczoraj zakupiłem nowego joyetech eGo AIO po[…]