EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#112959
marko pisze:Mam pytanie jak rozebrać atomizer milda 201 pen...
Gdybyś poczytał więcej o swoim e-papierosie, to na pewno trafiłbyś na TO
A nawiązując do tytułu wątku... "Jak naprawić atomizer dzwiękowy i podciśnieniowy", to zapomniałeś jeszcze o naddźwiękowym :lol:
Awatar użytkownika
By Trojan
#113043
Mozę Ci pomogę nie mam w domu wiec będę mógł tylko teoretycznie ściągnij ten plastik co jest na końcu e-p nożem najlepiej następnie delikatnie zacznij wyjmować elektronikę jeśli Ci się coś zepsuło będzie to wyglądało na mikrofon widziałem parę razy jak sa zalane baterie od likłidów ale myślę ze z suszenia nic dobrego nie powstanie jedynie wymiana włącznika akustycznego/ciśnieniowego
Awatar użytkownika
By ubs
#113049
Trojan pisze:Mozę Ci pomogę nie mam w domu wiec będę mógł tylko teoretycznie ściągnij ten plastik co jest na końcu e-p nożem najlepiej następnie delikatnie zacznij wyjmować elektronikę jeśli Ci się coś zepsuło będzie to wyglądało na mikrofon widziałem parę razy jak sa zalane baterie od likłidów ale myślę ze z suszenia nic dobrego nie powstanie jedynie wymiana włącznika akustycznego/ciśnieniowego


Oj to teraz poradziles koledze :lol:
Jesli juz chcesz cokolwiek wyjmowac z baterii to od strony gwintu, lacznie z nim.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.