EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#1127273
Ktoś może posiada tego RA?
Ciekaw jestem jak wygląda z tgt, jak działa przycisk, oraz czy akusy w nim nie latają.


Obrazek
Awatar użytkownika
By czaka33
#1127294
Wygląda na to, że konstrukcyjnie rozwiązany jest jak nemesis więc akusy nie powinny latać.
23 mm Nemesis to się może przyjąć.
Awatar użytkownika
By kurok
#1127312
Zawsze będę miał sentyment do Nemesis i też zwróciłem na niego uwagę.
Niestety jak dla mnie za bardzo ponacinany i na dodatek mała szansa by rowki ładnie zgrały się.
Poza tym brak regulacji pinu plusowego od zewnątrz.
Mimo wszystko chyba to jedna z ciekawszych pozycji FT.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1127316
Stingray też nie ma regulacji pinu "+", a działa bardzo dobrze :) W modach, gdzie mamy regulację styku ujemnego, regulacja plusa jest zbędna. Tak jak w tym przypadku :)
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#1127513
A myślicie, że ma blokadę obracania się przycisku jak się go dokręci? Bo niestety tego nie trawię i przez to chyba 9ileś procent mechaników jest dla mnie blee :(
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#1127532
Daniel chodzi o to, że po dokręceniu już wszystkiego z zamiarem włączenia, przycisk nie kręci się dookoła ;)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1127535
Aaaa :D Sądząc po budowie zbliżonej do Nemesis, czy Stingray, to zaiste tak może być. Choć tak na prawdę, to nie wiele modów ma taką opcję :)
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#1127539
Muszę w takim razie zaryzykować ;) Napiszę co i jak jak tylko do mnie dotrze ;) Dzięki wielkie, sorawka za niezrozumiałe sformułowanie :P
Awatar użytkownika
By piehot
#1246874
ja tak troszkę odkopię i podłączę się z wersją RA V3

Głowica i dupka zrobione z chromowanego mosiądzu, ale działają dobrze.
Przycisk się nie zacina i jest bardzo dobrze spasowany (sprężyna idealna - nie za słaba, nie za mocna),
Blokada też dobrza działa, bateria nie lata.
Ale przy troszkę odkręconym pinem parownika, pin w głowicy wbija się dość znacznie w batkę ( w moim przypadku poj 2900mah)






rurka wykonana z SS, w jakimś czarno-perłowym kolorze, i obrzydliwe mazajki i "wielki numer seryjny"




tu takie porównanie wielkości z W22+kajfiutem3.1



cena 17$ ;) czy warto ? może ...

p.s. do rurki zauważyłem że da się wkręcić przyciski z gwintem 20x1 (JM, Worker) tylko po co ...
Awatar użytkownika
By ramti
#1246945



Tak wygląda mój zestaw. Przycisk się nie obraca i jest taki sam jak w nemesis. Cały mod jest jak nemesis tylko różni się szatą graficzną i średnicą. Przycisk wciska się luźno bo sprężyna jest miękka lecz mi to odpowiada. Jedyne co to zaokrągliłem krawędzie w środku w przycisku żeby chodził płynnie i nie chaczył. Tak to polecam
Awatar użytkownika
By ramti
#1246976
Tu masz zdjęcia przycisku i górnego kapa.






No i akusy nie latają ;-)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.