EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By szarky
#816649
Czy ktoś wie coś na ich temat?
Awatar użytkownika
By rako
#816698
Cena ciekawa i smaki interesujące... Chętnie poczekam na jakieś opinie...
Awatar użytkownika
By szarky
#816773
Kupiłem Sex On The Beach całkiem niezłe i smak i chmurka
Awatar użytkownika
By baatonik
#817220
Paliłem poziomkę, czekoladę, mohito i orzech włoski. Wszystkie kopcą i pachną fajnie, co do smaku:

Poziomka - słodkawa ale bardzo fajna, polecam
Czekolada - średnio czekoladowa, nie mój gust ale ogólnie niezły
Mohito - dziwne, czuć jakby migdały, lekko miętkę i cytrynę da się wyczuć, dziwne ale dobre
Orzech włoski - zdecydowanie mało orzecha, taka trochę tytoniówka z domieszką słodkawego orzecha.

Za taką cenę, dobrze opisany produkt na etykiecie i krajowy wyrób moim zdaniem warto, 10 zł płaciłem za 10ml, a za 15ml 14 zł.

EDIT: Aha palę moc 12 :D
Awatar użytkownika
By janu3
#877143
Próbowałem:
Foggyporzeczka, fMarlboro, fCamel - 12mg/ml

Chmurzę już prawie dwa lata i używałem liquidów różnych firm i liquidy Foggy mogę zaliczyć do udanych liquidów.
Smak nie jest "wydumany". Liquidy nie mają posmaku chemicznego. Polecam!
Awatar użytkownika
By mbewe
#951445
Testuję właśnie 555/18mg - ogólnie ok, zero chemicznych posmaków, dym spory, nie ma się do czego przyczepić.

W zapasie Poziomka i WiśniaCigar - spalę - dopiszę. Póki co wrażenie jak najbardziej pozytywne ;]
Awatar użytkownika
By Deavon
#977035
Wapuje 6tki, gęściutkie :
Banan- 9/10 nie słodki, lepszy od liqueenowskiego
Limonka- 10/10 dużo lepsza niż sensation i liqueen (cytrynka). Przepyszny, nie chemiczny, nie gryzmoli powonienia.
Cappuccino - 7/10 delikatnie zbyt mdłe ale nie złe, nie jestem tez fanem kawowych
Sex on the beach - nie mam porównania, mi nie podszedł
Mięta - 8/10 , orzeźwiająca, zostawia fajny posmaczek
Cuban - jestem poczatkujący w temacie tytoniowek, z odrobiną czekolady smakował jak cookiecrisp ;d
Czekolada - 4/10. Jak wyrob czekoladopodobny z biedry ale da sie skopcić.

Smakoszowane na rsst. ;)

Sent from my RM-885_eu_poland_298 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Hampfrey
#1000366
Amphora mi nie podeszła jakiś dziwny posmak cytrusowy się pojawia

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mariuszm102
#1003133
Dziś przyszły trzy sztuki od e-Foggy: limonka, cherry ciger i wiśnia.
LIMONKA- na CE10+ smak fanty, tylko bez słodkości, bardzo fajny liquid, chmura OK, kop fajny.
CHERRY CIGER- na ATOMIE smak delikatny, raczej wisienka niż cygaretka, kop dobry, chmura- super! Na Atomie nie miałem do tej pory takiej ilości pary jak po zalaniu go e-foggy. Wiśnia czeka na testy, napiszę co i jak.
Nie czuć żadnej chemii w tych lq

-- [scalono] 25 lut 2014, 18:54 --

No i zalałem wisienkę do CE10+ i powiem, że całkiem, całkiem... Troszkę mi się smaki zmieszały z limonką, ale już wiśnia dominuje.
Awatar użytkownika
By mariuszm102
#1035008
Dziś odebrałem na poczcie kolejną przesyłkę (dodam, że zamówienia realizowane są błyskawicznie) i mam dwa nowe smaki:
sex on the beach- na CE10+ przypomina drinka, owocki z czymś jeszcze, czego nie potrafię zidentyfikować, smak OK, chmura wielka, kop zacny 6/10
poziomka- na ATOMIE czysty smak owocu, bez żadnej chemii. 8/10

camel- super tytoniówka, kop potężny, smak bardzo intensywny, chmura wielka 8/10. Miałem go już wcześniej i znów zamówiłem, smakuje mi.

Jednak liderem dla mnie jest limonka, chociaż poziomka goni ją, goni...
Awatar użytkownika
By Donayo
#1052551
Miałem okazję przetestować Sex On The Beach (6mg/ml).
Liquid smakowałem na dripperze z microcoilem na wacie.

Nie znam smaku drinka Sex On The Beach, więc niestety nie porównam smaku liquidu do oryginału.
Liquid jest mocny w smaku, orzeźwiający, smakuje dość tropikalnie.
Moc (IMO) jest również taka, jaką deklaruje producent na opakowaniu.

Według mnie liquid jest godny polecenia i na pewno spróbuję innych smaków.
Awatar użytkownika
By mateowwa
#1061828
fRedBull to jakiś żart, smakuje jak najzwyklejsza guma balonowa ze szkolnego sklepiku.
Awatar użytkownika
By waldekosa
#1062039
Na razie miałem okazję przetestować:
-Wiśnia Cigar (12mg/ml) - smak raczej wiśnia niż cygaro - ciekawy - jeszce potestuję
-Jabłko (6mg/ml) - smak mocno zielonojabłkowy ale nie przytłumiający, smak coś jak Mentosy zielone jabłko lub gumy jabłkowe, podszedł mi na lekki przerywnik, lub coś lekkiego z rana - już się skończył - na pewno wróci, może także jako 12mg/ml
-Mistral (6mg/ml) - smak przyjemny ale trudny do określenia (jakiś migdałek, wanilia, jakieś coś...) - ale nie mój gust, ale jeszcze potestuję

Wapowane na:
Ciger i Volish ego 3 + cleeromizer Crystal2 i Crystal 2 Duo
oraz na
MOD IGO6 (z różnymi napięciami) + Clearomizer ce6, Crystal2 i Crystal 2 Duo

GENERALNIE:
kop- dobry,
chmura- b. duża.
Nie czuć żadnej chemii
Awatar użytkownika
By MastaAce96
#1099890
Sugerując się waszymi dobrymi opiniami na temat tych liquidów, dzisiaj zakupiłem Sex on the Beach, Mojito oraz Czarną Jagodę. Wszystkie o mocy 18mg. W dobrej cenie 7zł/10ml. Jutro powinna dojść przesyłka, tak więc dokonam editu i zdam wam relację :mrgreen:

EDIT:
Czarna Jagoda 10/10 - brak chemi, dobry wyrazisty smak jagody, chyba najlepsza jaką kiedykolwiek paliłem.
Mohito 8/10 - Z drinkiem ma to nie za wiele wspólnego, lecz smak jak najbardziej na tak!
Sex on the Beach 9/10 - Bardzo dobry tropikalny smaczek.
By franekfr
#1110105
No to teraz czas na moją opinie:
cool mint - 10/10 , dla mnie numer 1. Jeśli ktoś lubi cukierki ICE to jest to liquid dla niego. Chmura ogromna :) dla mnie do ciągłego wapowania.
poziomka - 8/10
sex on the beach - 6/10
frost(guma do żucia - miętowa) - coś w deseń orbitki zielonej. Bardzo dobry smak. 10/10
Jeszcze została czarna herbata do wypróbowania, jak wypróbuje podziele się swoja opinią.
By robimi
#1121647
mlbblack palę jak narazie , to całkiem spoko , taki sam jak z innych firm ale też bez super rewelacji takie 7/10

w zapasie jeszcze mam jagode , poziomkę , coolmint , limonkę i sex na plaży , dam znać jak zapale : )
Awatar użytkownika
By Vapman123
#1124507
Ja próbowałem SEX ON THE BEACH oraz CZEKOLADA . Smak jak i chmurka bardzo dobra . Jedne z lepszych Liquidow godne polecenia :)
Awatar użytkownika
By lakirut
#1329576
Od piątku mam przyjemność chmurzyć olejki z tej firmy. Jak na razie przetestowałem 6 smaków o mocy 12mg.

Jabłko:
smak - bardzo dobrze wyczuwalny smak zielonego
10/10

Mojito:
smak - delikatny posmak miety z dobrze dopasowaną słodką limonką
10/10

RedEnergy:
smak - nic wspólnego z energetykiem, słodki posmak ala guma balonowa
5/10

Kaktus:
smak - idealne odwzorowanie napoju Tymbarka
10/10

Banan:
smak - słodki sok bananowy Melly
10/10

Kokos:
smak - typowe mleko kokosowe
10/10

Ogólnie:

moc - adekwatna do informacji na opakowaniu
chmura - dosyć obfita
gęstość - zużywam jakies 3ml na dzień

Ocena końcowa - 9/10
Awatar użytkownika
By klutka
#1346703
Świetne liquidy w bardzo dobrej cenie!
Naprawdę byłam zachwycona odmiennością smaków, bo paliłam już:
Anyżek - uwielbiam, swojego czasu robiliśmy z chłopakiem zapasy w postaci kilku buteleczek tego samego smaku właśnie, bo ciężko go dostać. Ale to trzeba lubić taki apteczny smak :)
Gruszka - czuć naprawdę gruszkę, jednocześnie nie muli
Róża - super!!! Szukałam długo tego smaku w liquidach i wreszcie znalazłam, naprawdę świetny, intensywny smak, lekko kwaskowaty
Eukaliptus z miętą - świetny smak na odświeżenie, wbrew pozorom różni się od zwyczajnej mięty
Jagoda - średnio przypadła mi do gustu, ale dało się wypalić
Awatar użytkownika
By Sir_Nick
#1348000
Liquidy Foggy kopcę nieprzerwalnie od maja zeszłego roku, zadziwia mnie taka mała popularność tutaj na forum. Świetne smaki owocowe (takie wapuję najczęściej), truskawka, poziomka, limonka, brzoskwinia - genialne. Przejechałem się na arbuzie, kupiłem ostatnio i raczej 50ml się zmarnuje. ;) Do tego świetny na lato CoolMint (ale trochę mi się przejadł) i znośny RedEnergy (słodki, raczej nic nie ma wspólnego z energy drinkiem).

Nie wiem jak tytoniowe, nie kupuję tych smaków. Generalnie wychodzi 40gr / ml przy zakupie buteleczek 2x50ml. Bardzo tanio, no i nie są produkowane w Chinach, a w Polsce i mają atesty. Właściciel / właściciele (?) firmy bardzo sympatyczny, wysyłka tego samego dnia. Generalnie nie kupuję od długiego czasu niczego innego i polecam znajomym.

PS. Brzmi to jak lokowanie produktu. ;)
Awatar użytkownika
By domekrap
#1542152
Z ciekawości zakupiłem na próbę truskawkę i malinę.

Truskawka
smak - szkoda że liquid nie leżał przy truskawkach może przynajmniej zapach by miał
dla mnie ocena 1/10
chmura - bardzo mizerna
moc - jako taka 6mg/ml
posmak w ustach nijaki

Malina
w zapachu czuć malinę
liquid ciężki w wapowaniu
smak - średni
chmura - średnia
ocena 3/10

Podsumowanie
Raczej nie moje klimaty. Sklepu tego już nie odwiedzę.
By jaca_67
#1591053
Palę tylko Foggy(Aphorę) i jestem b.zadowolony.W planach mam spróbowanie Jabłko-mięta.
Akurat mieszkam niedaleko,więc mogę sobie odebrać bezpośrednio od producenta :zakrecony
Awatar użytkownika
By Thvelil
#1596868
Ciężko było mi uwierzyć w dobre oceny tych liquidów z powodu niskiej ceny zamówiłem dwa i muszę wam powiedzieć ,że są naprawdę dobre nie czuć chemii ani sztuczności

Gruszka 6mg

7.5 / 10

Smak - mi przypomina gruszkę z soku tymbarka wyczuwalna dość dobra do dłuższego wapowania. Dla mnie jednak firma mogła by troszkę wzmocnić ten smak.
Chmura jest dość fajna.

Porzeczka 6mg

10/10
Smak mocno wyczuwalny i co najważniejsze naturalny gorąco polecam. Chmura gęsta i ciekawa.

Mam w planach kolejne większe zakupy dlatego napewno później wstawie jakiś komentarz na temat innych smaków.

Wapowane na carbon v2 + volimizer v3 1.5 ohm.
By egienek
#1603978
Wiśnia 18mg - najlepsza jaką kiedykolwiek próbowałem. Bardzo wyrazisty smak, zapach i moc. 9/10
Porzeczka 18mg - bardzo smaczna, naturalny smak i zapach. 8/10
Owoce leśne 18mg - ładny zapach, ale smak jakby słabszy i nie za słodki, co jest sporą wadą w tym przypadku. 6/10

Jutro wybieram się po więcej płynów tego producenta.
By jaca_67
#1614930
Kolejny zapas zrobiony.
Jak ktoś z Was pamięta smak Donalda to w/g mnie "sex na plaży" to jest właśnie to...
By pableto
#1689771
Co do jakości do ceny jest w rozsądnym przedziale. Jednak nie czarujmy się, nie wszystkie smaki są godne polecenia.
Ja polubiłem arbuz, mango, truskawkę, amfora.
Nie podeszły mi banan i wiśnia. Te odradzam.
Awatar użytkownika
By elendir
#1736071
Palicie jeszcze te LQ , bo coś mało informacji na ich temat.
Awatar użytkownika
By fajny jarek
#1736156
Ponieważ jestem raczej tytoniowcem, kupiłem ostatnio na próbę MBlack i Ampforę. Obydwa nie warte uwagi - MBlack to jakiś tam tytoniowiec (nic nadzwyczajnego), a Amphora nie ma nic wspólnego z nazwą. Porównując do Amphory z MaiArt, to koło niej nawet nie stała. Szkoda, bo liczyłem na zdecydowanie więcej.
Może jeszcze wypróbuję coś tytoniowego, ale nie spodziewam się jakiegoś wyjątkowego smaku.

Wapowane na Zephyrus v2 grzałka 0,5 Ohm i na gienku Senisis grzałka mesh 1,2 Ohm
Awatar użytkownika
By elendir
#1736490
Ja kiedyś wapowalem mango i był ok, jako jedyne nie powodowały umnie alergi katarowej co ciekawe :)
Dlatego sie pytam czy ktos cos jeszcze wapował ;)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.