EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By dzaman
#954263
Liquidy Cottien to prócz bogactwa smaków, także buteleczka specjalnie zaprojektowana z myślą o kobietach. Jej wygląd oraz konstrukcja współgra z designem e-papierosów Cottien. Różowa nakrętka pozwala z łatwością odróżnić ten produkt spośród innych płynów nikotynowych, ułatwia także znalezienie zakupionego liquidu w torebce czy – później – wśród kosmetyków w domu.

Kolejnym atutem liquidów Cottien są dostępne moce. Każda kobieta, która pragnie przejść przez program rzucenia nałogu nikotynowego będzie mogła to zrobić z marką Cottien. Zaczynając na liquidach o wysokich mocach – 16 mg/ml i na płynach beznikotynowych kończąc.

Na linię liquidów Cottien składają się następujące smaki i moce:

Havana Tobacco
• 0 mg/ml
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Latte Macchiato
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Strawberry Passion
• 0 mg/ml
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Banana Split
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Candy Grape
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Cosmopolitan
• 0 mg/ml
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Coctail Party
• 0 mg/ml
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Cherry Lady
• 0 mg/ml
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Cuba Libre
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Indian Summer
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml

Mojito Ice
• 0 mg/ml
• 9 mg/ml
• 16 mg/ml


Wszystkie liquidy są w buteleczkach 10 ml i w sugerowanej cenie detalicznej 17 zł.
KOMPLET ZDJĘĆ PONIŻEJ
https://www.dropbox.com/sh/c6irmvu6dtwr0tb/0F0nTJ8C1M
Awatar użytkownika
By niqiqi
#958353
Candy grape 16 mg - mój pierwszy winogronowy płyn. Szczerze, smakuje jak połączenie waty cukrowej i winogron. Przepyszny, bardzo kobiecy. Jak dla mnie idealny jako przerywnik, albo "deser", dobry w połączeniu z miętą. 9/10.
By Vianne
#959282
Kolejnym atutem liquidów Cottien są dostępne moce. Każda kobieta, która pragnie przejść przez program rzucenia nałogu nikotynowego będzie mogła to zrobić z marką Cottien. Zaczynając na liquidach o wysokich mocach – 16 mg/ml i na płynach beznikotynowych kończąc.

1. Płyny beznikotynowe są tylko w niektórych smakach.
2. Nie wiem, co to za "atut", wybor mocy akurat mniejszy niz u większości innych dostawców, bo raptem dwie w porywach do trzech. Ty sam pisałeś swój post czy jakiś tekst przekopiowałeś? Tak z ciekawości pytam, bo mam wrażenie, że autor próbuje zatuszować słabostkę nazywając ją atutem, mam uczulenie na takie "chłyty materkidode". Ja bym powiedziała, że na pewno nie każda kobieta będzie mogła przejść przez program rzucania nałogu z marką Cottien, bo dla niektórych 16mg na start to zwyczajnie za mało, dla mojej córki i 18mg było za mało, przestała palić hybrydowo dopiero po zakupie płynów 24mg.
3. Więc co nam zostaje z pozostałych atutów? Nakrętki w kolorze barbie-różu i rysunkowa szata graficzna to trochę mało, żeby przynajmniej mnie zachęcić do wydania 17zł za buteleczkę.

Kto jest producentem tych płynów? Kobiety też chcą wiedzieć takie rzeczy.
Awatar użytkownika
By dzaman
#959328
o ile się nie myle to hangsen
Awatar użytkownika
By niqiqi
#959376
Vianne pisze:
Kolejnym atutem liquidów Cottien są dostępne moce. Każda kobieta, która pragnie przejść przez program rzucenia nałogu nikotynowego będzie mogła to zrobić z marką Cottien. Zaczynając na liquidach o wysokich mocach – 16 mg/ml i na płynach beznikotynowych kończąc.

1. Płyny beznikotynowe są tylko w niektórych smakach.
2. Nie wiem, co to za "atut", wybor mocy akurat mniejszy niz u większości innych dostawców, bo raptem dwie w porywach do trzech. Ty sam pisałeś swój post czy jakiś tekst przekopiowałeś? Tak z ciekawości pytam, bo mam wrażenie, że autor próbuje zatuszować słabostkę nazywając ją atutem, mam uczulenie na takie "chłyty materkidode". Ja bym powiedziała, że na pewno nie każda kobieta będzie mogła przejść przez program rzucania nałogu z marką Cottien, bo dla niektórych 16mg na start to zwyczajnie za mało, dla mojej córki i 18mg było za mało, przestała palić hybrydowo dopiero po zakupie płynów 24mg.
3. Więc co nam zostaje z pozostałych atutów? Nakrętki w kolorze barbie-różu i rysunkowa szata graficzna to trochę mało, żeby przynajmniej mnie zachęcić do wydania 17zł za buteleczkę.

Kto jest producentem tych płynów? Kobiety też chcą wiedzieć takie rzeczy.

Stanę w obronie. Mi moc odpowiada, bo przeważnie pale 11-18 mg. Myślę,że moce są takie, a nie inne, bo większość kobiet bierze 6,11,18. Różnica pomiędzy 11 a 9, jak i 18 i 16 jest minimalna w smaku. Osobiście nie zwracam uwagi na wygląd opakowania, tylko na praktyczność- dłuższy i cieńszy zakraplacz niż w liqueenie, smak mi odpowiada. Jest to oferta swojego rodzaju uzupełniająca smakowo czy też mocami do innych, popularnych marek liquidów. Nawet panowie nieraz biorą ten cottien. Mieli dystans do formy opakowania;) Poza tym należy pamiętać, że to dopiero początek e-papierosowej rewolucji produktowej dla kobiet, zobaczymy, co czas przyniesie.
By Vianne
#959466
Niqiqi, ale ja się pytam, na jakiej zasadzie te moce to ATUT, skoro cała masa sprzedawców oferuje nawet 5 mocy, a tu w porywach 3. :) Przez atut rozumiem coś, co jest lepsze niż przynajmniej u większości, a nie gorsze/mniejsze.
By user
#959476
Vianne pisze:Niqiqi, ale ja się pytam, na jakiej zasadzie te moce to ATUT, skoro cała masa sprzedawców oferuje nawet 5 mocy, a tu w porywach 3. :) Przez atut rozumiem coś, co jest lepsze niż przynajmniej u większości, a nie gorsze/mniejsze.

Bo to właśnie jest "MOC SŁOWA DRUKOWANEGO"
Jak ktoś napisze, że to "ATUT" to wielu w to uwierzy bezkrytycznie.
Tylko niektórzy, jak Ty, pomyślą i zauważą bezsens takiego stwierdzenia :)
Awatar użytkownika
By Kaliner
#963272
Dzisiaj będąc w sklepie zahaczyłem o stoisko eSmokingWorld i miła pani informuje mnie, że mają nowe liquidy. I pokazuje mi Cottien i jednocześnie zachwala Mojito Ice. Cena 17zł.. myślę - cóż, warto spróbować. :D
Jak otworzyłem opakowanie przy dziewczynie, to wybuchła takim niekontrolowanym śmiechem, że dobre pół godziny się uspokajała. :D
Abstrahując jednak od opakowania(:D) - smak bardzo fajny, czysty, bez chemicznego posmaku. Wyczuwam mięte taką delikatną z dodatkiem tego mojito (cokolwiek miałoby to nie być..). Chmura na volimizerku też konkretna, także zadowolony jestem i szczerze polecam, dla osób, którym różowa nakrętka nie przeszkadza. :D
Awatar użytkownika
By Katia
#965158
Mnie strasznie irytują "drinkowe" nazwy. Mojito jeszcze ok, każdy wie że chodzi o cytrynę z miętą. Ale reszta... sugeruje, że został użyty jakiś aromat alkoholowy np rum, a tak nie jest. Do tego mały wybór mocy...

Cosmopolitan 0mg/ml - cytryna. Bardzo smaczna, orzeźwiająca, nieco cukierkowa cytrynka, a może lemon mix. Żadnych dodatkowych posmaków.
To moje pierwsze próby z zerówkami, ale jest nieźle. Chmurzy ładnie, smak intensywny, nie mogę się przyczepić.
Brakuje mi jeszcze nikotynki, ale trza być twardym!
Awatar użytkownika
By niqiqi
#970125
Wytłumaczę tajemnicze smaki po swojemu :)

Havana Tobacco - tytoniówka, ponoć klasyczna, moim zdaniem trochę cygarowa
Latte Macchiato - kawka, delikatna, słodkawa
Strawberry Passion - truskawka z miętą
Banana Split - banan z czekolady nutką
Candy Grape - winogrono słodkie, czuć watę cukrową
Cosmopolitan - drink na cytrusach (limonki, cytryny)
Coctail Party - brzoskwinie, ale wyczuwam też tam jakieś inne owoce
Cherry Lady - wiśnia
Cuba Libre - coca cola (jak czupaczups o tym samym smaku)
Indian Summer- tytoniówka z posmakiem, nie wiem czego, myślę, że dobre do kawy rano.
Mojito Ice - mięta z cytryną
By Ujemny
#972426
Choć nie jestem kobietą to na liquidy się skusiłem i jestem pozytywnie zaskoczony. :wink:

Moc 9 mg:

Mohito: Fajny smak! Niestety trochę ucieka on wraz z paleniem, ale taka lekka mięta z czymś kwaskowatym. Smakuje trochę jak Energy Drink o smaku mohito. Mi podeszło! 7/10(za to, że po jakiś czasie trochę stracił na aromacie :shock: ).

Banan: Dla mnie za słodki. Zdecydowanie. Smaczny, ale jako przerywnik. 8/10.

Winogrono: U mnie w pracy koleżanki kochały jak sobie wapowałem winogrono, podobno zapach chmury nieziemski. Fajny smak soku winogronowego. Polecam! 9/10.
By Michal K
#984661
Miałem wczoraj u znajomych okazję poćmuchać 2 liquidy tej firmy.
Wczoraj zakupili sobie banana Split i Mojito Ice


Mojito Ice moc 9mg, zapach z buteleczki całkiem OK taki mocny mentolowy niemal eukaliptusowy, nie wyczuwam cytrusów.
Tak samo ich nie wyczuwam podczas palenia, czuję mocną i to bardzo mocną miętę, przy naprawdę długich zaciągnięciach chwilami aż zatykał
Ogólnie nie jest źle ale nazwał bym to inaczej np: Party Mint
Ocena 7/10

Banana Split, moc też 9mg. zapach z butelki, cudowny lepszy od LiQueena, wyraźny wmiarę ostry pobudzający kubki smakowe do pracy.
W smaku jest już gorzej, choć nadal jest ciekawie. Niedawno robiłem deser Banana Haven z rumem i lodami waniliowymi i bananami, tel lq od razu przypomniał mi ten deser. Wyczuwam w nim nutę alkoholu jak by rumu, whisky coś w ten deseń, cuć banany i coś jeszcze jakby waniliowego. Dla mnie za mocny aromat tego rumu, dobry ale nie na co dzień a jako czasami dla zmiany smaku
Ocena 7/10


Na koniec powiem że cena - jakość 17zł jest OK, mi średnio smaki podeszły ale ogólnie wydaje mi sie że są równie dobre jak LiQueen, mało tochę zwykłych smaków tradycyjnych a jakieś drinkowe i deserowe
Awatar użytkownika
By Julia
#984666
dzaman pisze:buteleczka specjalnie zaprojektowana z myślą o kobietach. Różowa nakrętka pozwala z łatwością odróżnić ten produkt spośród innych płynów nikotynowych, ułatwia także znalezienie zakupionego liquidu w torebce czy – później – wśród kosmetyków w domu.


Jak zawsze czuję się dotknięta reklamą skierowaną do kobiet.
Potrzebujemy paskudnej nakrętki żeby odróżnić lq od innych i nie pomylić z dezodorantem.
We własnej torebce się nie orientujemy. Kto stawia lq z kosmetykami? i jest na tyle ślepy/niedorozwinięty że myli lq z lakierem do paznokci?
Tak to jest jak faceci na siłę wymyślają reklamy skierowane do kobiet. Tyle możliwości a tu taka kupa. Nie wszystkie panie mają 13 lat.
By Michal K
#984695
heh feminizmem mi tu zajechało. :P

A co do buteleczek to fakt sa bardzo ładne, różowe nakrętki dodają butelce charakteru mi się podoba
Awatar użytkownika
By Lardmen
#984716
@Julia, ale też nie staraj się mówić że wszystkie kobiety są takie jak Ty... Znam mnóstwo kobiet w wieku od 20-30 lat, które vapują i jednocześnie odpowiada im ten design opakowania i cała komunikacja wizualna brandu. I to właśnie one są najczęstszym klientem Cottiena. :) Zresztą jak widać tutaj nie tylko kobiety kupują ten liquid... :P
Awatar użytkownika
By Valfierno
#989357
Stestowałem dotychczas: Cuba Libre, Banana Split, Mohito Ice oraz Cocktail party.

Cuba Libre- dla mnie ok, w smaku lizak o smaku coli, nie bardzo słodki ani mdły 8/10.

Banana Split- Czuć banan jednak dla mnie osobiście zbyt mdły 4/10

Mohito Ice-smak ok, ale to nie to czego oczekiwałem liczyłem na cytrusy z mięta, a czułem tylko mięte 6/10

Cocktail Party- Dla mnie przyjemny brzoskwiniowy smak 7/10.

Wszytko próbowane w zawartości nikotyny 9mg/ml. Mnie jako facetowi stylistyka buteleczki nie przeszkadza :P
By zegnallo
#1007074
Dziś zakupiłem z ciekawości Candy Grape 16mg i muszę powiedzieć, że całkiem przyjemny smaczek no i chmurka ładna, kop też niczego sobie, smakuje niemal identycznie jak cygaretki Colts winogronowe, w smaku słodki.
By zegnallo
#1046839
Coctail Party 16mg - smak brzoskwini z delikatnym posmakiem hmm no właśnie nie wiem czego ale ogólnie dobry, chmurka w miarę, kop ok, smak podobny do New Zealand Peach od Liqueena, który moim zdaniem jest lepszy. 7/10
By miszek
#1049613
Zakupilem cosmopolitan i jak dla mnie bardzo dobry smak czuc cytryne
By TRNCzarny
#1059735
Grape fajnie się zapowiada po odkręceniu butelki (Helena winogronowa) jednak z każdym kolejnym buchem jest coraz gorzej.

Fajny jako ciekawostka ale na dłużej odpada. Zbyt sztuczny.
By Mithril
#1067119
Cosmopolitan 9mg - 7/10 - dobry, kwaskowy, cytrusowy smak z przewagą cytryny
By Mithril
#1097193
Candy Grape 9mg - 7/10 - dobry, smak słodkich winogron, smakuję bardzo podobnie do czarnego Frugo.
By miszek
#1111938
Teraz po dłuższym wapowaniu stwierdzam że cosmopolitan jest lepszy jako przerywnik :P
Awatar użytkownika
By talent
#1122742
Mohito Ice 16mg/ml-dosyć przyjemny, orzeźwiający, cytrynowo-miętowy smaczek. Chwilami lekko gorzkawy posmak, jak najbardziej do codziennego wapowania. 7/10 ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.