EPF
By epalacz
#1105025
Przedstawiam moda z tematu "Wyprzedaż modów prototypowych"
Mod na baterie 18350 . Wysokość moda 64 mm. Głowica posiada pin plus regulowany, dwa otwory wentylacyjne w przycisku.
Cena moda to 130 PLN.
Mod może być wykonany w różnych wersjach tak jak na foto poniżej.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1105075
Wydaje mi się, że gwint osadzony w głowicy z mosiądzu, to kiepski pomysł. Ja wiem, że twoje produkcje od dawien dawna tak były robione, ale aktualnie to się nie sprawdzi. Pomimo, że takie rozwiązanie powinno obniżyć spadki napięć, to mosiądz jest zbyt miękki, i z czasem ten gwint się wyrobi.
Awatar użytkownika
By piehot
#1105078
można by było pomyśleć nad wymiennym gwintem ;) ale #1 bardzo ładny
By dorjak72
#1105087
Dla mnie ładniej wyglądałby gdyby kręcone frezy były grubsze i głębsze. Jeszcze jaki gwint ma przycisk i głowica.
By epalacz
#1105111
Głowicę można wykonać w całości stalową .Miałem mieszane uczucia stalowa czy mosiężna.Widzę że jednak należało wykonać stalową (ale to nie problem )zmieni się i już.Nacięcia były głębsze lecz zostały zeszlifowane papierem.Gwint głowicy i przycisku to 20 x 0,75
Awatar użytkownika
By szymon2626
#1105121
sliwa404 pisze:.... mosiądz jest zbyt miękki, i z czasem ten gwint się wyrobi.


Nie jestem tego taki pewien..miałem i mam już długo mody z mosiądzu i nic się z gwintami nie dzieje. Fakt jak się nagrzeje, to trochę ciężej się wszystko wykręca, ale w takiej postaci uważam to za całkiem niezły pomysł, tylko bez tych frezów :wink:
By dorjak72
#1105134
epalacz pisze:Gwint głowicy i przycisku to 20 x 0,75

Tak nieśmiało zaproponuję rurkę 18500 dostępną jako dodatkową. Przy tym gwincie 20 x 0,75 kilku chętnych by się znalazło również na samą rurkę, a może rurkę z przyciskiem.

Powtórzę za Szymonem, przydałaby się również głowica bez nacięć.
By dyrets
#1105149
dorjak72 pisze:
epalacz pisze:Gwint głowicy i przycisku to 20 x 0,75

Tak nieśmiało zaproponuję rurkę 18500 dostępną jako dodatkową. Przy tym gwincie 20 x 0,75 kilku chętnych by się znalazło również na samą rurkę, a może rurkę z przyciskiem.

Powtórzę za Szymonem, przydałaby się również głowica bez nacięć.

I w ogóle same rurki :twisted:
Awatar użytkownika
By se55ba
#1105186
Używam od piątku pozycji drugiej od lewej :D zacny sprzęt i do dziś nie wypuszczam go z rąk. Wykonanie pierwsza klasa ;) nacięcia rewelacyjne i perfekcyjne, zdjęcia tego nie oddają. Dość mocno mi się sprzęt nagrzewa przy gienkach i nie było problemu z odkręcaniem ;)
Same superlatywy :D godny polecenia za tak małe pieniądze ;) no ale (bo zawsze jest jakieś ale) sprężyna jak od 650-tki bo naprawdę twarda i mocna :D
Wyrobienia w mosiądzu? Chyba nikt nie przykręca do tak świetnego zasilania gwintów z zadziorami i kiepskiej jakości a chyba nie oczekujecie, że to będzie wieczne... na inną głowicę mosiężną kręcę kilka razy dziennie różne parowniki i jest dobrze do tej pory. Stworzone by niwelować spadki i niech tak zostanie (nie dogodzi się wszystkim) a zamówić wymagającym u twórcy ss przecież to nie problem chyba?
Polecam, polecam, polecam :D ;)

p.s.
Jednak jakiś mały grawer by się przydał, ale może nie jak wszystko od strony du.. tylko od góry by nie psuł wizerunku tylko był widoczny po odkręceniu parownika ;)
By dorjak72
#1105192
se55ba pisze:Jednak jakiś mały grawer by się przydał, ale może nie jak wszystko od strony du.. tylko od góry by nie psuł wizerunku tylko był widoczny po odkręceniu parownika ;)


Dla mnie wręcz przeciwnie. Jeżeli grawer (tylko nie laserowy) to na dupce przycisku, wyżej jest już sporo ozdobiony.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1105193
No właśnie dlatego pod parownikiem coś małego :-D. Bo tak świetne nasze zasilanka jednak powinny być znakowane dla podkreślenia drzewa genealogicznego

Tąpnięte z centrum dowodzenia wszechświatem
Awatar użytkownika
By se55ba
#1105194
W wątku z prototypami było coś napisane o poprawkach i następnie produkcji... tu nie ma co poprawiać ;-) :-D Może jeszcze dodać przedłużkę pod 650-tki :-P

Tąpnięte z centrum dowodzenia wszechświatem
By epalacz
#1105868
Poprawka polegała na wykonaniu pinu plusowego regulowanego.
Mod będzie miał logo na przycisku jakie jeszcze nie zdecydowałem -na pewno coś prostego
Mod może być też z płaską głowicą bez nacięć całkowicie ze stali z pinem plus regulowanym.
Tak jak na foto
ObrazekObrazek
By epalacz
#1122633
Ostateczna wersja moda
Głowica bez nacięć z pinem regulowanym
Delikatne nacięcia w dolnej części.
Przycisk sprężynowy
Logo na przycisku i numer na pierścieniu blokującym
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostateczna cena moda 120 PLN + 10 PLN koszt przesyłki
Awatar użytkownika
By kwinto
#1122699
zamówienia skladane w tym temacie czy poprzeż PM???
By epalacz
#1122709
Osoby zainteresowane mogą składać zamówienia w temacie i na PW
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.