EPF
Awatar użytkownika
By Tikos
#1092283
Przy okazji innego wątku w kwestii EFVI przypomniało mi się, że muszę zorganizować swoim pracownicom firmowe koszulki.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednocześnie wesprzeć inicjatywę EFVI.

Efekt mógłby przyciągać uwagę Klientów i spowodować wzrost chęci złożenia podpisu (przynajmniej u części) ;)

Obrazek

A tak na poważnie, zastanawiam się, co według Was powinno się na koszulce znaleźć?
Póki co wysłałem do wyceny projekt jak poniżej, aczkolwiek może się okazać, że trzeba będzie drukować w jednym kolorze i trzeba będzie to zmienić.

Obrazek Obrazek Obrazek

I co sądzicie?
Jakieś uwagi do samego nadruku?
Czarna lepsza czy biała?
A może któryś z Dostawców również dołączy do akcji?
Męskie oczywiście bardziej pasowałyby T-shirty, choć w dzisiejszych czasach to kto wie... ;)
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1092387
Ja bym napisał "Złóż podpis" ;) I pewnie jeszcze postów o podobnym wydźwięku będzie sporo.

Generalnie koszulki super i zdecydowanie znowu warto by pokusić się o większy nakład, połączony z wysyłką dodo-boxów. Dzisiaj postaram się troszkę ogarnąć temat i poczynić pewne ustalenia.
Awatar użytkownika
By stacho
#1092390
Patryk EFVI pisze:Ja bym napisał "Złóż podpis" ;) I pewnie jeszcze postów o podobnym wydźwięku będzie sporo.

Generalnie koszulki super i zdecydowanie znowu warto by pokusić się o większy nakład, połączony z wysyłką dodo-boxów. Dzisiaj postaram się troszkę ogarnąć temat i poczynić pewne ustalenia.


A tu jeszcze box nie wybrany - małe zainteresowanie ankietą polski-dodo-box-ankieta-t66809.html
Awatar użytkownika
By saradonin
#1092404
*GOOD* dobry pomysł, zawsze to może przykuje czyjąś uwagę.
EVFI udostępnia otwarcie logo w formacie wektorowym dla celów promocyjnych inicjatywy. Myślę, że nie tylko sprzedawcy, ale i "szarzy" użytkownicy mogli by mieć szansę na zwrócenie w ten sposób uwagi na problem.

Prosta wersja męska, w pierwszym lepszym sklepie z koszulkami wyceniona na 39zł:
Obrazek
Tekst na szybko z generatora, temu taki brzydki, można go jako grafikę zmontować, żeby schludniej wyszło.

//edit.
v2, inna gramatura, inne wzory koszulek, sklep wycenił na 49zł / 47zł:
Obrazek

Link do grafiki rastrowej względnie przyzwoitej rozdzielczości:
http://i1364.photobucket.com/albums/r733/saradonin/EVFI/efvi-logo-svg_zps12d60ed2.png
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, 12:32 przez saradonin, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
By Tikos
#1092814
Póki co dostałem taką ofertę jednego ze sklepów w Alledrogo:
"ok, w takim razie na zachętę: bokserka w cenie 29zł, t-shirt damski/męski 26zł"
Jednak to z mniejszym wydrukiem (20x15cm) choć uważam, że wystarczającym,
Awatar użytkownika
By saradonin
#1092852
Ponieważ pomysł mi się spodobał, zmajstrowałem kilka plików trochę lepszej jakości na podstawie zamieszczonego na http://www.efvi.eu/ logotypu, z których można by skorzystać; chyba że nadużyłem loga niegodnie i mnie zaraz Patryk *WŁEB* strzeli.

Oryginalny plik *.svg
http://www.efvi.eu/badge/efvi-logo.svg

Sklepiki z koszulkami preferują format rastrowy o niewielkim rozmiarze pliku, więc aby zachować choć trochę jakości zdecydowałem się na *.png o ograniczonej kolorystyce aby zmniejszyć rozmiar - możliwe, że jest jakaś lepsza opcja, ale na grafice się kompletnie nie znam i nie mam ku temu narzędzi (tylko paint.net :lol: ), może jakiś kumaty z Corelem jest to by lepiej zrobił.

Samo logo EVFI (format *.png, 600dpi, 4595x4595, 262KB)
https://drive.google.com/file/d/0BwwdpY7jFs8MVlJxVkpBTXN2WlE/edit?usp=sharing

Biały nadruk na czarną/ciemną koszulkę (format *.png, 600dpi, 4595x7400, 410KB)
https://drive.google.com/file/d/0BwwdpY7jFs8MbmlheHl1OUNpeGs/edit?usp=sharing

Czarny nadruk na białą/jasną koszulkę (format *.png, 600dpi, 4595x7400, 410KB)
https://drive.google.com/file/d/0BwwdpY7jFs8MQzZjNmhsQ1pHa3M/edit?usp=sharing

Wersje w układzie poziomym:
Biały nadruk na czarną/ciemną koszulkę (format *.png, 600dpi, 7200x2965, 358KB)
https://drive.google.com/file/d/0BwwdpY7jFs8MYXhRdFVlUjA3Zkk/edit?usp=sharing

Czarny nadruk na białą/jasną koszulkę (format *.png, 600dpi, 7200x2965, 372KB)
https://drive.google.com/file/d/0BwwdpY7jFs8MN3dXdHQ5TkNnc0U/edit?usp=sharing

Przejrzałem też kilka stronek sklepów i pomijając te, które wstydzą się swej nazwy i adresu firmy (jednak lubię wiedzieć u kogo kupuję), znalazłem kilka sensownych propozycji. Nie widzę specjalnie sensu robić jakiejś zbiorówki, jeśli ktoś chce taki t-shirt, to kilka kliknięć i za parę dni kurier puka do drzwi, a może sobie sam wybrać krój, gramaturę, kolor, rozmiar itp.

http://trzyszopy.pl/creator - ceny od 39zł za gramaturę 160g/m2, deklarowana realizacja 2-3dni
http://ideashirt.pl/projektuj# - ceny od 45zł za 170g/m2, 65zł za 200g/m2, deklarowana realizacja 2-3dni
http://koszulka.pl/koszulkomat - tu trzeba by pliki zmniejszyć bu obadać ceny, ale bez nadruku są niedrogie więc też pewnie nie zedrą

//edit: zmieniłem linki na google drive, bo photobucket zmniejszał rozmiar, teraz powinny być dostępne we właściwej rozdzielczości.
Także ubierać koszulki, nie gadać ;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, 18:01 przez saradonin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1092936
@saradonin myślę że Krisztian się nie obrazi tym bardziej że od miesiąca nie odpowiedział mi na pytanie o użycie logo na koszulkach :? Jeżeli potrzebujecie CDR'ki mogę Wam to na szybko przerzucić. Potrzebuje tylko wymiarów.

Jeżeli tylko mogę coś doradzić to zamiast nadruków indywidualnych sugeruję zebranie zamówień i odklepanie tego zbiorowo, dzięki czemu cena za sztukę znacznie spadnie, a wykonanie w technologii sitodruku poprawi jakość.
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1092982
LogerM, zgadzam się, proponuję zrobić kolejny temat z listą chętnych na zakup, jak tylko dogramy gdzie kupimy i jaki nadruk. Ja się zupełnie na tym nie znam, więc zostawię pole do dyskusji tym bardziej obcykanym :)

Jeżeli chodzi o logo - Kriszitan dał mi pełną autoryzację do wykorzystywania go we wszelkich celach.
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1092997
Najpierw było by dobrze podać "wymiary" rozmiarówek :mrgreen:
Najistotniejszy wymiar:to klata i ramię(biceps) :oops:
Awatar użytkownika
By Tikos
#1093229
Ustalmy może najpierw, co ma się znaleźć na wydruku i pozostałe kwestie:
- wersja PL czy EN?
- podpisz się, złóż podpis, czy może jeszcze coś innego?
- wersja gigant czy pozioma?
- każdy zamawia sobie indywidualnie gdzie chce lub we wskazanym miejscu (w jednym miejscu będzie bezpieczniej w kwestii ujednolicenia nadruku), czy załatwiamy to "zbiorczo"?
- fason?

To może ja zacznę:
- zdecydowanie wersja PL
- "podpisz się" może wywoływać dyskusję typu "a w którym miejscu?", a to już prosta droga do uzyskania głosu wyborczego ;) ale się nie upieram
- patrząc przez pryzmat zaadoptowania koszulek do potrzeb moich sprzedawczyń wersja pozioma będzie lepiej widoczna dla Klientów zza lady i będzie bardziej przyciągała oko ;)
- nie mam pewności, czy zamawianie zbiorcze nam nie rozciągnie czasu i nie wprowadzi zbyt dużego zamieszania ze względu na rozmiarówkę, można spróbować wynegocjować gdzieś odpowiednią zniżkę, a każdy złoży tylko indywidualne zamówienie i będzie mógł również wybrać sobie fason, jaki mu pasuje
- co do fasonu, odpowiedź powyżej

Proszę o kolejne opinie, to może do czegoś dojdziemy, a tak to się znowu dyskusja rozmyje.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1093260
Jakiś czas temu rozmawiałem na ten temat z Patrykiem i obiecałem że umieszczę tu swoje przemyślenia:

Skoro już się bawimy to projekty powinny powstać IMO dwa; dla sprzedawców oraz dla pozostałych chętnych. Dla sprzedawców wersja z dopiskiem złóż podpis i polską nazwą inicjatywy. Dla pozostałych same logo (Patryk proponował: duże na plecy małe na serce). W przypadku dostawców może być ciężko zebrać odpowiednią ilość osób aby to puścić na sito, no ale kto wie. Wśród użytkowników zapewne było by łatwiej. Można by z cenami zejść do 30-35PLN licząc już z wysyłką, za koszulki o wysokiej jakości (180-195g/m2 ring-spun), lub pojechać w dół z materiałem i zmieścić się w okolicach 25-30PLN.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1093278
W końcu nie wiem, kto podjąłby się zorganizowania zbiorówki. Forma zamówienia zbiorowego, na pewno wiąże się z pewnego rodzaju wygodą i niższą ceną, ale organizacyjnie dla zamawiającego owe koszulki, może być to już bardziej skomplikowane.
@Loger M, czy mogę prosić o CDRki na mój adres: matatiti@interia.pl



Tapatalk
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1093460
Ja mówię otwarcie - kompletnie nie znam się na wszelkich materiałach reklamowych, w tym koszulkach. Dlatego zdaję się na Logera i Was.

Niemniej Loger ma rację z tym aby powstały osobne wersje dla dostawców i użytkowników. Wyobrażacie sobie sytuację jak ktoś stoi na przystanku z napisem "złóż podpis"? Wtedy jeszcze musielibyśmy dodo-boxa na plecy przyczepić :D

Pomysłów dla użytkowników może być multum - nawet jakaś wymowna (mocna) grafika/treść na klatce a z tyłu logo efvi z adresem internetowym. Na przykład: "UE chce mnie zabić" :P
Awatar użytkownika
By wodz11
#1093554
A już się widziałem paradującego w koszulce EFVI po Przeworsku podczas festiwalu bluesowego z listą w ręce. No cóż, zostanie tym razem jeno lista do podpisów. Pewnie przynajmniej kilka złapiemy ;)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1093597
W sobotę powalczę w temacie koszulek i odwiedzę kilka miejsc, zorientuję się jak to wygląda cenowo. Może uda się zrobić jakąś serię na którą znajdą się chętni forumowicze. Ze swojej strony mogę się zająć ich wysyłkami. Potrzebuję tylko konkretny projekt i wydaję mi się, że najlepszym byłby ten bez "podpisz się", więc najlepiej jakby mi ktoś takowy projekt podesłał. Wydaję mi się, że czarna koszulka będzie odpowiednia.
Nie ukrywam, że również zależy mi na tej koszulce, bo mając ją na codzień w pracy, znacznie ułatwiałaby mi zbieranie podpisów wsród klientów i przyciągała ich uwagę.
Jak tylko poznam szczegóły, dam znać. Proszę Was tylko o konkretny projekt, który mógłbym przedstawić przy wycenie ewentualnego zamówienia.
Chodzi mi po głowie hasło "powiedz NIE zakazom unijnym".
Awatar użytkownika
By Tikos
#1101243
Ja już dla swoich dziewczyn zamówiłem, czekam na dostawę - w przyszłym tygodniu myślę, że się pochwalę efektami ;) (albo i nie :( )
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1101270
1. wodz11 (czarna XL) :mrgreen:
2.BlackDeViil (czarna L) :mrgreen:
3. SzamanDM (czarna XL) x2
4.
5.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1101278
Dostałem wycenę z miejscowego zakładu:
" Przy takim nakładzie możemy zrobić jednie nadruk Cyfrowy.

Dla nakładu 10-15 szt. na koszulkach kolorowych byłby to koszt - 23 zł netto / jeden nadruka także przy nadruku przód i tył byłby to koszt 41 zł netto / komplet nadruków na jedną koszulkę .



W tej chwili terminy realizacji na produkcji wynoszą ok. 10-14 dni roboczych jeśli towar pod zamówienia mamy dostępny w naszym magazynie ."

Co to jest ten nadruk cyfrowy?
Czy ta oferta jest warta uwagi?


Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tikos
#1104510
No i przyszły koszulki - później wrzucę jakieś zdjęcie poglądowe ;)
Jakość OK, zarówno koszulki jak i nadruku, cena 23zł brutto + wysyłka.
Jest jeden tylko szkopuł: wydrukowali wzór, który wysłałem do wyceny, a nie ostateczną wersję, więc mam teraz "PODPISZ SIĘ!" zamiast "ZŁÓŻ PODPIS" :( , ale trudno, nie będę reklamował...
Awatar użytkownika
By Tikos
#1104852
Koszulki przyodziane, teraz jeszcze tylko BOX`a brakuje do kompletu ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1104871
A jaki jest największy dostępny rozmiar :?: :mrgreen:
LogerM pisze:Takie:
Obrazek
?

Również poproszę o info o cenę i największy,dostępny rozmiar :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2014, 19:50 przez Ceberebek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By stachu4
#1104872
Ja się pisze na koszulkę bez napisu podpisz się a reszta może być nadrukowana :) A Koszulki wyglądają świetnie
Awatar użytkownika
By LogerM
#1104875
Nie patrzcie na rozmiary, a na wymiary ;) Różnice są ogromne. Mam koszulki gdzie 'L' jest większa niż większość XXL'ek dostępnych na rynku (magia rozmiarówki z USA), mam też XL'kę w którą może zmieścił bym się w okolicach 6-7 klasy podstawówki.
Awatar użytkownika
By stachu4
#1104879
A jakie wymiary koszulek bo nie widzę wzmianki z tym ?
Awatar użytkownika
By Skinner
#1104897
To robimy jakąś listę w osobnym temacie ? Rozumiem że cena za szt. będzie uzależniona m. in. od ilości zamawianych egzemplarzy zatem zależy mi aby było nas (zamawiających) możliwie wielu :D
Awatar użytkownika
By szoferek
#1104924
epapieros.katowice.pl pisze:Koszulki przyodziane, teraz jeszcze tylko BOX`a brakuje do kompletu ;)

Obrazek

Obrazek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Chyba wpadna tam do Ciebie się spytać dziewczyn czy mają grzałki do TGT :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1104948
stachu4 pisze:A jakie wymiary koszulek bo nie widzę wzmianki z tym ?

No właśnie-to może podajcie rozmiary:
klatka(w cm)
ramię(biceps)(dotyczy koszulki z rękawkami)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1104987
Skinner pisze:To robimy jakąś listę w osobnym temacie ? Rozumiem że cena za szt. będzie uzależniona m. in. od ilości zamawianych egzemplarzy zatem zależy mi aby było nas (zamawiających) możliwie wielu :D

Taka koszulka, bez napisu "podpisz się", miałaby większą rację bytu w mojej pracy, gdzie na co dzień zbieram podpisy. Zbieram je nie oficjalnie, bez wiedzy prezesa, który pewnie nie byłby z tego faktu zadowolony, więc wolałbym się z tym za bardzo nie afiszować.
Podobnie jak Skinner, pisałbym się na taką koszulkę ;)
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1105056
Dla mnie mogą być z napisem "podpisz się". W końcu o to chodzi by wyjść z prośbą o podpis a nie o logo z łapą. Tylko dwie męskie poproszę. :) Będą na zmianę.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1105306
Się nie zrozumieliśmy :) ja tylko pokazywałem że są już takie bez napisów. Akurat ta ze zdjęcia była przygotowana dla kogoś innego (liczmy na zdjęcia od właściciela gdy koszulka dotrze na miejsce, choć już wiemy że zdjęć od Tomka nie przebijemy ze względu na modelki). Będę przygotowywał krótką serię jeśli znajdą się chętni przed lipcowym spotem na śląsku ale że jeszcze do niego sporo czasu więc sugerował bym póki co namówić na to kogoś innego, no chyba że ktoś chce poczekać. Z tego co widzę Tomek korzystał z koszulek Fruit of the Loom, rozmiarówkę łatwo znaleźć w sieci ale ważny jest model koszulki gdyż rozmiarówki się różnią. Ja preferuję jednak SG w takich projektach, są niestety droższe i ciężkie, ale nie są grube, najważniejsze że są znacznie trwalsze - materiał użyty jest po prostu inaczej produkowany (więcej pod hasłem: ring spun).
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1108366
A może jeszcze inny projekt koszulki? Dopiero co się ocknąłem, że przecież znam trochę Corela.. ehhh...

Koszulka biała



Dla czarnej nie mam wersji ale zawsze można coś pomyśleć!
Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, 14:08 przez nemiasty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1108378
LogerM pisze:Się nie zrozumieliśmy :) ja tylko pokazywałem że są już takie bez napisów. Akurat ta ze zdjęcia była przygotowana dla kogoś innego (liczmy na zdjęcia od właściciela gdy koszulka dotrze na miejsce, choć już wiemy że zdjęć od Tomka nie przebijemy ze względu na modelki).


O tą koszulkę chodzi? :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.