EPF
By Golum
#1095494
Nieźle,gdyby to rozdmuchać wszędzie gdzie się da i szerzyć słowo informacji w szeregach chmurzących to podpisów by przybywało.Właśnie takiej informacji brakuje ludowi.Mówiłem znajomym e palaczom o EFVI,że e papieros jest zagrożony,że zbierane są podpisy.Pierwsze ich pytanie brzmiało czy podpisałem.Podpisałem i poinformowałem że nie ma się czego bać składając podpis,że dane są bezpieczne a później serwer z danymi zostanie skasowany.
Awatar użytkownika
By Tikos
#1095514
Rozumiem, że wszyscy już udostępnili artykuł gdzie się da? ;)
By Golum
#1095537
epapieros.katowice.pl pisze:Rozumiem, że wszyscy już udostępnili artykuł gdzie się da? ;)


Rozumiem ton wypowiedzi kolegi ;) Nie gniewam się,słuszna wypowiedź.Jeżeli chodzi o EFVI to staram się jak mogę i ciężko było mi przejść obojętnie obok tego konkretnego tematu.Być może nie zebrałem imponującej liczby podpisów ale informuję,namawiam i robię to dla siebie i innych chmurzących.Osobiście nie interesują mnie korzyści wynikające ze zbierania podpisów w postaci bonu rabatowego w sklepie,zajęcie dobrego miejsca wśród ludzi którzy zebrali najwięcej podpisów czy jakichś super oznaczeń gwiazdkowych pod avatarem na tym forum.Interesuje mnie tylko wymagany próg podpisów zebrany przez Polskę i kombinuję aby przybywało podpisów :)
Awatar użytkownika
By Tikos
#1095683
@Smeagol, chyba jednak się nie zrozumieliśmy - nie piłem do nikogo tylko raczej miałem na celu przypomnienie: UDOSTĘPNIAĆ GDZIE SIĘ DA ! :)
By Golum
#1095738
epapieros.katowice.pl pisze:@Smeagol, chyba jednak się nie zrozumieliśmy - nie piłem do nikogo tylko raczej miałem na celu przypomnienie: UDOSTĘPNIAĆ GDZIE SIĘ DA ! :)


No to teraz się rozumiemy :) Trzeba walczyć jak się tylko da.Nie poddawać się,jechać z tym koksem do końca.
Awatar użytkownika
By kocur
#1095741
Szkoda że tak mało udostępnień jest. Tylko 81 na tak wielu waperów i posiadaczy FB itp Z mojej strony poszły już wici do tych którzy mogą to udostępnić.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1095747
Udostępnione na FB prywatnym i sklepowym.
Dziwne, że w powiadomieniach FB nie dostałem żadnego info, że ktokolwiek z moich znajomych to udostępnił. Cenzura FB, czy faktycznie nikomu się nie chciało wrzucić linka do udostępnienia?
Awatar użytkownika
By Tikos
#1095760
kocur pisze:Szkoda że tak mało udostępnień jest. Tylko 81 na tak wielu waperów i posiadaczy FB itp Z mojej strony poszły już wici do tych którzy mogą to udostępnić.


Nie wszyscy udostępniają bezpośrednio ze strony artykułu - ja np. udostępniam tylko jako link: https://www.facebook.com/epapieros.katowice
Więc pewnie i udostępnień jest więcej w sumie.

Ale też widzę pewną zależność na FB: jak coś może ktoś otrzymać za udostępnienie, to udostępni (potrafię zebrać w ten sposób kilka tysięcy wyświetleń), jeśli nic nie otrzyma, to na temat e-p nie udostępni (kilkaset wyświetleń). Niestety, przeciętny użytkownik e-p nie jest takim zapaleńcem jak bywalcy tego forum :(
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1095772
Kszywho pisze:Udostępnione na FB prywatnym i sklepowym.
Dziwne, że w powiadomieniach FB nie dostałem żadnego info, że ktokolwiek z moich znajomych to udostępnił. Cenzura FB, czy faktycznie nikomu się nie chciało wrzucić linka do udostępnienia?

Niektórym nie pokazało się na tablicy. Już udostępnione. :twisted:
Awatar użytkownika
By matatiti
#1095776
epapieros.katowice.pl pisze:
kocur pisze:Szkoda że tak mało udostępnień jest. Tylko 81 na tak wielu waperów i posiadaczy FB itp Z mojej strony poszły już wici do tych którzy mogą to udostępnić.


Nie wszyscy udostępniają bezpośrednio ze strony artykułu - ja np. udostępniam tylko jako link: https://www.facebook.com/epapieros.katowice
Więc pewnie i udostępnień jest więcej w sumie.

Ale też widzę pewną zależność na FB: jak coś może ktoś otrzymać za udostępnienie, to udostępni (potrafię zebrać w ten sposób kilka tysięcy wyświetleń), jeśli nic nie otrzyma, to na temat e-p nie udostępni (kilkaset wyświetleń). Niestety, przeciętny użytkownik e-p nie jest takim zapaleńcem jak bywalcy tego forum :(


Ja właśnie udostępniłem z Twojego profilu, bo nie mogłem na stronie z artykułem znaleźć udostępniacza.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1095778
Widziałem Ric- dzięki!
Andrzej też udostepnił- dzięki

Ps. Faktycznie fb cenzuruje kuwa. Spam to dostaje zawszei, a ważne info pojawia się wybiórczo. wrrrr....

matatiti- kopiujesz link strony i wklejasz w okienko na fb "o czym teraz myślisz"- żadna filozofia :)
Awatar użytkownika
By Tikos
#1095790
FB czasem ma poślizg w przekazywaniu informacji, czasem coś zgubi, tak już ma ;) Nie sądzę, żeby cenzurowali udostępnienia, nie pozwalają za to na reklamy związane z E-P jako tytoniowe :palm
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1095839
wit6 pisze:ALE
PO CO KORZYSTAĆ Z fb ?

żeby dotrzeć do jak największej liczby osób. To powinno być oczywiste.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1095866
wit6 pisze:jakich osób ? korzystających z fb ? strata czasu

Niektórzy mają w znajomych nie tylko niedorozwiniętych gimnazjalistów.
By Golum
#1096182
wit6 pisze:ALE
PO CO KORZYSTAĆ Z fb ?


Skoro znasz lepszy sposób dotarcia z informacją do jak największej liczby ludzi to podziel się z nami tą informacją.Zabrałeś głos więc wnioskuję że możesz nas oświecić swoją mądrością.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1096476
Wybaczcie, ale *cenzura* się *cenzura* jego mać niemiłosiernie do *cenzura* Pana!!!

Chciałem zrobić płatną reklamę na FB na profilu sklepu, pal licho te kilkadziesiąt złotych, i co? I doopa! Nawet udostępnianie i reklamowanie takiego fajnego artykułu w którym występował Patryk jest na FB zakazane? Już nie dodają ep jako tytoniówki tylko otwarcie piszą, że jest zakazane ep. Noż *cenzura* mać!!!
To dostałem jako odpowiedź:

"Stwierdziliśmy, że promowany przez Ciebie post jest niezgodny z naszymi zasadami dotyczącymi reklam. Dlatego nie został on zatwierdzony i nie będzie już promowany w aktualnościach. Powody: Nie zezwalamy na reklamowanie tytoniu, papierosów, papierosów elektronicznych, cygar i związanych z nimi akcesoriów, w tym między innymi: fajek, bibułek, bong i sziszy. Przed ponownym przesłaniem reklamy odwiedź nasze Centrum pomocy, korzystając z poniższego linku: https://www.facebook.com/help/?faq=174908809241578 Można tam znaleźć dodatkowe informacje i przykłady dotyczące zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi reklam."



Ps. Mam wrażenie, że już gdzieś się wkurzałem na takie zjawisko...hmmm...
Awatar użytkownika
By Tikos
#1096652
Ja taki post dostałem jakiś niecały rok temu, wtedy jeszcze nie wymieniali e-p z imienia i nazwiska, tylko jako tytoń.
Awatar użytkownika
By Codi1
#1096859
Kszywho pisze:Wybaczcie, ale *cenzura* się *cenzura* jego mać niemiłosiernie do *cenzura* Pana!!!

Chciałem zrobić płatną reklamę na FB na profilu sklepu, pal licho te kilkadziesiąt złotych, i co? I doopa! Nawet udostępnianie i reklamowanie takiego fajnego artykułu w którym występował Patryk jest na FB zakazane? Już nie dodają ep jako tytoniówki tylko otwarcie piszą, że jest zakazane ep. Noż *cenzura* mać!!!
To dostałem jako odpowiedź:

"Stwierdziliśmy, że promowany przez Ciebie post jest niezgodny z naszymi zasadami dotyczącymi reklam. Dlatego nie został on zatwierdzony i nie będzie już promowany w aktualnościach. Powody: Nie zezwalamy na reklamowanie tytoniu, papierosów, papierosów elektronicznych, cygar i związanych z nimi akcesoriów, w tym między innymi: fajek, bibułek, bong i sziszy. Przed ponownym przesłaniem reklamy odwiedź nasze Centrum pomocy, korzystając z poniższego linku: https://www.facebook.com/help/?faq=174908809241578 Można tam znaleźć dodatkowe informacje i przykłady dotyczące zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi reklam."



Ps. Mam wrażenie, że już gdzieś się wkurzałem na takie zjawisko...hmmm...


Co w tym dziwnego ? Każde forum , serwis społecznościowy itp mają swoje regulaminy , zasady , nad przestrzeganiem których czuwają administratorzy , moderatorzy . A czy te regulaminy podobają się użytkownikom , to już inna sprawa . Mało było wojenek o regulamin na tym forum , kończonych nawet banami ? Dla jednych temat e-papierosów jest ważny , dla innych jest spamem niezgodnym z regulaminem . Każdy z właścicieli , z zarządzających danym forum , serwisem itp ustala regulamin , zasady i jest Panem na swoim poletku , "trawniku", czy się komuś to podoba , czy nie .
Ostatnio zmieniony 02 cze 2014, 01:11 przez Codi1, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By prymus140
#1096862
Codi1 pisze:
Kszywho pisze:Wybaczcie, ale *cenzura* się *cenzura* jego mać niemiłosiernie do *cenzura* Pana!!!

Chciałem zrobić płatną reklamę na FB na profilu sklepu, pal licho te kilkadziesiąt złotych, i co? I doopa! Nawet udostępnianie i reklamowanie takiego fajnego artykułu w którym występował Patryk jest na FB zakazane? Już nie dodają ep jako tytoniówki tylko otwarcie piszą, że jest zakazane ep. Noż *cenzura* mać!!!
To dostałem jako odpowiedź:

"Stwierdziliśmy, że promowany przez Ciebie post jest niezgodny z naszymi zasadami dotyczącymi reklam. Dlatego nie został on zatwierdzony i nie będzie już promowany w aktualnościach. Powody: Nie zezwalamy na reklamowanie tytoniu, papierosów, papierosów elektronicznych, cygar i związanych z nimi akcesoriów, w tym między innymi: fajek, bibułek, bong i sziszy. Przed ponownym przesłaniem reklamy odwiedź nasze Centrum pomocy, korzystając z poniższego linku: https://www.facebook.com/help/?faq=174908809241578 Można tam znaleźć dodatkowe informacje i przykłady dotyczące zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi reklam."



Ps. Mam wrażenie, że już gdzieś się wkurzałem na takie zjawisko...hmmm...


Co w tym dziwnego ? Każde forum , serwis społecznościowy itp mają swoje regulaminy , zasady , nad przestrzeganiem których czuwają administratorzy , moderatorzy . A czy te regulaminy podobają się użytkownikom , to już inna sprawa . Mało było wojenek o regulamin na tym forum , kończonych nawet banami ? Każdy jest Panem na swoim poletku , "trawniku", czy się komuś to podoba , czy nie .

Nie do końca tak jest.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.