EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By wabot
#834990
Zachęcony zachwytami nad Light Moon, zakupiłem 20ml o mocy 11mg. Muszę przyznać, że faktycznie niezły liquid. Smak dość "analogowy", bez rosołu. Małym minusem jest konsystencja- liquid jest dosłownie rzadki jak woda. 7/10
Awatar użytkownika
By robertokot25
#877749
Próbował może ktoś jeszcze tych smaków Boge od Feel-free lub od innego dostawcy, proszę o wrażenia i ewentualnie jak się mają do podobnych smaków hangsena


BOGE liquid Irish Coffee (Kawa po Irlandzku)
BOGE liquid White Coffee (Cafe Latte)
BOGE liquid Coffee (Kawa)
BOGE liquid Chocolate (Czekolada)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By r3raku
#901157
Boge Irish Coffee: 6/10
Irlandzka kawa z domieszką whisky? Może. Nigdy takowej nie piłem, ale opis mnie zaciekawił. Jak dla mnie za słodka, ogólnie smakuje trochę jak alkoholizowane cukierki kawowe.

Boge USA Dark/Red Mix: 5/10
Szczypie w gardło, jest naprawdę ostry. Czuć domieszkę papryki. W smaku jest bardzo średni, nie potrafiłbym go wapować w kółko, a takiego czegoś właśnie szukam.

Boge Veronica Gold: 2/10
Dopiero co zalana, może smak się zmieni. Ale dotąd, po kilku buchach, stwierdzam, że liquid jest fatalny. Nie wiem jaki to miało mieć smak. Strasznie czuć od niego chemią, do tego słodką. Oceniłem na 2, bo po kilku buchach idzie się przyzwyczaić, ale czuję, że ta butelka trochę sobie jeszcze postoi zanim zejdzie do końca.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1029691
A ja zamówiłem King of Tobacco i Desert Ship. doszły dzisiaj, napiszę za jakiś czas, co moje kubki smakowe i mój marny sprzęt na to :)

-- [scalono] 24 mar 2014, 17:38 --

robertokot25 a ty już coś wysmakowałeś, czy tylko nas bierzesz na spytki, jakie są twoje wrażenia po tylu miesiącach?

Opowiedz własnymi słowami :)
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#1029953
Truskawka z miętą Boge była o wiele lepsza od Hangsenowej w moim wypadku, ale reszta liquidów to jednak Hangsen lepiej wypadł.
Awatar użytkownika
By vinga19
#1069638
Przy okazji kupna liquidów Hangsena u Feel Free skusiłam się na 1 smak Boge. I niestety wtopa. Był to Fruit mix. Mix to jest, ale z fruit nie ma nic wspólnego. Przypomina mi jakieś sztucznie owocowe lekarstwo z dzieciństwa. Nie potrafię określić tego smaku. Powiem tylko tyle, że z owocami ma tyle wspólnego, co rozpuszczalne lekarstwo na grypę. Uwielbiam owocowe smaki, często z dodatkiem mięty, ale tego już nic nie ratuje.
By krystek0208
#1070206
mario1983 pisze:Jesli chodzi o zestaw liquidow booge z feelfree mam pytanie jest tam jakas lista do wyboru smakow i mocy czy mam sam szukac po ofercie i pisac im maila

"Zestaw 5 liquidów Boge 10ml - smak i moc wg dostępności w sklepie. Proszę je podać w uwagach do zamówienia."
Sprawdzasz co mają w ofercie i wpisujesz w pole uwagi przy zamówieniu.
By problemyzpamienciom
#1096291
wszystkie 18mg

Veronica Gold - bardzo dobry, szczególnie na górnogrzałkowcu, skręcałem kiedyś szlugi z golden virginii i smak nieźle odwzorowany, dość ostry, z nutką goryczy i lekko drapiący w gardło, polecam

King of Tobacco - przypomina mi Natural Tobacco od LiQueena, posmak mokrych liści, słodki, jak dla mnie lipa :mrgreen:
jak ktoś to lubi to chętnie się zamienię za coś o tej samej mocy, prawie pełna buteleczka 10ml :mrgreen:
Awatar użytkownika
By jarek j@recki
#1096310
Witam,
ja wapuje od miesiąca już i smaki jakie przetestowałem to: L&M 11 mg; oraz smakowe: Brzoskwinia 11 mg, truskawka 11 mg, Red Bull 6 mg, mięta 6 mg.
Wszystkie z tych liqidów są z serii Trendy.

Smak L&M musi być swoje odleżeć jak z winem - czym starsze tym lepsze. tak samo z nim musi nabrać swojej smakowości i wtedy smakuje jak L&M lite,

Brzoskwinia smakuje jak brzoskwinia :p czuć delikatność, smak brzoskwini dojrzałej, soczystej, nie drapie w gardło, nawilża.

Truskawka tak jak z brzoskwinią, RedBull natomiast według mnie pachnie jak redbull. Lecz gdy zaleje i zaklikam to czuć smak dawnej gumy z dzieciństwa orbit owocowej różowej dla dzieci :) i tak samo robi się takie "chropowate" podniebienie.

co do mięty jako solo to nie testowałem jej ponieważ dzisiaj zakupiłem i zrobiłem mix smaków :)

Zmieszałem L&M z Redbullem wraz z miętą i też wspaniale smakuje, bynajmniej mi to odpowiada. czuć smak jakby się wypiło prosto z puszki energy drinka i zagryzło gumą miętową :)

Mam nadzieje że pomogłem :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By szparhet
#1096349
Zaopatruje się w tym sklepie w liguidy BOGE .Dużo smaków już przetestowałem,jedynie Mix i Brendy troche nie podeszły, ale da się wapować.Reszta tj. camel,tabaco,brzoskwinia,jagoda,czarna porzeczka,wiśnia,rum,lemon jak dla mnie są super,dobry smak,chmura,dają w "gardło" no i dla oszczędnych przyzwoita cena.
By problemyzpamienciom
#1096355
szparhet pisze:Zaopatruje się w tym sklepie w liguidy BOGE .Dużo smaków już przetestowałem,jedynie Mix i Brendy troche nie podeszły, ale da się wapować.Reszta tj. camel,tabaco,brzoskwinia,jagoda,czarna porzeczka,wiśnia,rum,lemon jak dla mnie są super,dobry smak,chmura,dają w "gardło" no i dla oszczędnych przyzwoita cena.


jaki mix i jakie "tabaco" masz na myśli?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.