EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By MorePL
#1075425
Witam!

Chciałbym się Was zapytać, czy znacie jakiś liquid, który smakiem jest jak najbardziej zbliżony do liquidu firmy "LiQueen" o smaku "English Black Tea".
Chodzi o to, że ten liquid jest dla mnie najlepszy ze wszystkich jakie próbowałem. Mogę go używać bez przerwy jednak jest on w dość wysokiej cenie. Próbowałem już Black Tea od firmy "Dr. Jack" i "Sensation" jednak oba nie są nawet podobne do "LiQueen'a". Nie czuję w nich tego idealnego odwzorowania czarnej gorzkiej herbaty, który tak mi pasuje :( W ogóle nie czuję w nich żadnej herbaty...
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam ! :D
Awatar użytkownika
By bullet
#1075430
Jeżeli lubisz czarna gorzka herbate , polecam spróbować black tea od ekinga :)
Awatar użytkownika
By gienkollo
#1075441
Czarna herbata z Hangsena to najlepszy ich smak jaki wapowałem.
Może przypadnie ci tez do gustu, bo ja powiedziałbym że to czarna herbata jedna łyżeczka cukru i parę kropel cytryny.
Przy czym nie wiem jak smakuje liqueen.
By MorePL
#1075461
Dzięki wielkie za odpowiedzi!
Spróbuję Waszych propozycji i dam znać, czy któryś z nich mi zasmakował.
Pozdrawiam :D
By Flipper
#1080073
Moim zdaniem LiQueen jest bezkonkurencyjny w temacie czarnej herbaty. E-King jest zupełnie inny i mi osobiście w niczym nie przypomina herbaty. LQ mieszany z aromatu Inavwera też nie bardzo przypomina LiQueena. Podobny do tego smak udało mi się uzyskać przy użyciu aromatu Atmos Lab Tea Lemon. Była w nim jednak mocno wyczuwalna nuta cytryny. Może w ofercie Atmosa jest sama czarna herbata.
By Likwidator
#1080109
Feel Life - Black Tea.
Blaker - Black Tea.

Ogólnie liquidy z fabryki Feel Life bo tam produkowany jest Liqueen.
Awatar użytkownika
By knezu
#1085658
najbardziej podobny smak do liqueena ma Evaper. Troche tych herbat przewałkowałem i ten zdecydowanie wygrywa (moze nawet z liqueenem?) :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.