EPF
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#997482
Po krótkim namyśle postanowiłem założyć być może dość kontrowersyjny temat.
Chciałbym aby każdy kto tutaj się wypowie, bezpretensjonalnie i ordynarnie pochwalił się tym co zrobił dla EFVI lub w walce z obecną sytuacją w ogóle.
Nie ukrywam, że marzę aby pojawiła się tutaj licytacja aktywnych osób na coraz lepsze ZREALIZOWANE pomysły. Po pierwsze chcę pokazać, że realnie działamy a nie tylko piszemy posty, a po drugie chcę zachęcić pozostałych forumowiczów do wzięcia udziału w akcji.

Krótki regulamin zabawy:
- Chwalimy się tylko tym co JUŻ ZOSTAŁO ZROBIONE
- Nie krytykujemy i nie oceniamy innych
- Nie piszemy postów nie na temat, lub takich gdzie nie chwalimy się co zrobiliśmy
- Nie piszemy i nie dyskutujemy o pomysłach, zamysłach, sensie i braku sensu akcji podjętych przez uczestników
- Nie piszemy czy ktoś coś zrobił wcześniej, lub czy wykorzystał czyjś pomysł. NAJWAŻNIEJSZE ŻE COŚ ZROBIŁ!
- Piszemy w czasie przeszłym, jeżeli coś jest dalej realizowane proszę dopisać "(i dalej to robię)"

Podejmiecie wyzwanie? ;)


Dla przykładu pierwszy się pochwalę choć nie lubię :P

1. Wykonałem wiele tłumaczeń stron, tekstów dyrektyw itp. Przykład: http://www.efvi.eu/index.pl.html
2. Rozesłałem maile do sklepów internetowych z prośbą o wsparcie EFVI
3. Założyłem konto na twitterze w celu wspierania akcji Twitter-Bomb
4. Aktywnie uczestniczyłem (i dalej to robię) w akcjach pojawiających się w portalach społecznościowych
5. Poszedłem na "wysepki" w Wałbrzychu i poprosiłem o pomoc w kolportażu ulotek
6. Prowadziłem (i zaniedbałem, minus dla mnie ;) ) statystyki EFVI
7. Skontaktowałem się z Administratorami kilku for z prośbą o wsparcie działań poprzez m.in. wstawienie baneru
8. Uczestniczyłem w akcjach mailingowych do europosłów
9. Rozdawałem (i dalej to robię) ulotki i listy EFVI komu się da
10. Namawiałem (i dalej to robię) kogo się da do złożenia podpisu pod EFVI


Tyle pamiętam, jeżeli coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę :)
Zapraszam do zabawy! :)
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#997503
30 podpisów w trzy dni na formularzach. Większość od analogowców lub niepalących.
Będzie znacznie więcej gdy tylko wyzdrowieję. :)

Ogłoszenie o akcji na innym forum internetowym nie związanym z tematem ale związanym z moimi zainteresowaniami.

Zakup ulotek, w poniedziałek startuję z kolportażem na imprezie z ok. 30 tysiącami ludzi.
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1002078
Póki co rozniosłem z 250szt ulotek po dwóch punktach. W najbliższym czasie atakuję następne :)

-- [scalono] 24 lut 2014, 20:20:17 --

Kolejne ulotki dotarły do nowych miejsc :) byłem zaskoczony tylko w jednym przypadku bo tam już mieli. Co prawda ksero tekstu, który już gdzieś przewinął mi się przez forum ale najważniejsze, że mieli :)
Obskoczyłem dzisiaj 7 punktów. Na jutro zostawiłem jeden punkt - ostani. Nawet nie widziałem, że u mnie w mieście jest tyle punktów :P Można powiedzieć, że 1000 ulotek trafiło w dobre ręce... dziękuję e-dym'owi za możliwość kolportażu ulotek.
Awatar użytkownika
By dawidoo43
#1004478
Opublokowałem na FB taki oto post:)

https://www.facebook.com/dawid.pokrzywnicki.5

Zerknijcie:)

-- [scalono] 26 lut 2014, 21:43 --

oraz namówiłem już 3 osoby:P i teraz namawiam dalej:)
By Leodewink
#1004682
nemiasty pisze:Póki co rozniosłem z 250szt ulotek po dwóch punktach. W najbliższym czasie atakuję następne :)

-- [scalono] 24 lut 2014, 20:20:17 --

Kolejne ulotki dotarły do nowych miejsc :) byłem zaskoczony tylko w jednym przypadku bo tam już mieli. Co prawda ksero tekstu, który już gdzieś przewinął mi się przez forum ale najważniejsze, że mieli :)
Obskoczyłem dzisiaj 7 punktów. Na jutro zostawiłem jeden punkt - ostani. Nawet nie widziałem, że u mnie w mieście jest tyle punktów :P Można powiedzieć, że 1000 ulotek trafiło w dobre ręce... dziękuję e-dym'owi za możliwość kolportażu ulotek.

Kolega nemiasty nie rzuca słów na wiatr,a działa w Gorzowie jak może,co mogę szczerze potwierdzić :D Ponieważ chyba ten temat jest ku temu najbardziej odpowiedni,to zapraszam od poniedziałku na moje stoisko w Gorzowie i Stargardzie po bezpłatne ulotki,w czwartek do Wrocławia i Rudy Śląskiej,w piątek do Warszawy.W Szczecinie są już od tygodnia.Każdy,kto zechce akcję wspomóc i tylko ulotek mu brak,mile widziany będzie na moich stoiskach.Co do tematu,to muszę sam sobie dać minus,gdyż myślałem,że ulotki będą już wszędzie u mnie dostępne,ale źle to logistycznie obliczyłem i stąd ten poślizg,co kolega nemiasty też zauważył,a wystarczyło zrobić kilka wysyłek zamiast jednej i o ksero by się dawno zapomniało :cry:
Awatar użytkownika
By stacho
#1005566
BadBoy pisze:Zrobiłem w bloku akcję ^ zabierz babci dowód ^ hehehe zebrało się ze 30 podpisów i edukuje znajomych ;] PEACE ;]

To super co robisz. *THX*
Inni mogą wzorować się na Twoim przykładzie.
Awatar użytkownika
By dawidoo43
#1005717
Choć jestem początkującym e-palaczem to dziś kolejne 3 osoby z rodziny namówione:) a na fb bede wysylać info znajomym żeby popierali nasze e-palenie tylko wielu ludzi niecheci to że muszą podawać swój PESEL...;/ nie wiem dlaczego.. boją się czegoś ??
Awatar użytkownika
By stacho
#1005842
dawidoo43 pisze:Choć jestem początkującym e-palaczem to dziś kolejne 3 osoby z rodziny namówione:) a na fb bede wysylać info znajomym żeby popierali nasze e-palenie tylko wielu ludzi niecheci to że muszą podawać swój PESEL...;/ nie wiem dlaczego.. boją się czegoś ??

No ludzie się boją, ale nie ma czego.
Dane są zbierane na serwerach komisji EU a oni już dawno mają nasze dane.
zobacz dane-osobowe-w-popieraniu-efvi-bezpieczne-t60656.html
Awatar użytkownika
By piehot
#1007468
800 ulotek poszło w moim miasteczku, została wysepka volisha :( i pewno będę atakował :) choć nie jestem pewny postawy Volisha w tej sprawie. :|

p.s. zauważyłem też że w niektórych "kolporterach" są witryny z e-paleniem, może te punkty okażą się bardziej strategiczne niż kramiki :)
więcej ludu się przewija :) dziś ponawiam atak ! peace !
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1008165
piehot pisze:800 ulotek poszło w moim miasteczku, została wysepka volisha :( i pewno będę atakował :) choć nie jestem pewny postawy Volisha w tej sprawie. :|

Tym nie musisz się martwić... przyjmują chętnie i mało tego mają świadomość o dyrektywie. Coś nawet słyszałem, że eSmokingWorld coś tam szykuje... czy to prawda? Nie potwierdzam!
Awatar użytkownika
By Amkor001
#1018549
cóż mówią zęby chwalić a zatem to zrobię *SMOKEKING*

Malućki jestem styrany i zycie nie rozpieszcza ale staram sie jak moge a wiec :

1. pobrałem ulotki w e-dym Wrocław i dostarczyłem do dwóch lokali w jelczu-Laskowicach jeden to punkt sprzedażny liquidow jak i naprawa tel. kom. kolega z tego punktu w temacie i popiera , drugi to pub znajomego poinstruował barmanów aby wypatrywali e-palaczy i ulotki im do piwka dodawali
2. w swojej mieścinie rozdaje ulotki w gronie znajomych i wszystkich nałogowych analogów namawiam na przejście na ep co za tym idzie ażeby głos zapodali na inicjatywę
3. na FB molestuje co chwile linkiem z inicjatywy i zapraszam ludzi na forum do ogarnięcia tematu EP i inicjatywy
4. sam oddałem głos jak i moja najbliższa rodzina prócz dzieci za malutkie jeszcze są

narazie tyle na ile mogę i czas pozwala

Ps. muszę zawitać do e-dymu po ulotki mam nadzieje ze jak ostatnio będę mógł liczyć na ich szczodrość

pozdrawiam

niech moc *CZAJNICZEK* będzie z wami
Awatar użytkownika
By BlackJacK
#1019529
Porozsyłałem wiadomości do facebookowych znajomych.
Oprócz tego zebrałem dane od 50 osób na uczelni i dalej z tym latam :D
Jak będę miał więcej czasu z chęcią ruszę z ulotkami po okolicznych miejscówkach. Mam nadzieje, że uda mi się trochę ulotek w warszawskim e-dymie zdobyć :)
Awatar użytkownika
By jch-root
#1019702
Wciągnąłem w akcję najbliższą rodzinę, tych nie palących również. Niestety większość moich znajomych nie pali i nie chce podawać swoich danych. Nadal namawiam znajomych na wsparcie inicjatywy.
By bigos
#1042414
umieściłem informację na dwóch forach... i zacytuję post jaki otrzymałem w odpowiedzi:
Mimo że cel szczytny i wyrażam swoje poparcie w 100% to jednak nauczyłem się nie podawać swoich danych osobowych, w tym nr pesel na stronach internetowych.
Awatar użytkownika
By Amkor001
#1044706
Witam *SMOKEKING*

Dzięki szczodrości e-dymu zaopatrzyłem się w trochę ulotek i znalazłem kolejne 2 punty sprzedażny EP. Po objaśnieniu celów inicjatywy zaoferowali się dokładać ulotki do sprzedawanych artykułów ep.

Chik poszedł do żabki a ja :lol:

1. Punkt sprzedaży ep Tesco Oława ul.3 maja 51
2. Punkt sprzedażny ep i serwis tel. kom. Biedronka Oława ul Kutrowskiego 48

Ps. Poszukiwania trwają nadal

Niech moc *CZAJNICZEK* będzie z wami
Awatar użytkownika
By matatiti
#1044793
Wyrwałem z warszawskiej siedziby e-dym pokaźną ilość ulotek i zaopatrzyłem w nie miejscowy sklep e-papierosowy w Ząbkach, gdzie staram się uświadamiać miejscową społeczność jak ważny cel tej akcji przyświeca. Wielu klientów dowiaduje się dopiero pierwszy raz o tej akcji i bywa, że na miejscu oddają swój głos.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By szoferek
#1050166
Kolejne 3 markety zaliczone. Włos na głowie się jeży. Tylko na stoisku esmoking world kumaty gostek wiedział o co biega i serdecznie mi podziękował za ulotki. W pozostałych niestety szefowie w ogóle o czymś takim nie słyszeli. Chwała im jednak, że pozwolili na zostawienie ulotek. Jestem jednak przekonany, że połowa jak nie większość tych biznesmenów traktuje efajki jak każdy inny towar. Olewają to totalnie. Myślenie ich to: zakażą to zakażą. Będziemy czym innym handlować. Smutne to niestety.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1080113
Ujemny pisze:Napisałem do Kongresu Nowej Prawicy. Wyślę zaraz do Ruchu Narodowego, Solidarnej Polski i Polska Razem.
Są to partie liberalne lub eurosceptyczne. Oni potrzebują wyborców i broni w którą mogą uderzyć EU, a my ich pomocy ;)


Pięknie! Ja próbowałem na FB z Ruchem Narodowym ale jakoś się nie przyjęło. Mam nadzieję, że Twoje wiadomości odniosą większy sukces :wink: :beer:
By Ujemny
#1080712
Napisałem bardziej od siebie, aniżeli jakiegoś oficjalnego e-mail'a. Nie umiem pisać takich rzeczy, ale się podzielę. Proszę się nie śmiać :lol:

Witam Państwa,
zwracam się do Was o pomoc w walce z Unią Europejską i jej zakazem elektronicznych papierosów.

UE nie tak dawno przyjęła dyrektywę praktycznie zabraniającą elektroniczne papierosy. Ustawa jest tak absurdalna, że można się pokusić o opinie iż działają na rzecz lobby tytoniowego i farmaceutycznego. Jest dużo niedociągnięć tej sprawie i cała ta ustawa jest mocno zagmatwana.

O co proszę? O pomoc w propagowaniu akcji EFVI: http://www.efvi.eu/index.pl.html

Potrzebujemy głosów, aby móc sami brać udział w procesie legislacyjnym i zmienić ustawę.

Nagłośnienie akcji i poparcie z Waszej strony na pewno podniesie nastroje antyunijne, na czym Wam zależy(i mnie osobiście również :-)). Na pewno też przyniesie Wam wyborców w zbliżających się wyborach, bo grono e-palaczy stanowi około 2 mln w Polsce (jak nie więcej!), ale często Ci palacze nie są świadomi co Unia Europejska dla nich szykuje.

Pozdrawiam serdecznie,
XYZ


Od KNP dostałem odpowiedź:
Dziękuję Panu za info.
Przekażę do Sztabu.

Pozdrawiam

Arkadiusz Oziębło


Od Ruchu Narodowego jeszcze nie dostałem, ale tam jest jedna działaczka, która wapuje (tak mi się wydaje) i spróbuję do Niej bezpośrednio uderzyć.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1084688
Dzisiaj coś ciekawego się dzieje w moim grajdołku. Miałem kilku klientów z którymiu sobie porozmawiałem o EFVI i naszym rządzie i zareagowali małym szokiem. Pozytywnym dla Nas. Zadeklarowali co najmniej po 10 podpisów. Do pieca dołożył właśnie pracownik MPK <komunikacja miejska>, który na koniec rozmowy ochoczo zabrał plik ulotek, po czym z miną zabójcy i tekstem "nie dam chu...om położyć na tym łapy!" się pożegnał. Możliwe, że trochę głosów przybędzie, bo epalaczy wśród nich jest sporo.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1085652
Dzisiaj słabo mi idzie dołożyłem tylko 3 podpisy :(
Awatar użytkownika
By puzii76
#1094058
A ja się dziś załamałem postawą moich sklepów stacjonarnych...
W poniedziałek wszystkie sklepy dostały po 6 kart do podpisów.
"..oj oczywiście, ...musimy trzymać się razem, ...nazbieramy ile się da, ... nie ma problemu"

Dziś objechałem wszystkie sklepy, mam 2 podpisy... żenada, zero zaangażowania. Karty leżały gdzieś głęboko w biurkach...
".. no wie Pan, yyy,.... tego..."
Awatar użytkownika
By Rob_cig
#1094958
W Pruszkowie koło Mc D. też tak. Nagadałem się proponując ulotki.
Młody sprzedawca wysłuchał i mówi- ale my już mamy... o tutaj i pokazał ze 300 ulotek EFVI na górnej półce z boku.
Mówię Mu: ale tu nikt ich nie widzi a tu przecież chodzi o Pana miejsce pracy...

Po chwili, gdy zamykał sklepik wyciągnął i zajarał szluga.
Ręce mi na szczęście nie opadły.
Awatar użytkownika
By stacho
#1095142
puzii76 pisze:A ja się dziś załamałem postawą moich sklepów stacjonarnych...
W poniedziałek wszystkie sklepy dostały po 6 kart do podpisów.
"..oj oczywiście, ...musimy trzymać się razem, ...nazbieramy ile się da, ... nie ma problemu"

Dziś objechałem wszystkie sklepy, mam 2 podpisy... żenada, zero zaangażowania. Karty leżały gdzieś głęboko w biurkach...
".. no wie Pan, yyy,.... tego..."

Rob_cig pisze:W Pruszkowie koło Mc D. też tak. Nagadałem się proponując ulotki.
Młody sprzedawca wysłuchał i mówi- ale my już mamy... o tutaj i pokazał ze 300 ulotek EFVI na górnej półce z boku.
Mówię Mu: ale tu nikt ich nie widzi a tu przecież chodzi o Pana miejsce pracy...

Po chwili, gdy zamykał sklepik wyciągnął i zajarał szluga.
Ręce mi na szczęście nie opadły.


Panowie - nikt nie obiecywał że "będzie łatwo i przyjemnie".

Rozmawiajcie, przekonujcie, nie krytykujcie zbyt mocno.
( jak z małymi dziećmi - często słowa krytyki powodują wycofywanie, a pochwała za coś malutkiego, delikatna zacheta do dalszego działania bywają skuteczniejsze i powodują że dziecko podejmuje wysiłek )
Pochwalcie i podziękujcie, że zadeklarowali się pomagać, Podpowiedzcie co powinni zrobić, żeby mieli lepsze efekty.
Namawiajcie do większej aktywności.
To wymaga od nas wysiłku, cierpliwości, częstszych rozmów z nimi, czasem przełknięcia w duchu cisnących się słów krytyki.
My do niczego ich nie zmusimy, możemy ich tylko zachęcać.
I to się da zrobić.
Awatar użytkownika
By puzii76
#1095146
Stacho ja nie mam problemów negocjacyjno - motywujących. 20 lat w handlu ;-) . Zwróciłem tylko uwagę, że ci którym powinno także zależeć mają to w poważaniu...

Tapatalknięte z drogi
Awatar użytkownika
By stacho
#1095153
puzii76 pisze:Stacho ja nie mam problemów negocjacyjno - motywujących. 20 lat w handlu ;-) . Zwróciłem tylko uwagę, że ci którym powinno także zależeć mają to w poważaniu...

Tapatalknięte z drogi

Z Twoim doświadczeniem to już wiem że im nie odpuścisz i odpowiednio zmotywujesz. *GOOD*
By sebastian335
#1100789
Witam, wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj poparłem EFVI, choć wiedziałem o całej akcji od początku mojej przygody z EP :oops: . Obiecuję że będę się starał namawiać do poparcia "naszej" inicjatywy, a co z tego wyjdzie...
Awatar użytkownika
By stacho
#1102421
Kolega @dorjak72 ogłosił konkurs z fajnymi nagrodami. Nie chwali się sam, to ja go pochwalę.
Watek konkursowy nie bardzo widoczny więc może z tej perspektywy łatwiej go będzie dostrzec.

Zestaw Wapera dla poparcia inicjatywy EFVI - KONKURS << -- klik
By dorjak72
#1102529
Dziękuję kol. stacho wpis o konkursie jakoś samemu tak nie wypadało :wink:

W temacie konkursu zamieściłem prośbę do forumowiczów aby jak mogą zamieścili u siebie w podpisie wzmiankę o konkursie w podpisie. Dotyczy to linku podanego wyżej przez kol stacho.
Awatar użytkownika
By Mick82dub
#1104403
Ja ze swojej strony napisalem do swojego ulubionego sklepu online zeby sie dolaczyli napisali ze cos w tym kierunku zrobia. A w pracy mam sporo klientow jak siedze przy kasie to staram sie wylapac tych co maja egony albo inne i po krotce (mam na to moze ze 2 minuty) przekazac co moge o EFVI a wierzcie mi ludzie tu sie zaczeli buntowac.

Tapniete z patatajka
Awatar użytkownika
By matatiti
#1104435
Mick82dub pisze:Ja ze swojej strony napisalem do swojego ulubionego sklepu online zeby sie dolaczyli napisali ze cos w tym kierunku zrobia. A w pracy mam sporo klientow jak siedze przy kasie to staram sie wylapac tych co maja egony albo inne i po krotce (mam na to moze ze 2 minuty) przekazac co moge o EFVI a wierzcie mi ludzie tu sie zaczeli buntowac.

Tapniete z patatajka

Witamy :)
Jeśli masz w pracy 2 minuty na kontakt z klientem, to zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie (link w moim podpisie), gdzie zbierając głosy poparcia dla inicjatywy EFVI, można zgarnąć wspaniałe nagrody ;)


Tapatalk
Awatar użytkownika
By Mick82dub
#1109132
matatiti pisze:
Mick82dub pisze:Ja ze swojej strony napisalem do swojego ulubionego sklepu online zeby sie dolaczyli napisali ze cos w tym kierunku zrobia. A w pracy mam sporo klientow jak siedze przy kasie to staram sie wylapac tych co maja egony albo inne i po krotce (mam na to moze ze 2 minuty) przekazac co moge o EFVI a wierzcie mi ludzie tu sie zaczeli buntowac.

Tapniete z patatajka

Witamy :)
Jeśli masz w pracy 2 minuty na kontakt z klientem, to zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie (link w moim podpisie), gdzie zbierając głosy poparcia dla inicjatywy EFVI, można zgarnąć wspaniałe nagrody ;)


Tapatalk

dzieki za oferte ale ja idealista jestem:)

Obrazek

Tapniete z patatajka
Awatar użytkownika
By Tikos
#1116896
szoferek pisze: Co prawda nie ma takich pięknych Kobiet jakie pracują w epapieros.katowoce.pl, ale daję jakoś radę.


Szoferek, nie bądź taki skromny ;)
Awatar użytkownika
By Snuffek
#1120751
Rozesłałem na FaceBook'u, na "Spotted'ach" informację o EFVI. Od wczoraj kilkukrotnie zostało to udostępnione, a także wielokrotnie wyświetlone. Ludzie zaglądają na takie rzeczy.

Pomyślałem, że chociaż troszkę będzie w stanie nam to pomóc. Działamy dalej ;).
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.