EPF
Awatar użytkownika
By Chines88
#1070705
Bardzo pozytywne komentarze, wreszcie powiedziano to co każdy waper uważa o wapowaniu, to pomaga i ratuje zdrowie, ale regulacja by się przydała, ponieważ nawet ci którzy nie palili zwykłych chwytają się e-petków bo to jest trendy i cool. powinno się zakazać sprzedaży takim ludziom jak i dzieciakom poniżej 16 rokiem życia, gdyż oni najczęściej palą bo towarzystwo pali i często nie są uzależnieni. Takie jest moje zdanie i mam nadzieję że mnie nie zbluzgacie, a jeśli nawet to zdania nie zmienię.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1070708
Fox jest jednym z nielicznych popularnych mediów w USA związanych z republikanami, za czym idą także pewne nurty wolnościowe (libertariańskie). W tym materiale mamy trochę tego typu myślenie. No i jest to w opozycji do demokratów będących u władzy, którzy chcą regulować wszystko dla dobra ogółu. Dotyczy to zapewne też e-palenia.
Awatar użytkownika
By apache
#1070902
Najpierw na TVNie było pozytywnie na temat e-papierosów (nie uwzględniając napisów na dole ekranu - oczywiście ze znakami zapytania :), a teraz w USA. Trzeba będzie jednak poczekać jeszcze z 5-10 lat na wyniki kompleksowych badań.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1070941
Skoro są zapędy na wyroby medyczne, to Big Tobaco ma od razu w plecy, a przecież przymierzają się do wejścia na rynek ep,..
Dla nich to byłaby porażka pi całości i odsunięcie od koryta...
Podejrzewam że taka zmiana "frontu" może być wynikiem ich lobbingu.

Patatajkiem z cegłofonu
Awatar użytkownika
By EBenezum
#1071231
lotokot pisze:Fox jest jednym z nielicznych popularnych mediów w USA związanych z republikanami, za czym idą także pewne nurty wolnościowe (libertariańskie). W tym materiale mamy trochę tego typu myślenie. No i jest to w opozycji do demokratów będących u władzy, którzy chcą regulować wszystko dla dobra ogółu. Dotyczy to zapewne też e-palenia.

Chyba raczej liberalne ...

A co do reszty ... Wygląda mi na to, że e-papierosy stają się pomału elementem gry wyborczej. Czemu nie należy się dziwić. Skoro co wybory prezydenckie w USA to - już, już mamy jeździć do nich bez wiz - byle tylko Polonia głosowała na tego kto pierwszy rzucił to hasło, to przy obecnym zamieszaniu wokół e-p każdy kto będzie głosił hasła po naszej myśli zyska spore poparcie. A w stanach liczą te głosy dość dokładnie ...

Zabrzmiało może i cynicznie ale .....
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.