EPF
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1061256
E-Damian pisze:http://www.interia.tv/wideo-nie-do-konca-wiadomo-ile-nikotyny-jest-w-e-papierosie,vId,1476775,vAId,117146,vSort,5,vTime,1

Widziałem to wczoraj na jakimś innym portalu ale nie pamiętam gdzie.

assan18 pisze:A myślałem że w tvn są rzetelni dziennikarze

Widzisz... przyjdzie taki i powie co tam mu na myśl przyjdzie a oni (przyp. dziennikarze) chwytają to jak ciepłe bułeczki z pobliskiej piekarni... niestety ale w takim Państwie żyjemy. Niedoinformowanie ludzi to już normalne.

Przedstawię Tobie historię, która dotyczyła mnie. Codziennie idąc do pracy mijam taką starszą kobietę co sprzedaje tuż koło mojego zakładu pracy. Przy okazji jara jak smok... jakiś czas temu zatrzymuje mnie i mówi: "A to szkodzi bardziej niż zwykłe papierosy!". Ja na szybkiego, bo już lekko spóźniony odpowiedziałem: "Jeżeli szkodzi to na pewno mniej niż te co Pani pali!" i poleciałem do roboty. W robocie wydrukowałem tylko jeden artykuł dot. e-palenia i zaniosłem go jej. Myślisz, że chciała się zagłębić w lekturę? Zapomnij! A jak chciałem jej to przedstawić i zreferować to mnie olała... Media niestety robią wodę z mózgu!
Awatar użytkownika
By Domell
#1061301
W Wy wapujecie "haj" czy "medjum"? :)

Tapnięte z Tapatalka
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1061316
Już był o tym "genialnym" programie temat. Najbardziej podobało mi się debilne pytanie Prokopa ...a co będzie jeżeli dziecko doleje sobie do herbaty... :kulam . No po prostu klasyczny program dla debili.
Niektórym to Red Bull faktycznie dodaje skrzydeł i wyskakują przez okno. Szkoda słów...
Awatar użytkownika
By Bryła
#1061322
Nie wiem czy to wynika z debilizmu czy z buntu koncernów tytoniowych przeciwko e-p.
Po co puszczają takie dyrdymały w świat ?!
Jeszcze ktoś im płaci za takie 'rzetelne' wypowiedzi
Awatar użytkownika
By Ogar616
#1061396
Masakra.. Roztwór wodny.. Co ten człowiek wie? "Konsultant Krajowy w dziedzinie Toksykologii Klinicznej". Nawet się nie przygotował.
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1061413
Bryła pisze:Nie wiem czy to wynika z debilizmu czy z buntu koncernów tytoniowych przeciwko e-p.
Po co puszczają takie dyrdymały w świat ?!
Jeszcze ktoś im płaci za takie 'rzetelne' wypowiedzi

Raczej koncernów farmaceutycznych, nie obiła ci się ostatnia afera z Galaxo?
Awatar użytkownika
By Bryła
#1061418
vonkniprode pisze:
Bryła pisze:Nie wiem czy to wynika z debilizmu czy z buntu koncernów tytoniowych przeciwko e-p.
Po co puszczają takie dyrdymały w świat ?!
Jeszcze ktoś im płaci za takie 'rzetelne' wypowiedzi

Raczej koncernów farmaceutycznych, nie obiła ci się ostatnia afera z Galaxo?


Słyszałem. Przekręt godni przekręt
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.