EPF
Awatar użytkownika
By noman1
KLON The Novice - Hybrid Dripper from Chris Creations

Nie jest to do końca klon, bo ma osobno atomizer-dripper i osobno zasilanie.

Atomizer-dripper:
środek jest taki jak Novice czyli dno w kształcie lejka i dwie śrubki, plus i minus.
W capie zamiast otworu jest szczelina 2,5x0,5mm, cap osadzony na dwóch oringach.
Grubość capa to 15 mm.
Dripper nad gwintem ma "półke" o średnicy 18mm i grubości 3mm, dopiero nad nią przychodzi cap.
Bardzo fajny jest drip, aluminiowy o długości 45mm

Zasilanie:
teleskop zbudowany z trzech części, głowica z tulejką-teleskopem, dolna część razem z częścią przycisku, przycisk.
Głowica z trzema nacięciami na powietrze, średnica głowicy 18mm, tulejka 15,5mm.
Przycisk na sprężynie o skoku 3mm, dosyć twardy. Mocowany na śrubkę wkręcaną od wew tulejki. Na dnie jako izolator jest oring.

Całość moda wykonana bardzo dobrze, ze stali, pół mat ;).
Gwinty drobne ale chodzą dobrze.

Nie jest to w pełni hybryda jak w oryginale ale IMO to dobrze bo można stosować zasilanie i drippera osobno :)

PS. umieściłem w zasilaniu bo nie ma działu "hybrydy"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Thaniell
noman1 pisze:
Nie jest to do końca klon, bo ma osobno atomizer-dripper i osobno zasilanie.

Nie jest klon, czy hybryda ? :P

A tak poza tym prezentuje się bardzo ładnie :) To jest ta wersja za 40$, czy 120$ ?
Awatar użytkownika
By kapone
Odświeżę trochę temat jestem szczęśliwym posiadaczem tego cacka od miesiąca ,naprawdę fajny modzik zakupiony w e-dymie.Troszkę go poprawiłem po Chinolach a mianowicie, wymieniłem sprężynkę na bardziej miękką troszkę wypolerowałem przycisk w środku bo w oryginale chrupie, jak by zaczepiał o rurkę, teraz jest cacy :) gwinty chodzą leciutko .Dripper też jest fajny, ale nie używam poleciał do szuflady, za to przepięknie prezentuję się z tajfunem GS mimo że tajfunik jest na dole trochę węższy. Ogólnie 100% zadowolenia za 94 zeta :)

Witam ! Otóż od paru lat vapowalem na smoku big ba[…]

Smok Nord opinie

Hej, od pewnego czasu zastanawiam się nad Nordem, […]

TFV12 na niskiej mocy

Witam. Zastanawiam się nad kupnem TFV12. Pozostaje[…]

Coppervape Skyline RTA

Niedawno pojawił się klon ciekawego parownika Skyl[…]