EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By scratch202
#1055263
Witam.Nie dawno skorzystalem z promocjii ogłoszonej na forum i zakupilem dosc spora ilosc 10ml buteleczek z liquidami firmy sensation. Jako ze ciagle wapuje 11-12 mg nikotyny taka tez moc zamowilem.Jak narazie sprobowalem 2 smakow i kolejnych buteleczek poprostu boje sie otwierac...Mam po nich paskudne objawy.Zaczelo sie od zawrotow glowy potem oslabienie calego organizmu do tego stopnia ze musialem sie polozyc, do tego dochodzi sennosc, biegunka i prawie caly czas bol głowy.Nastepnego dnia po odstawieniu czulem sie lepiej wiec zrobilem kolejne podejscie i dalej to samo... kilka, kilkanascie buchow i znow zawroty glowy i oslabienie.Po liquidach innych firm takich objaw w zyciu nie mialem ,czulem sie dobrze i to nie po takich ilosciach, a tutaj ? pare buchow i jest masakra.Objawy wskazuja chyba na zatrucie albo cos z tymi liquidami jest nie tak.Aha i niepokoi mnie rowniez sklad zamieszczony na ulotce tych liquidow (moze jakis fachowiec sie wypowie). Powiedzcie mi, co jest nie tak? czy mam sie zglosic z tym do lekarza? prosze o wasza pomoc[img]http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/ederu9eq.jpg[/img]
By abbs
#1055265
Objawy jak na moje doświadczenie waperskie nie lekarskie wskazują na zbyt intensywne testowanie. Odstaw od czekaj jak nie minie idź do lekarza.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1055279
Też kupiłem te liquidy w tej samej promocji ;) Od trzech dni intensywnie wapuję "Juicy Peach" 18mg. Jest świetna i nie mam żadnych niepokojących objawów, a wręcz przeciwnie. Może jesteś osobniczo nadwrażliwy na któryś ze składników. Na wszelki wypadek sugeruję odstawienie.

Życzę zdrowia *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Marco
#1055310
Może kolega zamiast wapować, pije je, bo dosyć dziwne objawy i pierwszy raz słyszę.
By scratch202
#1055337
Tez mi sie wydaje ze to chyba uczulenie na ktorys ze skladnikow, musze sobie chyba zrobic przerwe od tych liquidow na jakis czas i potem znowu sprobowac.Tylko dziwne jest to ze przy innych lq np. king,bm,grupa chic te objawy nie wystepuja...Marco liquidow nie pije ,bo niby jak to mozna pic?
Awatar użytkownika
By kurok
#1055357
A które to Sensation. Jeśli dobrze pamiętam to pierwsza seria Sensation była od Hangsena i o ile nie każdemu mogą smakować to raczej na uczulenie nikt nie skarżył się.
Nie wiem też czy lista nie rozszerzyła się o innych producentów. Zdaje się też, że jeszcze ktoś inny planowal wprowadzenie linii Sensation.

Tak czy inaczej, jeśli to uczulenie to nalezysz do grona osób wyjątkowych. Pogoń za coraz to lepszymi smakami też zwieksza ryzyko różnych uczuleń i może na Ciebie trafiło.

Osobiscie to mialem reakcję alergiczną tylko przy dwoch aromatach i niezbyt dobrze tolerowalem liquidy z innej firmy. Nie będe wymieniał, bo oba produkty ludziom smakują, więc nie ma co tu użalać się.
By amsaw
#1055361
Też tak miałem po jednym z liquidów.
Spędzałem czas na kibelku. Łeb napieprzał, zawroty były.
Ale to był jeden liquid. Pozostałe od tego samego producenta na mnie tak nie działają.
Jako, ze jestem totalnym alergikiem przypuszczam, że jakiś aromat tak na mnie zadziałał.
Odstawiłem - przeszło.
Liquid dostał jeden z forumowych kolegów będący w potrzebie - na niego nie działał w dziwny sposób :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pendzik
#1055655
Głowa, wizyty w kiblu, ep położył spać - z mego doświadczenia to przegięcie z ilością nikotyny(nowy parownik, nowy smak i radość - to się czasami zdarza). Spróbuj wapować jak czujesz ssanie, nie na zasadzie 'jeszcze kolejny buch, by poczuć ten smak'.
Jeśli jesteś przekonany, że to nie przedawkowanie, tylko reakcja alergiczna - spróbuj powapować dzień, dwa inny liquid - jak nie będzie podobnych efektów - masz odpowiedź.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.