EPF
Awatar użytkownika
By gregbard
#1026357
Po trzech miesiącach użytkowania myślę że warto coś napisać o kolejnej z wersji gkmf (tak mi się przynajmniej wydaje że to kolejna lekko zmieniona wersja dobrze mi już znanej wcześniejszej konstrukcji. Może więc krótko o tym co na zewnątrz... Nie zaskakuje, bo jest tak samo dobrze wykonany jak wersje poprzednie, z dokładnie tymi samymi możliwościami konfiguracji knotów/grzałek z dual U-wick włącznie.nie ma szansy na to by coś pociekło, rozlazło się albo popękało... nawet szkło pomimo kilku upadków ciągle trzyma się w jednym kawałku, pewnie spora w tym zasługa obtopionych i gładkich krawędzi. Również jeśli chodzi o design jest to po prostu mniejszy gkmf. Mniejszy bo nie licząc gwintu ma całe 38 mm wysokości. Przy średnicy 22 mm według mojego subiektywnego kaprawego oka te proporcje *bliskie są ideału lub *wręcz są idealne (niepotrzebne skreślić). Możliwe zresztą że mam spaczony gust i wyczucie estetyki godne awatara. Jest coś jeszcze... i nie wiem czy to tak do końca zasługa g22 mini czy może wreszcie udało mi się zrobić knot jak trzeba... w innych gienkach nigdy nie udało mi się wysuszyć liquidu do ostatniej kropelki, w g22 mini za każdym razem udaje się to bez problemu, co przy niewielkiej bo tylko 1,5ml pojemności ma spore znaczenie.Pochylam go tylko na tyle by liquid spływał w okolice knota. Po zdjęciu pokrywy capa jedyna zauważona przeze mnie różnica to otwór wlewu liquidu zakręcany śrubą, cała reszta jest dobrze znana. Cóż, FROST-MODS gratuluję kolejnej już bardzo udanej konstrukcji. Tak Trzymaj *GOOD*
Awatar użytkownika
By piehot
#1026497
Wstaw proszę kilka słiiit focie. Może z jakimś zasilaniem ;)
Awatar użytkownika
By donjohn
#1054833
Obrazek
Obrazek

elegancki gieniek :mrgreen:
Dużo pisać nie będe ;)
Zacnie się na nim dyma :mrgreen:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.