EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By micbar1
#692981
Małe pytanie do osób vapujących FlavourArt...czy smak wciąż jest dobry? Byłem dziś w 3 sklepach stacjonarnych, gdzie jeszcze miesiąc temu w dwóch widziałem te liquidy i usłyszałem opinie że liquidy się popsuły i już ich nie sprowadzają bo nie było na nich chętnych. Czy ktoś może potwierdzić tą opinię?
By kreos
#693595
Smak pozostaje nadal ten sam,oczywiscie jezeli nikt w nich nie miesza na wlasna reke.Troche kitu Ci nawciskali bo nie dostaja zamowien.Flavour Art nie wyrabia z zamowieniami na wlochy.Na stronie wloskiej czas oczekiwania na zamowienie to 45 dni roboczych .Ostatnie zamowienie przyszlo mi 4 marca kupionych w polsce,maxx blend i tiramisu i smak jest taki jak zawsze i nic sie nie zmienil.Czekam tez na zamowienie z wloch ale te powinno przyjsc dopiero w polowie kwietnia.To moj ulubiony Liquid choc nie wszystkie smaki mi podchodza.

Pozdrawiam

(brak polskich znakow na klawiaturze)
By ekoms
#696207
Dzisiaj otrzymałem Tuscan Reserve 9mg/ml. Kupiłem ponieważ na forach były same superlatywy. Dla mnie niestety nie do przyjęcia. Na początku nie mogłem określić smaku. Jakby ciasto z jakiś aromatem do ciast, pączek z różą, taki dziwny różany aromat. Po kilku próbach zrobiło mi się niedobrze. Dalej czuję ten smak...Moja znajoma próbowała i te same odczucia. Smak olejków do ciast. Osobiście nie polecam...
Ale to oczywiście tylko moje spostrzeżenia
Awatar użytkownika
By jasny
#697709
ekoms pisze:Dzisiaj otrzymałem Tuscan Reserve 9mg/ml. Kupiłem ponieważ na forach były same superlatywy. Dla mnie niestety nie do przyjęcia. Na początku nie mogłem określić smaku. Jakby ciasto z jakiś aromatem do ciast, pączek z różą, taki dziwny różany aromat. Po kilku próbach zrobiło mi się niedobrze. Dalej czuję ten smak...Moja znajoma próbowała i te same odczucia. Smak olejków do ciast. Osobiście nie polecam...
Ale to oczywiście tylko moje spostrzeżenia


Polecam skorzystać z reklamacji, jeżeli jest tak jak piszesz tzn. , że coś jest nie tak ze smakiem, gdyż te płyny naprawdę są rewelacyjne i nigdy nie spotkałem się z posmakiem "różanego pączka", a są to praktycznie liquidy,które zamawiam notorycznie dla siebie i mamy od www.euroliquid.pl i nigdy nie miałem problemów. Możliwe, że po prostu jakąś trefną buteleczkę trafiłeś czasem się tak może zdarzyć i po to jest właśnie reklamacja :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By rolka82
#697767
Jak dla mnie niezbyt długiego stażem e-palacza :) te liquidy są świetne. Miałam już doświadczenia z liqueen, liqua, sensation i flavourart zdecydowanie wygrywa. Jestem zwolennikiem raczej smakowych i nie za mocnych liquidów, obecnie zachwycam się menthol ice 9mg. Smak delikatny, nienachalny z nutką słodyczy w tle co bardzo mi odpowiada, chmura potężna, udało mi się zrobić siekierę w pokoju :). Jedyna uwaga, mógłby być bardziej mentolowy ale i tak 9/10.
Awatar użytkownika
By lkojl
#698300
Próbowałem tylko wiśni i jest całkiem smaczna. Warta polecenia.
Awatar użytkownika
By Foroset
#701332
Kupiłem sobie ostatnio 7leaves (7fogiles po włosku). Smak jest baaardzo słabo wyczuwalny, na prawdę musze się wysilać by go poczuć. Czy ktoś , kto palił ten lq miał może tak samo?
By kreos
#701347
Witam.
Na początek Wielkie podziękowania dla sklepu EUROLIQUID za wspaniały kontakt i expresową wysyłkę, praktycznie jednego dnia zamówione a na drugi dzień już zalewałem baniaczek moim ulubionym Cam Blendem. Ale poklei.
Dziś spróbuje opisać smaki FlavourArt jakie ja próbowałem.
Wszystkie liquidy 18mg wapowane na MT3 i vivi nova dają duże obłoki dymu.
1. Cam Blend – mój faworyt, smak tytoniowy delikatnie kwaskowaty do ciągłego wapowania idealny .
2. Maxx Blend- smak tego tytoniowego lq porównałbym jak poprzednicy do jakiegoś syropu na kaszel ale nie czuć w nim apteki. Ten posmaczek jest bardzo wciągający lekko słodki nie nachalny i nie męczy, ciężko się od niego oderwać, do ciągłego wapowania dla mnie rewelacja.
3. Virginia – niestety ten smak mi nie podszedł, zbyt intensywny i ciężki jak dla mnie ale na pewno znajdzie swoich zwolenników, preferuje łagodniejsze smaki.
4. Wanilia – prawdziwy smak wanilii, dla tych którzy poszukują tego smaku naprawdę polecam spróbować. Już miałem kilka innych firm i ta była najlepsza . Używam tej wanilii do mieszania z kawą wtedy wychodzi pyszna kawa.
5. Kawa – intensywny smak mocno palonej kawy bez cukru, dla mnie za mocna ta kawa wiec ją mieszam jak już pisałem wyżej i wtedy jest super.
6. Tiramisu –dla mnie najbardziej wyczuwalny jest tutaj smak kawy, takiej nie za mocno palonej która mi smakuje , mogła by być bardziej słodka, właśnie teraz kończę drugi baniaczek :)
7. Apple – smak dojrzałego soczystego jabłka, nie za słodki, wyważony, idealny do ciągłego wapowania.
8. Tutti frutti – w moim odczuciu jakby smak owoców z dodatkiem mięty .
Wszystkie liquidy flavour art. które próbowałem dają dobrego kopa w płuco i ładnie dymią.
To najlepsze lq jakie miałem okazje do tej pory wapować, pozostało mi kilka kupionych smaków do spróbowania, wtedy coś o nich napisze.
Awatar użytkownika
By Baushoku
#718003
kawa espresso - dymek gesty i duzo co mi sie bardzo podoba, lecz ta kawka moim zdaniem kolo kawy nie stala nawet... zeby poczuc kawke trzeba naprawde dobrze przykopcic, smak niemal ze niewyczuwalny. dam ocene 2 na 10 tylko za dymek xD
Awatar użytkownika
By Szczepu358
#765881
Zakupiłem ostatnio MaxxBlenda i Tuttifrutti.

Max blend fajny, delikatny, nadaje sie do codziennego wapowania.
TuttiFrutti mi niestety nie podszedł, smakuje jak różowa guma orbit. Smak ok, nie czuc chemii, ale mi nie pasuje, moze dlatego, że srednio lubię różowe orbitki :)
Awatar użytkownika
By Semen_K
#768945
Paliłem ich truskawkę, smak świetny, bez tego "syropu na kaszel" innych firm. Problem w tym ze ich lq są strasznie rzadkie, parują jak gotująca się woda i nie starczają na długo. Smak dobry, ale wydajność słaba.
By TeSciu
#785596
Maxx Blend - kupując ten liquid sugerowałem się nazwą,spodziewałem się raczej czystego smaku tytoniu. Tytoń owszem czuć, bardzo aromatyczny i delikatny, nie dominuje w tej kompozycji , której smak był dla mnie bardzo miłą niespodzianką. Nie umiem jednoznacznie określić pozostałych smaków (jakieś owoce, zioła ?), lecz liquid ten na dzień dzisiejszy jest moim numerem jeden. Polecam z czystym sumieniem, wszystkim którzy lubią lekko słodkie mieszanki tytoniowe.
Przy okazji, może ktoś z bardziej doświadczonych "palaczy" , zna jakiś liqiud o zbliżonym smaku. Z chęcią ten MB, byłby moim podstawowym, codziennym liquidem, niestety, ze względu na ilości jakie wręcz pochłaniam, szukam korzystniejszej finansowo alternatywy.
Awatar użytkownika
By tomalw
#785771
Na co dzień pale mój ulubiony Cuban tabacco liqueena dzisiaj postanowiłem spróbować czegoś innego i co? rewelacja ,teraz mój numer 1 to Maxx Blend FlavourArt.
By TeSciu
#804736
Czy może ktoś z Was wie jaka jest przyczyna braku niektórych smaków liquidów zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych - głównie interesuje mnie Maxx Blend (sytuacja jest przejściowa, czy jakaś stała zmiana).
Przy okazji ponawiam pytanie o nazwę liquidu zbliżonego smakowo do MB
Awatar użytkownika
By Peter72
#805156
tomalw pisze:Na co dzień pale mój ulubiony Cuban tabacco liqueena dzisiaj postanowiłem spróbować czegoś innego i co? rewelacja ,teraz mój numer 1 to Maxx Blend FlavourArt.

Mógłbyś określić ten samk Maxx Blend w porównaniu do Cuban Tobacco?

TeSciu pisze:Przy okazji ponawiam pytanie o nazwę liquidu zbliżonego smakowo do MB

To samo pytanie do TeSciu: Mógłbyś określić ten samk Maxx Blend?

Trochę drogo 19zł jak za 10ml i nie mają pośredniej mocy 9mg to dla mnie za mało, a 18mg za dużo.
Zbyt wiele kasy wywaliłem na lq które mi nie smakują i nie chciałbym znowu umoczyć 19zł. :(
By puszek85
#813778
JEŻELI KUPUJECIE TE LIQUIDY DO ZRÓBCIE ZAPASY I MIEJCIE NA UWADZE ŻE WYCHODZĄ ONE ZE SPRZEDAŻY I NIEDŁUGO NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE NIGDZIE
POJAWIĄ SIĘ ZAPEWNE W ICH MIEJSCE INNE MARKI

pzdr
Awatar użytkownika
By jasny
#816478
puszek85 pisze:JEŻELI KUPUJECIE TE LIQUIDY DO ZRÓBCIE ZAPASY I MIEJCIE NA UWADZE ŻE WYCHODZĄ ONE ZE SPRZEDAŻY I NIEDŁUGO NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE NIGDZIE
POJAWIĄ SIĘ ZAPEWNE W ICH MIEJSCE INNE MARKI

pzdr


Nie wiem kolego skad masz takie informacje ale to jakas propaganda ;) rozmawialem wlasnie z Panem Pawłem z zespołu Space-Group Euroliquid i chcialbym by wszyscy zainteresowani wiedzieli, że plyny fa są były i będą w sprzedaży przez Euroliquid i nie zostaja w zaden sposob wycofane przeciwnie wprowadzanr są nowe opakowania z niebieska nakretka z plombą. Gdyby ktoś miał wątpliwosci co do prawdziwości moich słów zawsze moze napisać pytanie do dostawcy lub znalezc euroliquid na FB i zapytac. Pozdrawiam.
By puszek85
#816482
Hmmm może dostałem błędną informację i chodziło tu o to że stare wychodzą ze sprzedaży i wprowadzają nową serię.
Sprawdzę to i dam znać z góry sorki za wprowadzenie w błąd jęśli to fałszywe info.

pzdr
Awatar użytkownika
By jasny
#816485
puszek85 pisze:Hmmm może dostałem błędną informację i chodziło tu o to że stare wychodzą ze sprzedaży i wprowadzają nową serię.
Sprawdzę to i dam znać z góry sorki za wprowadzenie w błąd jęśli to fałszywe info.

pzdr


Moze chodzilo wlasnie o zmiane buteleczek na te plombowane?

_______________________________
Tapnięte z mojego Galaxy S III.
By Huey
#817284
Mnie ten Maxx-Blend zupełnie nie podszedł ale może dlatego, że próbowałem go na początku zabawy z e-paleniem i nie miałem obycia. Z tego co kojarzę to smakowo wydał mi się jakiś taki ostry, zbyt intensywny.

Wyżej zauważyłem pytanie o jakiś inny podobny liquid. Kiedy po raz pierwszy spróbowałem United States of Tobacco od Liqueen to od razu przypomniał mi się Maxx-Blend...ale to tylko moje skojarzenie.
By puszek85
#821438
jasny pisze:
puszek85 pisze:Hmmm może dostałem błędną informację i chodziło tu o to że stare wychodzą ze sprzedaży i wprowadzają nową serię.
Sprawdzę to i dam znać z góry sorki za wprowadzenie w błąd jęśli to fałszywe info.

pzdr


Moze chodzilo wlasnie o zmiane buteleczek na te plombowane?

_______________________________
Tapnięte z mojego Galaxy S III.




W jednym ze sklepów w których się zaopatruję w Krakowie jest wyprzedaż tych liquidów - sprzedawca powiedział mi że puki co nie będzie ich w sprzedaży u nich i że może pojawi się nowa marka zamiast Flavor Arta (może chodziło mu właśnie o te w nowych opakowaniach). W każdym razie te smaki które mają wyprzedają po 12zł (normalna cena to 19zł). Jak kogoś interesuje to mogę podać adres na priv (nie wiem czy na forum można żeby krypto reklamy nie robić czy coś) i jakie smaki im zostały bo to pod samym domem mam sklepik :D

pzdr
By bialoniebieski
#853719
Historynka pisze:Kupiłam Tutti Frutti- jest paskudny... zamiast owoców, czuję tam głównie kwiatowy czy lekko ziołowy smak i tanie perfumy, próbowałam, myślałam że coś nie tak z clearomizerem, zmieniłam nawet grzałkę i wyczyściłam tuleję ale to jednak liquid taki odrzucający. Na razie przeszła mi ochota na eksperymenty z tymi płynami.



Mam niestety identyczne odczucia:( smak ledwo ledwo wyczuwalny, tak jakbym palił (wciągał) sam dym bez żadnego smaku lub przy porządnym buchu wyczuwam "kwiatowy smak". Chmura też bez rewelacji , nie da rady odczuć palenia a po pewnym dłuższym paleniu nadmiar nikotyny robi swoje. Nowa grzałka,czysty zbiornik, nic to nie daje. Ogólnie nie polecam 1/10 szkoda wydanych 19 złotych.
By Hoffi
#860673
Po świetnych opiniach Maxx-Blend (Tabacco) Zakupiłem również i ja, od pierwszego zaciągnięcia zakochałem się w nim, niesamowicie delikatny, nie jest nudzący się, smak aromat bardzo wyśrodkowany, smak "mowi nam" pal mnie dalej, jakbyśmy za każdym razem mieli coś nowego odkryć i za każdym razem nas nie zawiedzie. Myślę, że będzie u mnie zawsze 10/10.
Awatar użytkownika
By gh0st
#867021
Kupiłem ostatnio espresso, 9mg...
Sporo dymu, kosztem bardzo mniejszej wydajności ( 2 ml wyparowały w ciągu kilku godzin, dla porównania średnia dla liqueenów mniej niż 1.5 ml na cały dzień...)
Smak bardzo słabo wyczuwalny, trzeba się sporo nakopcić, by go poczuć.

Dym - 9/10
Wydajność - 2/10
Smak - 2/10
Ocena - 4/10. Dla ludzi lubiących wyraziste smaki -2 do oceny.
Awatar użytkownika
By yancia
#890191
Niestety potwierdzam negatywne doznania kilku "przedmówców".
Virginia i Caramel 9 mg - w obu przypadkach porażka, smaku ani zapachu nie uświadczyłam (dodam, że oba liquidy mają długą datę ważności).
Liquidy "uratowałam" dodając pasujące aromaty z FW, ale chyba nie na tym powinno to polegać.
Je swojej strony włoszczyźnie mówię zdecydowane NIE! *SZERYF*
Awatar użytkownika
By przemass
#937826
Strzeżcie się Truffle white które jest sprzedawane w pudełkach z naklejką BEER. Tragedia nie da się tego wapować, wali tak jak by czosnkiem.
Awatar użytkownika
By amos
#941429
A ja napiszę że jestem bardzo zadowolony z mięty pieprzowej 18 mg. To był mój pierwszy liquid i nawet mi podpasował, choć momentami wydaje się trochę jałowy (ale to może dlatego że teraz te liquidy z wyprzedaży po 8 zł mają niewiele do upływu daty ważności więc i aromat mógł trochę zwietrzeć bo tam nie ma żadnego zabezpieczenia pod nakrętką). Chmurka też całkiem niezła, o wiele lepsza niż z liquidów P1. Innych nie używałem więc się nie wypowiem. :wink:
Awatar użytkownika
By amos
#943955
Ostatnio kupowałem ten liquid na wysepce, z tego co się dowiedziałem to wyprzedają go na masową skalę, stąd ta cena 8 zł zamiast poprzedniej (ok. 20 zł). Jak na liquid za 20 zł to rzeczywiście nie jest tyle wart, ale za 8 zł jak najbardziej, dlatego polecam póki są, szczególnie miętę pieprzową i miętę arktyczną. Dobry kop i spora chmurka. Sam narobiłem już trochę zapasów. :D
By aknifla
#1031391
Pierwszy i jak na razie jedyny, który mi pasuje pod każdym względem, maxx-blend. Żałuję że nie widuję w sklepach stacjonarnych na terenie Warszawy.
By nivu
#1052029
Pepermint 9 mg 10/10 Bardzo dobra mięta. Przypomina niebieską gumę Orbit. Świeży, czysty smak. Można nią doprawiać inne liquidy.
By Colaina
#1390990
Ostatnio zamówiłam kilka smaków i do niektórych na pewno chętnie wrócę.
Peppermint - znajomy, fan mięty polecił mi ten smak jako slodkawa gumę orbit i faktycznie taka jest - osobiście nie lubię ostrych i gorzkich mięt, tak więc ta jak najbardziej zdała egzamin - 8/10
Rum - wzięłam, bo ciekawy smak rzadko spotykany. Od początku mieszalam z colą z euroliquidu i w tej kompozycji bardzo mi to smakowało - 7/10
Truskawka - słodka, jak lody truskawkowe - 9/10
right4you - tytoniowy smak, lekko slodkawy , ale przez to że słodki to nie podszedł mi 5/10
na razie tyle :p będę dalej testowac
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.