EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By hatex13
#1050653
Chciałbym bardzo gorąco podziękować Koledze noman1 ,który podarował mi Provari V1 z uszkodzoną elektroniką i dzięki temu mogłem wykonać tą modyfikację bez żadnego ryzyka z mojej strony.
No i tak mi to wyszło:
Obrazek
Mod chodzi na Sanyo 18500 1600mAh od Kolegi leeon ,przy wyższych watach dokręcam dolny cap z 18650

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Płytka tutaj DNA30 /można włożyć tańsze DNA20 / nie jest włożona w żadną obudowę wewnętrzną ,nie jest niczym owinięta.Montaż taki umożliwia dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz rury .Dociskana jest lekko przez górny cap z grubymi przewodami w otulinie gumowej poprzez przekładkę z bukszpanu.W środku kontrukcję usztywnia gruby przewód +aku w 2 koszulkach z tworzywa i bawełny.
Modyfikacja wymaga benedyktyńskiej cierpliwości i dokładności ,moda poprawiałem 3 razy i kosztowało mnie to ponad 8 godzin pracy,no ale wiadomo -na swoim modzie pali się z większą przyjemnością.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2014, 11:12 przez hatex13, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By malina01321
#1050661
Noman1 a nie norman1 ;)

I wiedziałem, że z tego Provari da radę coś jeszcze zrobić ;D

Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By hatex13
#1050678
malina01321 pisze:Noman1 a nie norman1 ;)

I wiedziałem, że z tego Provari da radę coś jeszcze zrobić ;D

Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka

Literówka poprawiona,dziękuję za zwrócenie uwagi.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1050724
Nowe życie w martwym sprzęcie. Fajnie wyszło.
Awatar użytkownika
By hatex13
#1050744
krawatos pisze:Nowe życie w martwym sprzęcie. Fajnie wyszło.

Bardzo dziękuję za miłe słowa ,po tym jak to pali widzę ,że trud zdecydowanie się opłacił.
Awatar użytkownika
By PawełP
#1050785
Normalnie zielony medal Ci się należy Obrazek
bardzo mnie się to podoba :mrgreen:
ale tu pytanie: czy guziory od sterowania nie wchodzą w drogę przy vapowaniu?
Awatar użytkownika
By hatex13
#1050796
PawełP pisze:Normalnie zielony medal Ci się należy Obrazek
bardzo mnie się to podoba :mrgreen:
ale tu pytanie: czy guziory od sterowania nie wchodzą w drogę przy vapowaniu?

Nie przeszkadzają ,palec wskazujący trzymam zwylke ponad przyciskami up/down -czyli na wyświetlaczu a fire wciskam wiadomo kciukiem,wtedy jest pewny chwyt ,trzymanie niżej jest niewygodne,szczególnie z cięzkim parownikiem.Poza tym nie wystają aż tak bardzo,żeby był to problem.
Awatar użytkownika
By ubek77
#1051132
Bardzo ładnie wygląda :)
By m44
#1051323
No i teraz jest lepsze od oryginału. Ciekawe czy do SVD by podeszło dna, też są już przyciski do sterowania VV/VW.
Świetna robota *GOOD*
Awatar użytkownika
By hatex13
#1051396
noman1 pisze:Ja pierdziu, świetna robota, gratuluje pomysłu i jeszcze bardziej wykonania, full profi.

PS świetnie że prowarynka dostała drugie życie :)

Największy udział w tym projekcie jest Twój ,bo gdybyś mi swojej PV nie podesłał to nigdy by mi do głowy nie przyszło ,żeby jakiekolwiek Provari modernizować.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1051629
Hatexie, pięknie to wyszło i duży plus za inwencję i przywrócenie do życia "żywego trupa" :mrgreen:
noman1 na mojej dzielni szacun masz nie od dziś :wink:


Jednym słowem (bądź dwoma :mrgreen: ) - szacuneczek Panowie Dwaj :wink:


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By hatex13
#1051827
Gwido67 pisze:Hatexie, pięknie to wyszło i duży plus za inwencję i przywrócenie do życia "żywego trupa" :mrgreen:
noman1 na mojej dzielni szacun masz nie od dziś :wink:


Jednym słowem (bądź dwoma :mrgreen: ) - szacuneczek Panowie Dwaj :wink:


Pozdrawiam
Grzegorz


Wielkie dzięki Grzegorz. Dodam przy okazji ,że po 2 dniach testowania -DNA w rurze się sprawdza,nawigacja up/down dwoma przyciskami,5xklik ,blokada nastawów zasilania ,wszystko działa dużo szybciej i wygodniej niż w PV,a moc-szkoda gadać ,dla mnie spokojnie wystarczyłoby DNA20.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.