EPF
Awatar użytkownika
By Max
#319626
"przeleciałem" chyba wszystkie dostępne i ta jak na razie jest najlepsza :)
Awatar użytkownika
By Jerzyk
#322336
Bardzo fajna. Dodam tylko że wersja płatna (ok.10zł) posiada język polski, ale oprócz tego niewiele wnosi i nie warto za nią płacić. Ponadto szkoda, że nie można odliczyć kosztów zakupu sprzętu i liquidów, ale jest ona przeznaczona dla rzucających palenie a nie dla nas. Mimo wszystko wersja darmowa jest godna polecenia :)
P.s. Może doczekamy się i takiej aplikacji, która odpowiednia będzie dla nas, tzn. z możliwością odliczenia kosztów
Awatar użytkownika
By Max
#322878
sprawdź jak liczy papieroski ,a przekonasz się że jest do niczego :)
Awatar użytkownika
By mrbigi
#322883
Max pisze:sprawdź jak liczy papieroski ,a przekonasz się że jest do niczego :)

Mi liczy dobrze :mrgreen:
By user
#483011
monkasta pisze:Przydałby się lepszy wygląd, a nie ascetyczny czarny tekst na białym tle. Może jakieś tabele, wykresy itp.

Neo V via Tapatalk 2



Dlaczego wiec takiego nie zrobisz? :shock:

6xFingers via Pupatalk 3.727
Awatar użytkownika
By bananowy
#484312
koledzy, posiadam samsunga ace, a na nim chyba nie mogę dodać owego widgetu na ekranie głównym. moze coś źle robię, także jak macie jakiś pomysł to pomóżcie. metoda dodaj widget nie działa.
By chl
#728791
bardzo fajna aplikacja :) generalnie dużo więcej nie potrzeba :P szkoda że w wersji darmowej jest ograniczona (nawet kolory widgetu) ale jak kolega wyżej napisał szkoda 10 zł tylko na kolory i język :P
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.