EPF
Awatar użytkownika
By mietek-tech
Julia pisze:
Ron pisze:
amisiek1969 pisze:W tej śrubce masz lewy gwint.

Androidalnie tapatalknięte

Raczej miałem :lol: :lol:

W głowicy jest lewy gwint więc spodziewałem się że tutaj tez może występować :)
Próbowałem delikatnie w obydwie strony, potem coraz mocniej ... :(
No to mam przewalone. Co prawda w oryginale nie mam regulacji i szczególnie jej nie potrzebowałem ale teraz chciałem "zapiąć" 18350.

Rozumiem że chodzi Ci o tę część nie w głowicy tylko już sama reg pod aku? Mi też nie daje się wykręcić ta śrubka za chiny.
Więc 18350 nie włożę. Przestałam już próbować bo nie ma to sensu.

Wrzuć do zamrażarki, a później do wrzątku na parę sekund. Zewnętrzna część pinu się nagrzeje i rozszerzy powinno puścić. Już tak parę rzeczy odkręcałem
Awatar użytkownika
By Donayo
Paręnaście minut temu stałem się szczęśliwym posiadaczem klona zasilania 69 od FastTech'a.
Nie będę się zbytnio rozpisywał o jego stronie technicznej, ponieważ nie jestem w tej dziedzinie ekspertem.
Mod działa, gwinty chodzą dobrze, chociaż zdarza im się zaciąć i nie jest to bezszelestne skręcanie.
Regulacja pod aku również działa, chociaż musiałem użyć nieco więcej siły, aby ją ruszyć.
Jest to mój pierwszy mod z bocznym przyciskiem i już wiem, że nie chcę więcej dolnego :)
Mod prezentuje się, IMO, bardzo ładnie. Podoba mi się możliwość ułożenia go pod własnie preferencje.
Całkiem nieźle komponuje się zarówno z RSST jaki i Pluse G.
Grawer na dolnym capie wykonany jest bardzo ładnie, natomiast grafika na przycisku mogłaby być nieco wyraźniejsza.
Poniżej przedstawiam parę fotek (nie są zbyt dobre, gdyż robione telefonem).

P.S. Drip widoczny na zdjęciach z ft
Niestety nie spojrzałem na wymiary przy zamawianiu i jak dla mnie jest zbyt długi.

Zdjęcia przedstawiają konfigurację z przyciskiem u góry, ponieważ takiej będę używał i nie chciało mi się już wszystkiego przekręcać :D

69 w konfiguracji 18350 z tulejką teleskopową na górze oraz na dole:
Obrazek Obrazek

69 w konfiguracji 18650 z tulejką teleskopową na górze oraz na dole:
Obrazek Obrazek

69 w konfiguracji 18650 z RSST oraz dripem Trueflow by MrJacek/Jade Stone z FT:
Obrazek Obrazek

69 w konfiguracji 18650 z Pulse G Clone:
Obrazek

Dolny cap w 69:
Obrazek

Witam ! Otóż od paru lat vapowalem na smoku big ba[…]

Smok Nord opinie