EPF
Awatar użytkownika
By sohers
#1015103
Witam

Chciałbym wam przedstawić mój nowy projekt moda,
jest to mod oparty na wcześniejszej konstrukcji dragona,
w zasadzie nie wprowadziłem żadnych zmian w konstrukcji a zostało jedynie poprawione obsadzenie izolatora w głowicy
Nie wiem czy się przyjmie ot taki polski zodiak :wink:
Mod jest w limitowanej edycji i będzie tylko 60sztuk czyli po pięć na każdy zodiak i tak też zostało opracowane logowanie :)

Cenę moda podaję teraz i jest to 300zł z wysyłką PP


zapraszam :wink:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By sohers
#1015117
nok pisze:w zestawie jest komplet tub czy tylko wybrana?


Modzik jest w wersji tylko 18490/500
Awatar użytkownika
By sohers
#1015172
Zodiaki dostępne od ręki po jednym z każdego znaku, reszta serii partiami :)

1. Rak - sprzedany
By frezer
#1027753
Dopiero dzisiaj znalazłem czas, aby pobawić się nową zabawką. Wykonanie, moim zdaniem, doskonałe. Gwinty, spasowanie, wykończenie – wzorowe. Przycisk, blokada – bez uwag. Modzik jest piękny, szkoda mi używać go na co dzień. Tak więc będzie „pracował” w niedziele i święta…. *SMOKEKING* Dzięki sohers :D
Ostatnio zmieniony 22 mar 2014, 12:32 przez frezer, łącznie zmieniany 1 raz.
By frezer
#1027837
Przyglądam się i :( Po odkręceniu głowicy i próbie przedmuchania tulei z przyciskiem powietrze nie ma ujścia :(
Edit: Pin minusowy miał zatkany otwór prawdopodobnie po frezowaniu nacięcia. Teraz jest O.K. :D
By frezer
#1027853
Teraz wszystko jasne. Ale patrząc na pin "-" (bez rozbierania przycisku) nie widziałem zatkanego otworu wywierconego w tym pinie.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1062723
Moj Mod z seri Zodiak Virgo jest naprawde wykonany perfekcyjnie, dopracowany i dopieszczony na najwyzszym poziomie, gravura, przycisk/blokada i glowica sa supi.
Jedynie do czego sie moge doczepic to magnesy w przycisku sa naprawde deko za silne, sa problemy z przycisnieciem np. malym palcem na dluzsza mete mozna dostac pozadnych muskulow na tym palcu :D
Znalazlem dzis pasujaca sprezynke i jest o wiele lepiej/delikatniej.
Podejzewam, ze sa wsadzone magnesy N50.
jesli ktos by posiadal slabsze magnesy np. N35 wymiar chyba 16x3 to chetnie odkupie.

pzdr
rolniki
Awatar użytkownika
By sohers
#1297349
Wyprzedaż rurek zodiak, rurka tylko w wersji 18500 gwint 20x1
dostępne osiem znaków jak na zdjęciach
Koziorożec
Lew
Ryby
Wodnik
Strzelec
Baran
Strzelec
Skorpion
koszt rurki 50zl z wysyłką PP

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By sohers
#1754790
Odświeżam kotleta :zakrecony

Wyprzedaż rurek zodiak, rurka tylko w wersji 18500 gwint 20x1 zdjęcia w poprzednim poście
dostępne osiem znaków jak na zdjęciach
Koziorożec
Lew
Ryby
Wodnik
Strzelec
Baran
Strzelec
Skorpion
koszt rurki 30zl z wysyłką PP

jakby co pisać pw *SMOKEKING*
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.