EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By poziomallo
#1026063
Witam,
jak w temacie zastanawiam się nad delikatną modernizacją mojego nowego Eroll-a pytanie dlaczego ponieważ zdarza się że troszkę cieknie. Podobno ten typ tak ma ale może sie uda żeby tak nie miał :) :mrgreen:
może macie jakieś triki którymi możecie się podzielić. Ja zastanawiam się nad wstawieniem niewielkiej uszczelki od strony kardridża oraz z drugiej strony albo uszelka albo gwint :) oczywiście jeżeli ten delikatny metal to wytrzyma :)

Co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1026064
czy kapsle zamykające na kartridżach masz plastikowe czy silikonowe?
By poziomallo
#1026067
Plastik i tutaj się myślę o uszczelce ponieważ z gwintem mogło by się nie udać :(
a jest możliwość mieć silikonowe ??
Awatar użytkownika
By gregbard
#1026068
to nie kombinuj z uszczelkami tylko wymień kapsle na silikonowe.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1026075
Niestety gotowego linku ci nie podsunę pod nos :wink bo go nie mam, szukaj po sklepach oferujących eroll, e-dym, peleon i inne... nie miałem erolla, miałem za to kilka modeli ego tank, czyli z tą samą grzałką, i tam silikonowe kapsle załatwiały sprawę wycieków ... być może w temacie o eroll są linki...
By poziomallo
#1026078
ok dzięki przejdę się jutro do stacjonarnego e dym-u może tam coś poradzą dzięki za odpowiedź :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.