EPF
Ustniki, pyrexy, szkiełka i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By Lutor
#644010




Awatar użytkownika
By BadPix
#646084
No więc od 2 dni stałem się posiadaczem takiego egzemplarza.

No i na pierwszy rzut oka mocno się zdziwiłem jak Panowie w e-dymie powiedzieli mi że to chińska produkcja. Wykonanie naprawdę perfekcyjne wszystko ładnie spasowane , nic nie odstaje nic nie lata . Zakraplacz w całości wykonany z KO wiec wizualnie jego prezencja zasługuje na miano naprawdę markowego towaru. Dzieli się na 3 części tak jak na zdjęciach w pierwszym poście .
Czyli:

baniaczek z wbudowaną "pompką" jak można tak to opisać - pojemność wedle opisu producenta 10 ml
Zakraplacz
I Cap górny czyli nasza nakrętka.

Tak na szybko. Sam system pompki działa bez zarzutów bałem się że przy pierwszym zalaniu od razu będzie gdzieś wyciek , lecz do chwili obecnej jest sucho.
Zakraplacz w standardzie daje nam średniej wielkości obfite krople (czyt. nie za duże) co może być sporym plusem dla osób robiących własne liquidy . Po naciśnięciu "pompki" automatycznie liquid/aromat czy co tam wlejemy leci ciurkiem.

Sama igła osadzona jest w górnym capie w sylikonie/uszczelce wiec na wyciek nie ma co liczyć i można śmiało nosić go w każdej pozycji . Zobaczymy jak na dłuższą metę się będzie sprawować.

Teraz jeden spory minus z moim przypadku. Trzeba mieć do tego naprawdę drobne dłonie. Ja mam strasznie długie palce no i nie wygodnie mi się go trzyma przy zakraplaniu . Wiec dla osób które posiadają takie "grabie " jak ja mogą czuć się delikatnie znerwicowani po przez brak możliwosci wygodnego i pewnego uchwytu całej tej zabawki.
Kolejnym minusem o którym się dowiedziałem może być problem z napełnianiem parowników typu Genesis . Igła stosunkowo jest dość krótka na szybko mierzona ma około 6-7mm .

Produkt moim zdaniem udany jeżeli wykluczyć te dwa spore minusy.
Awatar użytkownika
By daras25
#646206
No to jestem szczęściarzem :mrgreen: , używam to od ponad dwóch miesięcy i nic nie cieknie :)

Tapnięte z GT-I9100P
Awatar użytkownika
By seiken
#646278
daras25 pisze:No to jestem szczęściarzem :mrgreen: , używam to od ponad dwóch miesięcy i nic nie cieknie :)

Tapnięte z GT-I9100P

Abyś tego w złą godzinę nie wymówił :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By gelew
#652141
Używam od ok tygodnia - zalałem i wymyłem wodą ok 10 razy - nic nie przecieka. Czasem może się przy napełnianiu atomków pobrudzić górny cap lub igła - można wcisnąć tam trochę ręcznika papierowego - przy zamykaniu będzie się automatycznie osuszał.

Generalnie jedyny minus to krótka igła, poza tym to bardzo elegancki sprzęcik - mam nadzieję że nie pojawią się przecieki.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#652150
Do napełniania genka się nadaje, czy raczej do dripu?
Igła wyglada na dość krótką, więc raczej do baniaka nie będzie sięgać :?
Awatar użytkownika
By daras25
#652164
szperaczz pisze:Do napełniania genka się nadaje, czy raczej do dripu?
Igła wyglada na dość krótką, więc raczej do baniaka nie będzie sięgać :?

Oprócz gienków można stosować do wszystkiego .

Tapnięte z GT-I9100P
Awatar użytkownika
By Thaniell
#652167
Ze względu na średnicę talerzyka, oraz długość igły, do gienka nie pasi, ale używam do Szpryca i jest pycha :P
Awatar użytkownika
By gelew
#652170
Thaniell pisze:Ze względu na średnicę talerzyka, oraz długość igły, do gienka nie pasi, ale używam do Szpryca i jest pycha :P


AGę-S dałem radę napełnić - choć nie jest to wygodne.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#652173
szperaczz pisze:Do napełniania genka się nadaje, czy raczej do dripu?
Igła wyglada na dość krótką, więc raczej do baniaka nie będzie sięgać :?


Gienka ciężko jest napełnić :cry:
By djMarco
#660544
Zakupilem i ja. Dzisiaj dostalem. Fajna zabawka. Spodziewalem sie gorszego wykonania ale muszr powiedziec, ze jest to bardzo dobrze zrobione. Spodziewalem sie jakies blachy a to jest ze stali wytoczone.

Jesli ktos lubi modowac to mozna bardzo latwo powiekszyc pojemnosc o ile tylko sie chce ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By szperaczz
#660549
daras25 pisze:
szperaczz pisze:Do napełniania genka się nadaje, czy raczej do dripu?
Igła wyglada na dość krótką, więc raczej do baniaka nie będzie sięgać :?

Oprócz gienków można stosować do wszystkiego .

Tapnięte z GT-I9100P

Nie mam "wszystkiego", mam tylko genki :lol: czyli jak dla mnie :dupa
By djMarco
#660552
szperaczz pisze:
daras25 pisze:
szperaczz pisze:Do napełniania genka się nadaje, czy raczej do dripu?
Igła wyglada na dość krótką, więc raczej do baniaka nie będzie sięgać :?

Oprócz gienków można stosować do wszystkiego .

Tapnięte z GT-I9100P

Nie mam "wszystkiego", mam tylko genki :lol: czyli jak dla mnie :dupa

Etam. Zakladasz na ta igielke igle i mozna napelnic. Mi tam to nie przeszkadza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Thaniell
#660553
szperaczz pisze:Nie mam "wszystkiego", mam tylko genki :lol: czyli jak dla mnie :dupa



No popatrz. A ja myślałem, że gienki to wszystko :lol:

A tak poza konkursem, to ponoć ma wyjść wersja z dłuższą igłą. Na razie jest wybór kolorystyczny.
Awatar użytkownika
By gelew
#702061
lekki pisze:coś wiadomo nt. wersji z dłuższą igłą? dumam żeby takie ustrojstwo zakupić, powiedzcie do Świroida dobrze się sprawuje?


Spheroida tankuję tym codziennie - jest ok
By dethleffs
#713499
Pewnie i tak kupię... ale czy przy naciśnięciu przyciska (przyciskiem do dołu) i zakręconym górnym zasilikonowanym zakrętku - możliwy jest wyciek ? Tak sobie kombinuję, że przycisk po prostu dostarcza powietrza i płyn leci. Więc to, odwrotnie poleci przyciskiem ? (kapkę, bo kapkę, bo zatkana igła) Ale czy tak ? No i czy sprężyna na tyle mocna, że raczej przypadkowo, się to nie zdarzy ?
By Likwidator
#715932
49 zł za metalową buteleczke. O rly ?
nie rozumiem jak można tyle za to dac.
Awatar użytkownika
By spoco
#1025267
Dziś dotarła do mnie versja v2. Ma dużo dłuższą igiełkę więc powinno podejść pod każdy parownik.

Gotowaliście to przed pierwszym napełnieniem? Ja wszystko zawsze gotuje ale tu się troszkę boję, że uszkodzę silikonowe uszczelki i po gotowaniu będzie ciekł.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.